Книга обліку доходів для ФОПа 2 гр. ЕН

Загальні питання, ставка податку, книга обліку доходів
Agatha
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1570
З нами з: 21 вересня 2011, 02:46
Дякував (ла): 571 раз
Подякували: 805 разів

Повідомлення Agatha »

Я тоже так делаю. Но при проверке 100% натянут на штраф.

shinna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4773
З нами з: 19 квітня 2011, 05:55
Дякував (ла): 876 разів
Подякували: 3172 рази

Повідомлення shinna »

Venera писав:
Agatha писав:Насчёт "грош цена" я бы поспорила. А по сути аргументы, а не эмоции, есть???
Я говорю о своем личном опыте, когда пытались получить св.НДС, раз 5 звонила, и она тупо мне читала статью, а потом говорила о своих выводах, которые были неверные. И если бы я ее послушала - не видать мне св.НДС было бы!
В этом бардаке, единственные аргументы, касательно данного вопроса, это порядок 1637 и НКУ! Где, еще раз повторюсь, информация не навела меня на такие мысли, о которых Вам сказали в консультации...Вы меня извините, по мне кажется, больше эмоции, у девочки,которая Вас консультировала.
Все в праве делать как считают нужным, но лично мое мнение и то как я поступаю: я веду с 01.01.12 и ничего поменять уже просто не могу, а если бы и могла - не рискнула бы деть непонятно куда доход за 13 дней!#smile3#
Я тоже все книги веду с 1 января, хоть зарегистрированы они позже. Вы же доход показываете, а не скрываете его...

Королева в пальто
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3287
З нами з: 12 січня 2012, 10:59
Дякував (ла): 2984 рази
Подякували: 2357 разів

Повідомлення Королева в пальто »

Agatha писав:Я тоже так делаю. Но при проверке 100% натянут на штраф.
И я пишу с 01.01.12г. А насчет натянут - это еще будем посмотреть , пусть сначала обоснуют , что конкретно я нарушила !

Venera
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1422
З нами з: 11 серпня 2011, 14:23
Дякував (ла): 739 разів
Подякували: 557 разів

Повідомлення Venera »

Поддерживаю, так их #aggr#

alexko
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 28 березня 2012, 23:29

Повідомлення alexko »

Подскажите пожалуйста при ведении книги учета если я работаю не каждый день надо ли ставить все даты подряд с прочерками в выходные или указывать только даты выхода?

shinna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4773
З нами з: 19 квітня 2011, 05:55
Дякував (ла): 876 разів
Подякували: 3172 рази

Повідомлення shinna »

alexko писав:Подскажите пожалуйста при ведении книги учета если я работаю не каждый день надо ли ставить все даты подряд с прочерками в выходные или указывать только даты выхода?
Инструкция о ведении данной книги об этом умалчивает. Я пишу только даты, когда есть выручка.

ВыВарКа
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 147
З нами з: 06 грудня 2011, 07:26
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 37 разів

Повідомлення ВыВарКа »

Agatha писав:Щойно розмовляла з лінією консультацій ДПА на цю ж тему. Це роз'яснення означає наступне:
1.Вести стару книгу з за ф.10 з 01.01.12 НЕ МОЖНА оскільки вона є недійсна.
2.Робити запис в новій Книзі обліку доходів можна тільки з дати реєстрації в ДПА. У моєму випадку зареєстрована 23.01.12, фактично змогла її забрати 15.03.12.
3.Якщо у вас була виручка ( а у мене була, причому на р/р) ДО дати реєстрації нової книги, то записувати вам її нікуди. Тому ця виручка є неоприбуткованою належним чином. Звідси фінансова санкція в 5-тикратному розмірі+адмінштраф.
На лінії консультацій співчувають, що бланків книг не було і зареєструвати книгу 1-го або 2-го січня було неможливо. Але ця відповідь є затвердженою офіційно.
Люди, в когось є контраргументи??? ЩО РОБИТИ????
Вот они придурки, уму непостижимо!
Если срок подачи заявы был-конец января (стер из памяти конкретную дату за ненадобностью), то природно, что книги аж никак не могли быть зарегистрированы с 01.01.12. А люди благополучно месяц работали. И это значит, что в масштабах Украины все ЧПЕНы не оприбуткувалы выручку. Вот оно-спасение ДержиБюджета-2012!
Ну а санкции за неоприходование выручки, поступившей на р/счет-это Хит хитов! Браво, консультация#g_cray2# #g_cray2# #g_cray2#

Надежда0401
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 02 лютого 2012, 00:16
Подякували: 3 рази

Повідомлення Надежда0401 »

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
фінансів України
___________№ _____




Порядок
ведення Книги обліку доходів фізичними особами – підприємцями,
які обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності
1. Відповідно до пункту 296.1.1. статті 296 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) фізичні особи – підприємці, що обрали спрощену систему оподаткування, та є платниками податку першої і другої груп, а також платники єдиного податку третьої групи, які не є платниками податку на додану вартість ведуть Книгу обліку доходів (далі – Книга), у якій щоденно, за підсумками робочого дня відображають отримані доходи.
2. Прошнурована та пронумерована Книга безоплатно реєструється в органі державної податкової служби за основним місцем обліку платників податку.
3. Записи у Книзі виконуються розбірливо у темному кольорі чорнилом або пастою кулькових ручок. У разі внесення виправлень новий запис засвідчується підписом платника податку.
4. У Книзі відображається фактично отримана сума доходу від здійснення діяльності із сумарним підсумком за місяць, квартал, рік. У разі необхідності реєстрації нової Книги протягом звітного року записи в ній продовжуються наростаючим підсумком, а попередня Книга залишається у платника податків.
5. Записи у Книзі виконуються за підсумками робочого дня протягом якого отримано дохід, зокрема надійшли кошти на поточний рахунок (у касу) платника податку, списана кредиторська заборгованість, за якою минув строк позовної давності, фактично безоплатно отримано товари (роботи, послуги).
6. Платник податку заносить до Книги відомості в такому порядку:
6.1. У графі 1 зазначається дата запису.
6.2. У графах 2-7 відображається дохід від провадження господарської діяльності, що оподатковується за фіксованими ставками, визначеними пунктом 293.2 та підпунктом 2 пункту 293.3 статті 293 Кодексу:
6.2.1. У графі 2 зазначається загальна сума виручки за продані товари, виконані роботи, надані послуги.
6.2.2. У графі 3 вказується сума повернутих коштів за продані товари, виконані роботи, надані послуги та/або передплати.
6.2.3. У графі 4 зазначається скоригована сума доходу за продані товари виконані роботи, надані послуги на суму повернутих коштів за продані товари, виконані роботи, надані послуги та/або передплати та розраховується, як різниця граф 2 і 3.
6.2.4. У графі 5 вказується вартість безоплатно отриманих товарів (робіт, послуг).
6.2.5. У графі 6 відображається сума заборгованості, за якою минув строк позовної давності.
6.2.6. У графі 7 відображається загальна сума доходу від провадження господарської діяльності, що оподатковується за фіксованими ставками, як сума граф 4, 5 і 6.
6.3. У графах 8 і 9 відображаються відповідно вид та сума доходу, що оподатковується за ставкою 15 % відповідно до підпунктів 2-4 пункту 293.4 статті 293 Кодексу.
7. Дані Книги використовуються платником податку для заповнення податкової декларації платника єдиного податку.
8. Книга зберігається у платника податку протягом 3 років після виконання останнього запису.

Надежда0401
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 02 лютого 2012, 00:16
Подякували: 3 рази

Повідомлення Надежда0401 »

Книгу сдала на регистрацию 27.01.2012, этой же датой книга зарегистрирована в ГНИ, естественно на руки я её получила через две недели (у нас это хорошо). Записи веду с 03.01.2012, с дня получения первого дохода. Нет дохода- не ставлю даты в книге; нет дохода, но есть возврат - ставлю дату в первой графе, во второй прочерк, в третьей сумму возврата, в четвёртой - сумму возврата со знаком "минус", седьмая=четвёртой (для меня), итого за месяц по седьмой с учётом возврата. "Итого" по седьмой пойдёт за месяц в квартал и т.д.. Ну а насчёт штрафов, захотят штрафонуть - прикопаются.

Female
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 102
З нами з: 16 грудня 2011, 08:31
Дякував (ла): 40 разів
Подякували: 34 рази

Повідомлення Female »

ВыВарКа писав:
Agatha писав:Щойно розмовляла з лінією консультацій ДПА на цю ж тему. Це роз'яснення означає наступне:
1.Вести стару книгу з за ф.10 з 01.01.12 НЕ МОЖНА оскільки вона є недійсна.
2.Робити запис в новій Книзі обліку доходів можна тільки з дати реєстрації в ДПА. У моєму випадку зареєстрована 23.01.12, фактично змогла її забрати 15.03.12.
3.Якщо у вас була виручка ( а у мене була, причому на р/р) ДО дати реєстрації нової книги, то записувати вам її нікуди. Тому ця виручка є неоприбуткованою належним чином. Звідси фінансова санкція в 5-тикратному розмірі+адмінштраф.
На лінії консультацій співчувають, що бланків книг не було і зареєструвати книгу 1-го або 2-го січня було неможливо. Але ця відповідь є затвердженою офіційно.
Люди, в когось є контраргументи??? ЩО РОБИТИ????
Вот они придурки, уму непостижимо!
Если срок подачи заявы был-конец января (стер из памяти конкретную дату за ненадобностью), то природно, что книги аж никак не могли быть зарегистрированы с 01.01.12. А люди благополучно месяц работали. И это значит, что в масштабах Украины все ЧПЕНы не оприбуткувалы выручку. Вот оно-спасение ДержиБюджета-2012!
Ну а санкции за неоприходование выручки, поступившей на р/счет-это Хит хитов! Браво, консультация#g_cray2# #g_cray2# #g_cray2#
С какой даты нужно вести Книгу учета доходов, читайте в журнале "Частный предприниматель" № 5 (2012г.) стр. 34.

Відповісти

Повернутись до “2-я група. Фізичні особи-підприємці”