ФОП і продаж паливно-мастильних матеріалів

Загальні питання, ставка податку, книга обліку доходів
Ирина Николаевна
ПрофиПрофи
Повідомлень: 30
З нами з: 08 лютого 2012, 05:38
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Ирина Николаевна »

Чи може ФОП платник єдиного податку 2 групи використовувати КВЕД 47.30 "Роздрібна торгівля пальним" при цьому продавати паливно-мастильні матеріали в ємкостях до 20 л. ( ПКУ ст.291.5.1. пп 3 )?

Бухгалтерок
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 172
З нами з: 24 січня 2012, 00:42
Дякував (ла): 35 разів
Подякували: 23 рази

Повідомлення Бухгалтерок »

Да так и делаем.

Natka1307
Гений
Гений
Повідомлень: 385
З нами з: 07 липня 2012, 01:33
Дякував (ла): 43 рази
Подякували: 6 разів

Повідомлення Natka1307 »

А ФОП единщик по этому кведу кому может это масло продавать???
- населению
- единщикам
- юр.лицам?????

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18718
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2020 разів
Подякували: 10301 раз

Повідомлення Popen »

Natka1307 писав:А ФОП единщик по этому кведу кому может это масло продавать???
- населению
- единщикам
- юр.лицам?????
Только розница, т.е. продажа населению.

Natka1307
Гений
Гений
Повідомлень: 385
З нами з: 07 липня 2012, 01:33
Дякував (ла): 43 рази
Подякували: 6 разів

Повідомлення Natka1307 »

ФОП на едином налоге, которые проводят техническое обслуживание автомобилей получается нельзя обслуживать юридические организации????
Так как при проведении ТО автомобиля практически всегда используется моторное масло. правильно??
а продажа им масла(даже при ТО авто) будет считаться оптом?

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18718
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2020 разів
Подякували: 10301 раз

Повідомлення Popen »

Natka1307 писав:ФОП на едином налоге, которые проводят техническое обслуживание автомобилей получается нельзя обслуживать юридические организации????
Так как при проведении ТО автомобиля практически всегда используется моторное масло. правильно??
а продажа им масла(даже при ТО авто) будет считаться оптом?
Но ведь можно же произвести замену масла маслом заказчика...

Natka1307
Гений
Гений
Повідомлень: 385
З нами з: 07 липня 2012, 01:33
Дякував (ла): 43 рази
Подякували: 6 разів

Повідомлення Natka1307 »

Можно. но это бывает редко.

Чем может грозить продажа моторного масла юр.лицу (через магазин)???(не через станцию тех.обслуживания)
это уже произошло.ничего исправить не получится.

Продажа масла проводится по кведу 47.30 роздрібна торгівля пальним (в ємкостях до 20 лытрыв)



Natka1307
Гений
Гений
Повідомлень: 385
З нами з: 07 липня 2012, 01:33
Дякував (ла): 43 рази
Подякували: 6 разів

Повідомлення Natka1307 »

Вот что прочитала в "Вісник податкової служби" .Прокоментируйте кто как понял если не сложно.

Для оптової торгівлі головною відмінною особливістю є категорія покупців — це суб’єкти підприємницької діяльності — фізичні та юридичні особи, їх філії (відокремлені підрозділи).
Але при цьому не може бути оптовою торгівлею продаж товару суб’єкту господарської діяльності на стандартних умовах продажу всім роздрібним покупцям, тобто на умовах публічного договору. Згідно з п. 1 ст. 633 Цивільного кодексу публічним є договір, у якому одна сторона — підприємець бере на себе обов’язок здійснити продаж товарів, виконання робіт або надання послуг кожному, хто до нього звернеться (роздрібна торгівля, перевезення транспортом загального користування, послуги зв’язку, готельне, медичне, банківське обслуговування тощо).
А також у тому випадку, якщо далі такий товар буде ним перепродано або використано у його господарській діяльності. Тобто якщо підприємство через підзвітну особу придбало в роздрібній торговельній мережі лампочки освітлення або канцелярські товари для офісу, така господарська операція не належить до оптової торгівлі.[/b]

http://www.visnuk.com.ua/ua/pubs/id/749

Если представитель юр.организации пришел взял счет, потом с доверенностью получил. Может ли это считаться розницой???

Поймите правильно пытаюсь найти хоть какое-то докозательство что это может быть розница.потому-что до этого продавали юр.лицами(через представителя организации) и считали что это розница


Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18718
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2020 разів
Подякували: 10301 раз

Повідомлення Popen »

Natka1307 писав:Вот что прочитала в "Вісник податкової служби" .Прокоментируйте кто как понял если не сложно.

Для оптової торгівлі головною відмінною особливістю є категорія покупців — це суб’єкти підприємницької діяльності — фізичні та юридичні особи, їх філії (відокремлені підрозділи).
Але при цьому не може бути оптовою торгівлею продаж товару суб’єкту господарської діяльності на стандартних умовах продажу всім роздрібним покупцям, тобто на умовах публічного договору. Згідно з п. 1 ст. 633 Цивільного кодексу публічним є договір, у якому одна сторона — підприємець бере на себе обов’язок здійснити продаж товарів, виконання робіт або надання послуг кожному, хто до нього звернеться (роздрібна торгівля, перевезення транспортом загального користування, послуги зв’язку, готельне, медичне, банківське обслуговування тощо).
А також у тому випадку, якщо далі такий товар буде ним перепродано або використано у його господарській діяльності. Тобто якщо підприємство через підзвітну особу придбало в роздрібній торговельній мережі лампочки освітлення або канцелярські товари для офісу, така господарська операція не належить до оптової торгівлі.[/b]

http://www.visnuk.com.ua/ua/pubs/id/749

Если представитель юр.организации пришел взял счет, потом с доверенностью получил. Может ли это считаться розницой???

Поймите правильно пытаюсь найти хоть какое-то докозательство что это может быть розница.потому-что до этого продавали юр.лицами(через представителя организации) и считали что это розница
С доверенность приходит физлицо, но по поручению субъекта хозяйствование - и это опт, т.к. покупатель не есть физлицо.
А если масло купил абы-кто (у него же не написано на лбу, что он сотрудник фирмы или ФОП), а потом у себя оформил аванс.отчет и т.д. - розница.

Natka1307
Гений
Гений
Повідомлень: 385
З нами з: 07 липня 2012, 01:33
Дякував (ла): 43 рази
Подякували: 6 разів

Повідомлення Natka1307 »

консультировались в сертифиц. аудиторской компании.сказали что это розница. Они больше привязываются к количеству.
Говорят что если это продажа по штучно, то это розница.

тоесть продажа нескольки наименований запчастей юр.лицу это розница.

В налоговой тоже сказали что это розница


Відповісти

Повернутись до “2-я група. Фізичні особи-підприємці”