Отчетность ФОП 2-я група

Загальні питання, ставка податку, книга обліку доходів
Luda_avon@ukr.net
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 502
З нами з: 17 червня 2013, 10:01
Дякував (ла): 88 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення Luda_avon@ukr.net »

Tatyana777 писав:
Luda_avon@ukr.net писав:
Tatyana777 писав: Спасибо, уже увидела. Сейчас отправлю F0103404, а вот что делать с неправильным отчетом? Написать письмо, чтобы приняли до видома? Можно ли такое письмо отправить через кабинет?[/quote

У меня фоп единый налог 2 группа , подала тоже F0103306, а не F0103404. кв.№2 пришла. Что делать? Будет ошибкой?
Я думаю обязательно надо сдать правильную форму, т.к. будет считаться отчет не поданным.
Я в прошлом году тоже такую подавала(((((

pamargo
Гуру
Гуру
Повідомлень: 79
З нами з: 12 грудня 2011, 09:01
Дякував (ла): 31 раз
Подякували: 2 рази

Повідомлення pamargo »

Уже разобралась, спасибо!))

Luda_avon@ukr.net
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 502
З нами з: 17 червня 2013, 10:01
Дякував (ла): 88 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення Luda_avon@ukr.net »

Tatyana777 писав:
Luda_avon@ukr.net писав:
Tatyana777 писав: Спасибо, уже увидела. Сейчас отправлю F0103404, а вот что делать с неправильным отчетом? Написать письмо, чтобы приняли до видома? Можно ли такое письмо отправить через кабинет?[/quote

У меня фоп единый налог 2 группа , подала тоже F0103306, а не F0103404. кв.№2 пришла. Что делать? Будет ошибкой?
Я думаю обязательно надо сдать правильную форму, т.к. будет считаться отчет не поданным.
А как же правильно сделать, отправить еще и звитну F0103404?

Tatyana777
Гений
Гений
Повідомлень: 464
З нами з: 26 лютого 2012, 01:12
Дякував (ла): 324 рази
Подякували: 148 разів

Повідомлення Tatyana777 »

Luda_avon@ukr.net писав:
Tatyana777 писав:
Luda_avon@ukr.net писав: Я думаю обязательно надо сдать правильную форму, т.к. будет считаться отчет не поданным.
А как же правильно сделать, отправить еще и звитну F0103404?
Да, я отправила звитну. Принято успешно. Буду наверное писать письмо на признание 1 декл. до видома.

Ольга843
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 10
З нами з: 05 лютого 2018, 11:47
Дякував (ла): 10 разів

Повідомлення Ольга843 »

Добрый день! Кто сдал годовой отчет по ЕН 2 группы по форме F0103404 через Медок, пожалуйста, посмотрите на строку 03: у меня выскочила галочка в клетке "рік". Но ведь это строка заполняется в случае подачи уточненок.... И галочка стоит там намертво, убрать невозможно. Посмотрите те отчеты, сформированные в Медке.

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13664
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14118 разів
Подякували: 27903 рази

Повідомлення Яков »

Ольга843 писав:Добрый день! Кто сдал годовой отчет по ЕН 2 группы по форме F0103404 через Медок, пожалуйста, посмотрите на строку 03: у меня выскочила галочка в клетке "рік". Но ведь это строка заполняется в случае подачи уточненок.... И галочка стоит там намертво, убрать невозможно. Посмотрите те отчеты, сформированные в Медке.
у всех "рік", кто сдаёт по этой форме. Ничего страшного
Зображення

Енни
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 837
З нами з: 21 березня 2013, 00:49
Дякував (ла): 444 рази
Подякували: 44 рази

Повідомлення Енни »

Luda_avon@ukr.net

Скрытый текст
Tatyana777 писав:
Luda_avon@ukr.net писав:
Tatyana777 писав:
А как же правильно сделать, отправить еще и звитну F0103404?[/quote]

Да, я отправила звитну. Принято успешно. Буду наверное писать письмо на признание 1 декл. до видома.[/quote]

Подскажите и что вы сделали с неправильной декой F0103306 ??? может подать звитну нову пустую?

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13664
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14118 разів
Подякували: 27903 рази

Повідомлення Яков »

ЗИР, 107.11
[b
Питання
Чи застосовуються до ФОП платника ЄП штрафні санкції у разі надходження до контролюючого органу податкової декларації платника ЄП – ФОП в електронному вигляді за невірним ідентифікатором форми та як виправити зазначену помилку?
[/b]]Відповідь
Коротка:
     Платник податків, який подав до контролюючого органу податкову декларацію платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця (далі – Декларація) в електронному вигляді за невірним ідентифікатором форми, повинен виправити таку помилку та подати до контролюючого органу Декларацію за такий самий звітний період за вірним ідентифікатором форми з позначкою «Звітна».
     У разі подання платником до контролюючого органу Декларації в електронному вигляді за невірним ідентифікатором форми Декларації з дотримання вимог, встановлених ст.ст. 48 – 49 Податковим кодексом України (далі – ПКУ), застосування штрафної санкції до платника податків нормами ПКУ не передбачені.
Повна:
     Відповідно до п. 49.1 ст. 49 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) податкова декларація подається за звітний період в установлені ПКУ строки
      Згідно з п. 294.1 ст. 294 ПКУ податковим (звітним) періодом для платників єдиного податку, зокрема першої та другої груп є календарний рік.
     Податковим (звітним) періодом для платників єдиного податку третьої групи є календарний квартал.
     Пунктом 49.18 ст. 49 ПКУ визначено, що податкові декларації, крім випадків, передбачених ПКУ, подаються за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює:
          календарному кварталу або календарному півріччю (у тому числі в разі сплати квартальних або піврічних авансових внесків) – протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя) (п.п. 49.18.2 п. 49.18, п. 49.19 ст. 49 ПКУ);
          календарному року, крім випадків, передбачених підпунктами 49.18.4 та 49.18.5 п. 49.18 ст. 49 ПКУ – протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року (п.п. 49.18.3 п. 49.18, п. 49.19 ст. 49 ПКУ).
     Податкова декларація платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця подається за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 19.06.2015 № 578 із змінами і доповненнями (далі – Декларація).
     Платники єдиного податку – фізичні особи – підприємці, для яких базовим звітним (податковим) періодом є квартал (півріччя, 9 місяців, рік), подають Декларацію з ідентифiкатором форми за реєстром ДФС – F0103306.
     Платники єдиного податку – фізичні особи – підприємці, для яких базовим звітним (податковим) періодом є календарний рік, подають Декларацію з ідентифiкатором форми за реєстром ДФС –F0103404.
     Обов’язкові реквізити, які повинна містити податкова декларація, визначено п. 48.3 ст. 48 ПКУ.
     Згідно з п. 48.7 ст. 48 ПКУ податкова звітність, складена з порушенням норм ст. 48 ПКУ, не вважається податковою декларацією, крім випадків, встановлених п. 46.4 ст. 46 ПКУ.
     У разі подання податкової звітності в електронній формі, платник податку зобов’язаний здійснити її відправлення на адресу відповідного контролюючого органу не пізніше закінчення останньої години дня, в якому спливає такий граничний строк (п. 49.5 ст. 49 ПКУ).
     Відповідно до п. 49.8 ст. 49 ПКУ прийняття податкової декларації є обов’язком контролюючого органу. Під час прийняття податкової декларації уповноважена посадова особа контролюючого органу, в якому перебуває на обліку платник податків, зобов’язана перевірити наявність та достовірність заповнення всіх обов’язкових реквізитів, передбачених пп. 48.3 та 48.4 ст. 48 ПКУ. Інші показники, зазначені в податковій декларації платника податків, до її прийняття перевірці не підлягають.
     За умови дотримання вимог, встановлених ст.ст. 48 і 49 ПКУ, податкова декларація, надана за вибором платника відповідно до п. 48.3 ПКУ, вважається прийнятою.
     При цьому платник податків, який подав до контролюючого органу Декларацію в електронному вигляді за невірним ідентифікатором форми, повинен виправити таку помилку та подати до контролюючого органу Декларацію за такий самий звітний період за вірним ідентифікатором форми з позначкою «Звітна».
     У разі подання платником до контролюючого органу Декларації в електронному вигляді за невірним ідентифікатором форми Декларації з дотримання вимог, встановлених ст.ст. 48 – 49 ПКУ, застосування штрафної санкції до платника податків нормами ПКУ не передбачені.
Зображення

Енни
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 837
З нами з: 21 березня 2013, 00:49
Дякував (ла): 444 рази
Подякували: 44 рази

Повідомлення Енни »

"При цьому платник податків, який подав до контролюючого органу Декларацію в електронному вигляді за невірним ідентифікатором форми, повинен виправити таку помилку та подати до контролюючого органу Декларацію за такий самий звітний період за вірним ідентифікатором форми з позначкою «Звітна».
У разі подання платником до контролюючого органу Декларації в електронному вигляді за невірним ідентифікатором форми Декларації з дотримання вимог, встановлених ст.ст. 48 – 49 ПКУ, застосування штрафної санкції до платника податків нормами ПКУ не передбачені."
так что подать правильную F103404(тут понятно) а F103306 пусть тоже висит???

Luda_avon@ukr.net
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 502
З нами з: 17 червня 2013, 10:01
Дякував (ла): 88 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення Luda_avon@ukr.net »

Енни писав:Luda_avon@ukr.net

Скрытый текст
Tatyana777 писав:
Luda_avon@ukr.net писав:
А как же правильно сделать, отправить еще и звитну F0103404?
Да, я отправила звитну. Принято успешно. Буду наверное писать письмо на признание 1 декл. до видома.[/quote]

Подскажите и что вы сделали с неправильной декой F0103306 ??? может подать звитну нову пустую?[/quote]
Еще ничего, сегодня перезвоню в налоговую уточню...

Закрито

Повернутись до “2-я група. Фізичні особи-підприємці”