2-а група

Загальні питання, ставка податку, книга обліку доходів
Аватар користувача
Irina777
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1373
З нами з: 08 квітня 2013, 03:25
Дякував (ла): 1776 разів
Подякували: 1086 разів

Повідомлення Irina777 »

FyDD писав:
17 листопада 2023, 10:38
Подскажите, плиз
Если ФОП пишет поставщику "Прошу переплату по счету №10 зачесть в счет оплаты по счету № 20"
Не является ли это взаимозачетом/бартером ?
Единщикам нужно избегать таких ситуаций... Лучше вернуть переплату на счет за листом-заявою п.292.11.5 ПКУ

FyDD
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3120
З нами з: 22 лютого 2013, 05:48
Дякував (ла): 2350 разів
Подякували: 749 разів

Повідомлення FyDD »

Irina777 писав:
17 листопада 2023, 12:10
FyDD писав:
17 листопада 2023, 10:38
Подскажите, плиз
Если ФОП пишет поставщику "Прошу переплату по счету №10 зачесть в счет оплаты по счету № 20"
Не является ли это взаимозачетом/бартером ?
Единщикам нужно избегать таких ситуаций... Лучше вернуть переплату на счет за листом-заявою п.292.11.5 ПКУ
С возвратом есть технические сложности
А если уточнить формулировку, указать что один договор
"Прошу переплату по договору №11 и счету №10 зачесть в счет оплаты по договору №11 и счету № 20" ..?

ruslana2206
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 14
З нами з: 11 вересня 2019, 19:26
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення ruslana2206 »

Є новостворений ФОП. 2 група.
Торгівля пензликами - для використання в стоматології.
Оплата на р/р - без використання РРО
Підскажіть будт ласка чи обовязково йому потрібні приходні документи ? (товар який продає - купляє за готівку)
Чи має він вести обліку?
І таке питнання - пензлики вони - вироби медичного призначення?
Може хтось працює в цій сфері.
Буду вдячна за відповіді.
:g_haha:

Аватар користувача
Irina777
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1373
З нами з: 08 квітня 2013, 03:25
Дякував (ла): 1776 разів
Подякували: 1086 разів

Повідомлення Irina777 »

FyDD писав:
20 листопада 2023, 10:34
Irina777 писав:
17 листопада 2023, 12:10
FyDD писав:
17 листопада 2023, 10:38
Подскажите, плиз
Если ФОП пишет поставщику "Прошу переплату по счету №10 зачесть в счет оплаты по счету № 20"
Не является ли это взаимозачетом/бартером ?
Единщикам нужно избегать таких ситуаций... Лучше вернуть переплату на счет за листом-заявою п.292.11.5 ПКУ
С возвратом есть технические сложности
А если уточнить формулировку, указать что один договор
"Прошу переплату по договору №11 и счету №10 зачесть в счет оплаты по договору №11 и счету № 20" ..?
Перечитала еще раз пост...Зачем вообще такие сложности?... Ну, возникла переплата по одному счету, по следующему заплатите меньше... Зачем вообще акцентировать на этом внимание? А если поставщику это важно - напишите письмо и отдайте... А у себя просто заплатите по счету №20 меньше на сумму переплаты.

FyDD
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3120
З нами з: 22 лютого 2013, 05:48
Дякував (ла): 2350 разів
Подякували: 749 разів

Повідомлення FyDD »

Просто поставщик хочет письмо
А у меня на слово "зачет, зачесть" сразу ассоциация с бартером и т.д

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13625
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14102 рази
Подякували: 27875 разів

Повідомлення Яков »

ruslana2206 писав:
20 листопада 2023, 11:22
пензлики вони - вироби медичного призначення?
відповідно до абзацу тридцять шостого ст. 2 Закону України від 06.07.1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», із змінами та доповненнями, вироби медичного призначення (медичні вироби) — будь-який інструмент, апарат, прилад, пристрій, програмне забезпечення, матеріал або інший виріб, призначені для діагностики, лікування, профілактики організму людини та (або) забезпечення таких процесів.

Також шукайте на сайті МОЗ
Зображення

Stanok_kh
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 24 листопада 2023, 17:08

Повідомлення Stanok_kh »

Доброго дня.
Підкажіть будь ласка, фоп 2 єдиний податок.

Квед 28.41 виробництво металообробних машин
46.62 оптова торгівля верстатами
46.69 оптова торгівля іншими машинами і устаткуванням.

Грубо кажучи я купую на металобазі метал, з цього металу роблю верстат.
Виставляю рахунок "продаж верстата"
І продаю його ТОВ.
Ніяких питань не буде?
Потрібні документи на метал який я купую?

iren9319
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 16
З нами з: 11 липня 2017, 18:05
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення iren9319 »

Доброго вечора!
Чи потрібно ФОП 2 група, окремо сплачувати за електроенергію по ціні для бізнесу, якщо вид діяльності - виготовлення меблів та майстерня знаходиться вдома? Дякую.

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13625
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14102 рази
Подякували: 27875 разів

Повідомлення Яков »

iren9319 писав:
27 листопада 2023, 20:02
Доброго вечора!
Чи потрібно ФОП 2 група, окремо сплачувати за електроенергію по ціні для бізнесу, якщо вид діяльності - виготовлення меблів та майстерня знаходиться вдома? Дякую.
Тарифи (для бізнесу чи для населення) ніяким чином не залежать від групи чи системи оподаткування.
Також особливо не мають значення вид (види) діяльності — чи то офіс, чи стоматологія, чи перукарня чи майстерня.
Питання щодо тарифів належать до компетенції постачальника електроенергії

Згідно з Правилами роздрібного ринку електричної енергії
побутовий споживач - індивідуальний побутовий споживач (фізична особа, яка використовує електричну енергію для забезпечення власних побутових потреб, що не включають професійну та/або господарську діяльність) або колективний побутовий споживач (юридична особа, створена шляхом об'єднання фізичних осіб - побутових споживачів, яка розраховується за електричну енергію за показами загального розрахункового засобу обліку в обсязі електричної енергії, спожитої для забезпечення власних побутових потреб таких фізичних осіб, що не включають професійну та/або господарську діяльність)
Зображення

Аватар користувача
Nepogoda
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 866
З нами з: 02 вересня 2018, 09:55
Звідки: Odessa
Дякував (ла): 284 рази
Подякували: 409 разів

Повідомлення Nepogoda »

Доброго дня, коллеги!
Проверяла ЕК по ФОПам на 2й группе и вот что обнаружила.
Начисления по Единому налогу, которые были с начала года были сторнированы, но только до 1 июЛя 2023г.
Хотя закон, отменяющий эту льготу был принят позже и обязательную уплату ЕН вернули с 01августа. За июль висит податковый борг. И что самое интересное у этих ФОПов регистрация в разных районах разных областей. Кто то еще сталкивался с подобным?
Если можно дайте ссылку на закон, который ввел обязательную уплату с 1 августа. Я так понимаю, что нужно писать им письма.

Відповісти

Повернутись до “2-я група. Фізичні особи-підприємці”