Пільги для мобілізованого приватного підприємця

Загальні питання, ставка податку, книга обліку доходів
Ророчка
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 101
З нами з: 28 серпня 2015, 13:37
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 23 рази

Повідомлення Ророчка »

Шановні колеги! Можливо я дещо пропустила. але відгукніться, хто знає. Приватний підприємець, 2-га гр. мобілізований. Чи є в нього пільги сплати ЄСВ за себе та єдиного податку. Бізнес працює, є наймані, звіти подаються.

Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

Ророчка писав:Шановні колеги! Можливо я дещо пропустила. але відгукніться, хто знає. Приватний підприємець, 2-га гр. мобілізований. Чи є в нього пільги сплати ЄСВ за себе та єдиного податку. Бізнес працює, є наймані, звіти подаються.
Так, для того, щоб отримати право на звільнення від оподаткування ПДФО та ЄСВ, протягом 10 днів після демобілізації підприємці або самозайняті особи повинні подати до фіскального органу за місцем своєї податкової реєстрації наступні документи:

відповідну заяву;
копію військового квитка або іншого документа, виданого відповідним державним органом, із зазначенням даних про призов такої особи на військову службу по мобілізації.
http://gryphoninvest.com.ua/uk/v-fokuse ... -na-doxodi

25. Самозайняті особи (фізичні особи - підприємці, особи, які провадять незалежну професійну діяльність), які мали або не мали найманих працівників, призвані на військову службу під час мобілізації або залучені до виконання обов’язків щодо мобілізації за посадами, передбаченими штатами воєнного часу, під час особливого періоду, визначеного Законом України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", на весь період їх військової служби звільняються від обов’язку нарахування, сплати та подання податкової звітності з податку на доходи фізичних осіб відповідно до розділу IV цього Кодексу, а також звільняються від обов’язку нарахування, сплати та подання податкової звітності з єдиного податку відповідно до глави 1 розділу XIV цього Кодексу.

http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/1275-18


Ророчка
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 101
З нами з: 28 серпня 2015, 13:37
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 23 рази

Повідомлення Ророчка »

#thank2# Дякую за відповідь, сьогодні в податковій так само відповіли, але я все рівно трохи не розумію, підприємець на війні. але бізнес працює, звіти подаються, податки сплачуються і за себе і по найманим. Потім, після його демобілізації, після подачі відповідних документів йому знімуть нарахування "за себе"?

Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

Ророчка писав:#thank2# Дякую за відповідь, сьогодні в податковій так само відповіли, але я все рівно трохи не розумію, підприємець на війні. але бізнес працює, звіти подаються, податки сплачуються і за себе і по найманим. Потім, після його демобілізації, після подачі відповідних документів йому знімуть нарахування "за себе"?
так

Ророчка
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 101
З нами з: 28 серпня 2015, 13:37
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 23 рази

Повідомлення Ророчка »

#thank2#

Відповісти

Повернутись до “2-я група. Фізичні особи-підприємці”