Отчетность ФОП 2-я група

Загальні питання, ставка податку, книга обліку доходів
Снежынка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1123
З нами з: 06 травня 2014, 17:57
Дякував (ла): 570 разів
Подякували: 83 рази

Повідомлення Снежынка »

Чи подає ФОп 2 групи 1 дф при надані юридичній особі ТОВ ПФД, надані і повернути в одному періоді?
Чи лише тов-ка показує у 1ДФ.?

meg
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 163
З нами з: 28 квітня 2016, 11:49
Дякував (ла): 50 разів
Подякували: 16 разів

Повідомлення meg »

Яков писав:
15 січня 2021, 23:48
Roksolana Bodejko писав:
15 січня 2021, 23:14
Добрий вечір!!!!
Допоможіть початківцю!!!
ФОП 2 група, зареєстрований в лютому, на 2 групі з 1 березня.
Подаю наступні звіти:
1. Річну декларацію платника єдиного податку
2. Додаток 5 (по ЄСВ)
3. Декларацію про доходи та майновий стан. В цій декларації, який в мене звітний період:
- 1 квартал 2020 року чи просто 2020 рік?
1. Так (форма річна — для 1 та 2 груп)
2. Так (січень не заповнююте, лютий — кат. "5", березень-грудень — кат. "6")
3. Декларацію про майновий стан та доходи (з додатком Ф2) за 2020 рік (в періоді 2020 рік), вказати доходи як платника єдиного податку
Прошу прошения за нахальство)) Ответьте пожалуйста кто-нибудь и мне-новичку ФЛП 2 группа. Какой код (F...)у этих отчетов? А то первый раз сдавать...Спасибо

evka
Гений
Гений
Повідомлень: 326
З нами з: 30 січня 2016, 17:45
Дякував (ла): 115 разів
Подякували: 205 разів

Повідомлення evka »

meg писав:
20 січня 2021, 13:24
Прошу прошения за нахальство)) Ответьте пожалуйста кто-нибудь и мне-новичку ФЛП 2 группа. Какой код (F...)у этих отчетов? А то первый раз сдавать...Спасибо
F0103404

Helen07
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 15 січня 2021, 18:43
Подякували: 1 раз

Повідомлення Helen07 »

meg писав:
20 січня 2021, 13:24
Яков писав:
15 січня 2021, 23:48
Roksolana Bodejko писав:
15 січня 2021, 23:14
Добрий вечір!!!!
Допоможіть початківцю!!!
ФОП 2 група, зареєстрований в лютому, на 2 групі з 1 березня.
Подаю наступні звіти:
1. Річну декларацію платника єдиного податку
2. Додаток 5 (по ЄСВ)
3. Декларацію про доходи та майновий стан. В цій декларації, який в мене звітний період:
- 1 квартал 2020 року чи просто 2020 рік?
1. Так (форма річна — для 1 та 2 груп)
2. Так (січень не заповнююте, лютий — кат. "5", березень-грудень — кат. "6")
3. Декларацію про майновий стан та доходи (з додатком Ф2) за 2020 рік (в періоді 2020 рік), вказати доходи як платника єдиного податку
Прошу прошения за нахальство)) Ответьте пожалуйста кто-нибудь и мне-новичку ФЛП 2 группа. Какой код (F...)у этих отчетов? А то первый раз сдавать...Спасибо
F3000512 ЄСВ
F0100110 Про майновий стан
F0103404 Єдиний податок

Helen07
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 15 січня 2021, 18:43
Подякували: 1 раз

Повідомлення Helen07 »

Яков писав:
15 січня 2021, 23:48
Roksolana Bodejko писав:
15 січня 2021, 23:14
Добрий вечір!!!!
Допоможіть початківцю!!!
ФОП 2 група, зареєстрований в лютому, на 2 групі з 1 березня.
Подаю наступні звіти:
1. Річну декларацію платника єдиного податку
2. Додаток 5 (по ЄСВ)
3. Декларацію про доходи та майновий стан. В цій декларації, який в мене звітний період:
- 1 квартал 2020 року чи просто 2020 рік?
1. Так (форма річна — для 1 та 2 груп)
2. Так (січень не заповнююте, лютий — кат. "5", березень-грудень — кат. "6")
3. Декларацію про майновий стан та доходи (з додатком Ф2) за 2020 рік (в періоді 2020 рік), вказати доходи як платника єдиного податку
Доброго дня! Ситуація схожа. У листопаді зареєстрований фоп на загальній системі, з грудня на спрощеній. Готую звіти: річну по єдиному податку, річну по єсв, та декларацію про майновий стан. Питання- навіщо ф2 до декларації про майновий стан? я ніяк не можу знайти.

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Helen07 писав:
20 січня 2021, 14:52
Спойлер
Яков писав:
15 січня 2021, 23:48
Roksolana Bodejko писав:
15 січня 2021, 23:14
Добрий вечір!!!!
Допоможіть початківцю!!!
ФОП 2 група, зареєстрований в лютому, на 2 групі з 1 березня.
Подаю наступні звіти:
1. Річну декларацію платника єдиного податку
2. Додаток 5 (по ЄСВ)
3. Декларацію про доходи та майновий стан. В цій декларації, який в мене звітний період:
- 1 квартал 2020 року чи просто 2020 рік?
1. Так (форма річна — для 1 та 2 груп)
2. Так (січень не заповнююте, лютий — кат. "5", березень-грудень — кат. "6")
3. Декларацію про майновий стан та доходи (з додатком Ф2) за 2020 рік (в періоді 2020 рік), вказати доходи як платника єдиного податку
Доброго дня! Ситуація схожа. У листопаді зареєстрований фоп на загальній системі, з грудня на спрощеній. Готую звіти: річну по єдиному податку, річну по єсв, та декларацію про майновий стан. Питання- навіщо ф2 до декларації про майновий стан? я ніяк не можу знайти.
Малося на увазі, що окрім першої таблиці декларації самозайнята особа ще має заповнити додаток ф2, який є частиною цієї самої декларації, яка заповнюєтся лише у разі необхідності, а не "за замовчуванням". А Ви що подумали?

Helen07
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 15 січня 2021, 18:43
Подякували: 1 раз

Повідомлення Helen07 »

marina11 писав:
20 січня 2021, 15:06
Helen07 писав:
20 січня 2021, 14:52
Спойлер
Яков писав:
15 січня 2021, 23:48
1. Так (форма річна — для 1 та 2 груп)
2. Так (січень не заповнююте, лютий — кат. "5", березень-грудень — кат. "6")
3. Декларацію про майновий стан та доходи (з додатком Ф2) за 2020 рік (в періоді 2020 рік), вказати доходи як платника єдиного податку
Доброго дня! Ситуація схожа. У листопаді зареєстрований фоп на загальній системі, з грудня на спрощеній. Готую звіти: річну по єдиному податку, річну по єсв, та декларацію про майновий стан. Питання- навіщо ф2 до декларації про майновий стан? я ніяк не можу знайти.
Малося на увазі, що окрім першої таблиці декларації самозайнята особа ще має заповнити додаток ф2, який є частиною цієї самої декларації, яка заповнюєтся лише у разі необхідності, а не "за замовчуванням". А Ви що подумали?
оце тільки зрозуміла. Дуже дякую :)

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13655
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14116 разів
Подякували: 27891 раз

Повідомлення Яков »

По поводу Додатка Ф2 к "майновой декларации".
По моему убеждению Додаток Ф2 должен заполняться и подаваться в составе декларации в соответствии с пока ещё действующей инструкцией, только:
2. Додатки є складовою частиною декларації і без декларації не є дійсними. Додатки заповнюються та подаються виключно за наявності доходів (витрат), розрахунок яких міститься у цих додатках.
Однако, в извращённом понимании ДПС Додаток Ф2 должен подаваться ВСЕГДА, а, мол, при отсутствии доходов и расходов, незачем и декларацию подавать.
Из ЗИР:
Чи заповнює та подає ФОП на загальній системі оподаткування додаток Ф2 до податкової декларації про майновий стан і доходи, якщо протягом звітного періоду дохід від підприємницької діяльності не отримувався?
Відповідь
Коротка:
Якщо протягом звітного періоду фізична особа – підприємець на загальній системі оподаткування діяльність не вела та дохід від підприємницької діяльності не отримувала, проте має інші доходи з джерел їх походження з України та іноземні доходи, то вона подає податкову декларацію про майновий стан і доходи (далі – податкова декларація) та додаток Ф2 до неї, у якому всі графи прокреслює.
У разі, якщо протягом звітного періоду фізична особа – підприємець на загальній системі оподаткування діяльність не вела та дохід від підприємницької діяльності не отримувала, та не має інших доходів з джерел їх походження з України та іноземних доходів, то в неї не виникає обов’язку щодо подання податкової декларації та додатку Ф2 до неї.
Повна:
Відповідно до п.п. 177.5 ст. 177 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) фізичні особи – підприємці подають до контролюючого органу податкову декларацію про майновий стан і доходи (далі – податкова декларація) за місцем своєї податкової адреси за результатами календарного року у строки, встановлені ПКУ для річного звітного податкового періоду, в якій також зазначаються авансові платежі з податку на доходи фізичних осіб.
Фізичні особи – підприємці подають річну податкову декларацію у строк, визначений п.п. 49.18.5 п. 49.18 ст. 49 ПКУ, тобто протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року.
Разом з тим, абзацом першим п. 49.2 ст. 49 ПКУ встановлено, що платник податків зобов’язаний за кожний встановлений ПКУ звітний період, в якому виникають об’єкти оподаткування, або у разі наявності показників, які підлягають декларуванню, відповідно до вимог ПКУ подавати податкові декларації щодо кожного окремого податку, платником якого він є. Абзац перший застосовується до всіх платників податків, в тому числі платників, які перебувають на спрощеній системі оподаткування обліку та звітності.
Разом з тим, відповідно до п. 177.11 ст. 177 ПКУ фізичні особи – підприємці у податковій декларації поряд з доходами від підприємницької діяльності мають зазначати інші доходи з джерел їх походження з України та іноземні доходи, а також відомості про суми єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, нарахованого на доходи від підприємницької діяльності в розмірах, визначених відповідно до закону.
Отже, якщо протягом звітного періоду фізична особа – підприємець на загальній системі оподаткування діяльність не вела та дохід від підприємницької діяльності не отримувала, проте має інші доходи з джерел їх походження з України та іноземні доходи, то вона подає податкову декларацію та додаток Ф2 до неї, у якому всі графи прокреслює.
У разі, якщо протягом звітного періоду фізична особа – підприємець на загальній системі оподаткування діяльність не вела та дохід від підприємницької діяльності не отримувала, та не має інших доходів з джерел їх походження з України та іноземних доходів, то в неї не виникає обов’язку щодо подання податкової декларації та додатку Ф2 до неї.
На мою просьбу удалить неверное разъяснение из ЗИРа — ДПС ответила категорическим отказом, свято уверенная в своей правоте.
Однако, я больше чем уверен, что если ФОП не подаст "первую" декларацию (даже пустую) или последнюю (ликвидационную, даже пустую) — ДПС оштрафует такого ФОПа, мотивируя, что эти декларации подаются по отдельным пунктам ПКУ.

Готовьтесь к куче "пустых" додатков в объединённой отчётности (при отсутствии доходов/расходов), если ДПС будет следовать таким же т.н. "разъяснениям", как и в приведённой цитате :mocking:
Зображення

Gera28
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1356
З нами з: 11 січня 2012, 00:01
Дякував (ла): 1291 раз
Подякували: 1077 разів

Повідомлення Gera28 »

Добрый день.Такой вопрос: ФОП 2гр. полгода был зарегистрироован в одном городе-другие полгода в другом. единый платился целый год по старому адресу, есв полгода по старому адресу-полгода по новому, КУДА СДАВАТЬ ОТЧЕТЫ????? старая налоговая говорит-к ним сдавать низзя-его уже нету в регистрации, но если я сдам в новую налоговую - то туда единый не платился-не проведут ли начисления в новой налоговой??

YuliyaDol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1070
З нами з: 12 листопада 2014, 12:26
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 577 разів
Подякували: 508 разів

Повідомлення YuliyaDol »

Gera28 писав:
22 січня 2021, 11:13
Добрый день.Такой вопрос: ФОП 2гр. полгода был зарегистрироован в одном городе-другие полгода в другом. единый платился целый год по старому адресу, есв полгода по старому адресу-полгода по новому, КУДА СДАВАТЬ ОТЧЕТЫ????? старая налоговая говорит-к ним сдавать низзя-его уже нету в регистрации, но если я сдам в новую налоговую - то туда единый не платился-не проведут ли начисления в новой налоговой??
Все в новую сдавайте. Все платежи передаются

Закрито

Повернутись до “2-я група. Фізичні особи-підприємці”