Внесение собственных средств на расчетный счет – доход?

Загальні питання, ставка податку, книга обліку доходів
Аватар користувача
elen_maman
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6456
З нами з: 22 липня 2011, 03:53
Дякував (ла): 8617 разів
Подякували: 4356 разів

Повідомлення elen_maman »

Басти писав: Их сроду не трогают!
+100%!!
Люблю и горжусь Донбассом!!

Лилия-НИКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3873
З нами з: 08 серпня 2011, 10:16
Дякував (ла): 968 разів
Подякували: 2125 разів

Повідомлення Лилия-НИКА »

elen_maman писав:
Басти писав: Их сроду не трогают!
+100%!!
- да знаю я..., но письменно от них либо запрос, либо внеплановая невыезная - и предоставить копии всех доков...

Кстати у нас "трогают", и часто... - хотят "решения вопроса" с ними...
Басти, я в личку написала...

Аватар користувача
elen_maman
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6456
З нами з: 22 липня 2011, 03:53
Дякував (ла): 8617 разів
Подякували: 4356 разів

Повідомлення elen_maman »

Лилия-НИКА писав:
elen_maman писав:
Басти писав: Их сроду не трогают!
+100%!!
- да знаю я..., но письменно от них либо запрос, либо внеплановая невыезная - и предоставить копии всех доков...

Кстати у нас "трогают", и часто... - хотят "решения вопроса" с ними...
Басти, я в личку написала...
тююю....ваще обнаглели!
так даже запрос должен быть не "потомушта", а со ссылкой на НКУ!! Можно так всю жизнь переписываться...они вам - "дайте доки атамушта", а вы им - "не дадим патамушта"...и ничего они вам не сделают!
Люблю и горжусь Донбассом!!

Лилия-НИКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3873
З нами з: 08 серпня 2011, 10:16
Дякував (ла): 968 разів
Подякували: 2125 разів

Повідомлення Лилия-НИКА »

Всем спасибо.
Давайте отбросим наши эмоции и вернемся к "нашим баранам" - вопрос сформулирован был выше - принимаю советы по 20тыс. сумме.
Исправлять книгу доходов и деку??? (во избежание всякого рода препираний и тяжб с налоговой... )???

Не хочется доказывать что ты не осел - в нашей стране доказывать - это долго и недешево. Хочется выйти из ситуации не затягивая проблему...

Басти
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1807
З нами з: 11 лютого 2012, 07:15
Дякував (ла): 737 разів
Подякували: 2025 разів

Повідомлення Басти »

Да,исправить,и спать спокойно.

Аватар користувача
elen_maman
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6456
З нами з: 22 липня 2011, 03:53
Дякував (ла): 8617 разів
Подякували: 4356 разів

Повідомлення elen_maman »

...учитывая способности вашей гни...исправьте, это меньшее зло..

Хотя, уж извините,#hi# я лично...не дернулась бы давать копии доков с бухты-барахты!
НКУ:
"73.3. Органи державної податкової служби мають право звернутися до платників податків та інших суб'єктів інформаційних відносин із письмовим запитом про подання інформації (вичерпний перелік та підстави надання якої встановлено законом), необхідної для виконання покладених на органи державної податкової служби функцій, завдань, та її документального підтвердження.
Такий запит підписується керівником (заступником керівника) органу державної податкової служби і повинен містити перелік інформації, яка запитується, та документів, що її підтверджують, а також підстави для надіслання запиту.
Письмовий запит про подання інформації надсилається платнику податків або іншим суб'єктам інформаційних відносин за наявності хоча б однієї з таких підстав:
1) за результатами аналізу податкової інформації, отриманої в установленому законом порядку, виявлено факти, які свідчать про порушення платником податків податкового, валютного законодавства, законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на органи державної податкової служби;
2) для визначення рівня звичайних цін на товари (роботи, послуги) під час проведення перевірок;
3) виявлено недостовірність даних, що містяться у податкових деклараціях, поданих платником податків;
4) щодо платника податків подано скаргу про ненадання таким платником податків податкової накладної покупцю або про порушення правил заповнення податкової накладної;
5) у разі проведення зустрічної звірки;
6) в інших випадках, визначених цим Кодексом. "

Люблю и горжусь Донбассом!!

Лилия-НИКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3873
З нами з: 08 серпня 2011, 10:16
Дякував (ла): 968 разів
Подякували: 2125 разів

Повідомлення Лилия-НИКА »

elen_maman, спасибо - но все согл.НКУ - и придется ответ дать + возможна и проверка...- поэтому с действиями налоговиков разберемся, а пока сами себе "перышки чистим...", поэтому решаем конкретно как поступить с суммой не вписанной в книгу... (без эмоций)

Відповісти

Повернутись до “2-я група. Фізичні особи-підприємці”