2-а група

Загальні питання, ставка податку, книга обліку доходів
Viklia
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 03 січня 2023, 01:27
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Viklia »

:help: Вітаю.
Допоможіть, будь ласка, фоп 2 група.
Інтернет магазин має.
Є договора з постачальниками.
Будемо відправляти новою поштою та укпоштою.
Підкажіть, будь ласка, накладений платіж краще, щоб заходив на р/р? Може якось перевірити налоговая, якщо не показати накладений платіж?

Дуже буду вдячна за допомогу♥️

Оля-ля777
Гений
Гений
Повідомлень: 358
З нами з: 17 лютого 2021, 09:00
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 202 рази

Повідомлення Оля-ля777 »

Viklia писав:
03 січня 2023, 01:33
:help: Вітаю.
Допоможіть, будь ласка, фоп 2 група.
Інтернет магазин має.
Є договора з постачальниками.
Будемо відправляти новою поштою та укпоштою.
Підкажіть, будь ласка, накладений платіж краще, щоб заходив на р/р? Може якось перевірити налоговая, якщо не показати накладений платіж?

Дуже буду вдячна за допомогу♥️
Краще, щоб накладений платіж заходив на р/р, тоді вам не потрібно використовувати РРО.
Якщо не показати, податкова перевірити може, через запит інформації на НП чи укрпошті.

fiessl
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 04 листопада 2021, 12:05
Подякували: 1 раз

Повідомлення fiessl »

Підкажіть, чи потрібно мені робити санітарну книжку, якщо я відкриваю ФОП 2 групи і працюю на дому кондитером?

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13664
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14118 разів
Подякували: 27902 рази

Повідомлення Яков »

fiessl писав:
24 січня 2023, 14:24
Підкажіть, чи потрібно мені робити санітарну книжку, якщо я відкриваю ФОП 2 групи і працюю на дому кондитером?
Якщо діяльність потребує наявності цього документу, то так — потрібно.
Що сам ФОП, якій працює кондитером, що його найманий працівник — мають "робити" санітарну книжку, та проходити медичні огляди
Зображення

Оля-ля777
Гений
Гений
Повідомлень: 358
З нами з: 17 лютого 2021, 09:00
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 202 рази

Повідомлення Оля-ля777 »

Яков писав:
24 січня 2023, 15:57
fiessl писав:
24 січня 2023, 14:24
Підкажіть, чи потрібно мені робити санітарну книжку, якщо я відкриваю ФОП 2 групи і працюю на дому кондитером?
Якщо діяльність потребує наявності цього документу, то так — потрібно.
Що сам ФОП, якій працює кондитером, що його найманий працівник — мають "робити" санітарну книжку, та проходити медичні огляди
Завжди цікавить момент, як реагує на таких кондитерів, перукарів-надомників і т.п. держпродспоживслужба? Це ж ФОП повинен реєструвати адресу своєї квартири як оператора ринку харчових продуктів. Квартиру виводити з житлового фонду. Чомусь людину тільки санітарна книжка зацікавила.

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13664
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14118 разів
Подякували: 27902 рази

Повідомлення Яков »

Оля-ля777 писав:
25 січня 2023, 02:58
Яков писав:
24 січня 2023, 15:57
fiessl писав:
24 січня 2023, 14:24
Підкажіть, чи потрібно мені робити санітарну книжку, якщо я відкриваю ФОП 2 групи і працюю на дому кондитером?
Якщо діяльність потребує наявності цього документу, то так — потрібно.
Що сам ФОП, якій працює кондитером, що його найманий працівник — мають "робити" санітарну книжку, та проходити медичні огляди
Завжди цікавить момент, як реагує на таких кондитерів, перукарів-надомників і т.п. держпродспоживслужба? Це ж ФОП повинен реєструвати адресу своєї квартири як оператора ринку харчових продуктів. Квартиру виводити з житлового фонду. Чомусь людину тільки санітарна книжка зацікавила.
Так. Але "квартиру виводити з житлового фонду" — це не завжди обов'язково
Зображення

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13664
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14118 разів
Подякували: 27902 рази

Повідомлення Яков »

Зображення
Зображення

FyDD
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3147
З нами з: 22 лютого 2013, 05:48
Дякував (ла): 2375 разів
Подякували: 752 рази

Повідомлення FyDD »

Я сдал годовой отчет по старой форме F0103405
Потом прочел конс. гни что надо всем сдавать по новой форме F0103406, даже если нет МПЗ
:dash:
Аналогично с ФОП 3гр.
Надо ли ? Поделитесь как вы это сделали ?

А если сдавать это НЗ ?

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13664
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14118 разів
Подякували: 27902 рази

Повідомлення Яков »

Я тоже сдавал по форме, которая была на момент сдачи в ЭК. Пересдавать не буду и даже мысли такой не возникло.
И сейчас (вчера) сдавал по закрывшемуся 23.01.2023 ФОПу 2 группы квартальную (с отметкой о прекращении) — тоже не собираюсь пересдавать! 😄

Проблема с майновой декларацией — её сдавал по новой форме, приняли, но из-за совместной ошибки ДПС и ПФУ, её приняли без внесения данных в реєстр застрахованих осіб. Придётся ещё раз её «пересдавать»...
Зображення

elpice
Гений
Гений
Повідомлень: 425
З нами з: 19 квітня 2011, 01:43
Дякував (ла): 120 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення elpice »

Можливо хтось підкаже, чи є ще якийсь вихід із ситуації, крім закриття ФОП і взагалі як краще зробити.
ФОП 2 група перевищив ліміт доходу, і сталося це ще в 3 кв. Тобто показати треба було ще в 4 кв і перейти на 3 групу. Це не було зроблено і маємо що маємо тепер. Показувати зараз це в річній декларації? Чи може можна якось цю різницю показати в Декларації по доходах...
Чи одразу податкова помітить цю сумму? Надходження від покупців і ФОП були на розрахунковий рахунок.
Буду вдячна будь якій пораді.

Відповісти

Повернутись до “2-я група. Фізичні особи-підприємці”