потавщики юр лица

Загальні питання, ставка податку, книга обліку доходів
lina777
ПрофиПрофи
Повідомлень: 41
З нами з: 25 серпня 2011, 10:48
Подякували: 3 рази

Повідомлення lina777 »

Подскажите, пож, существуют ли ограничения по работе с поставщиками юридическими лицами для предпринимателей 2-й группы
спасибо

инспектор
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 684
З нами з: 16 лютого 2011, 14:33
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 24 рази

Повідомлення инспектор »

lina777 писав:Подскажите, пож, существуют ли ограничения по работе с поставщиками юридическими лицами для предпринимателей 2-й группы
спасибо
Лично я ни где не встречала

VLASTENA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1043
З нами з: 28 квітня 2011, 10:59
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 221 раз

Повідомлення VLASTENA »

lina777 писав:Подскажите, пож, существуют ли ограничения по работе с поставщиками юридическими лицами для предпринимателей 2-й группы
спасибо
Покупать вы можете у кого угодно, НО не забудьте копию св-ва о едином налоге, т.к. Поставщике на общей системе налогообложения обязаны сдать отчет по догодаи и расходам от единщиков

1111111111
Гений
Гений
Повідомлень: 490
З нами з: 16 січня 2012, 15:02
Дякував (ла): 70 разів
Подякували: 111 разів

Повідомлення 1111111111 »

VLASTENA писав:
lina777 писав:Подскажите, пож, существуют ли ограничения по работе с поставщиками юридическими лицами для предпринимателей 2-й группы
спасибо
Покупать вы можете у кого угодно, НО не забудьте копию св-ва о едином налоге, т.к. Поставщике на общей системе налогообложения обязаны сдать отчет по догодаи и расходам от единщиков
Немножко не поняла за копию свидетельство единого налога, ПОДСКАЖИТЕ ПОЖАЙЛУСТА

инспектор
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 684
З нами з: 16 лютого 2011, 14:33
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 24 рази

Повідомлення инспектор »

VLASTENA писав:
lina777 писав:Подскажите, пож, существуют ли ограничения по работе с поставщиками юридическими лицами для предпринимателей 2-й группы
спасибо
Покупать вы можете у кого угодно, НО не забудьте копию св-ва о едином налоге, т.к. Поставщике на общей системе налогообложения обязаны сдать отчет по догодаи и расходам от единщиков
Что то вы все запутали. Да товар закупать Вы можете у кого угодно, но при этом если продавец является предпринимателем, то Вам(покупателю) необходимо истребовать у него копию свидетельства (сейчас выписка) о гос.регистрации и если ФЛП единщик то и свидетельство об уплате единого налога. А по истечению квартала надо подать отчет по ф.№1ДФ.

panzyk
УченикУченик
Повідомлень: 0
З нами з: 04 січня 2012, 15:22
Подякували: 10 разів

Повідомлення panzyk »

инспектор писав:Что то вы все запутали. Да товар закупать Вы можете у кого угодно, но при этом если продавец является предпринимателем, то Вам(покупателю) необходимо истребовать у него копию свидетельства (сейчас выписка) о гос.регистрации и если ФЛП единщик то и свидетельство об уплате единого налога. А по истечению квартала надо подать отчет по ф.№1ДФ.
а не подскажите где эта норма прописана? а то мне дали только копию свидетельства, а выписку о гос.регистрации ни в какую.

инспектор
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 684
З нами з: 16 лютого 2011, 14:33
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 24 рази

Повідомлення инспектор »

panzyk писав:
инспектор писав:Что то вы все запутали. Да товар закупать Вы можете у кого угодно, но при этом если продавец является предпринимателем, то Вам(покупателю) необходимо истребовать у него копию свидетельства (сейчас выписка) о гос.регистрации и если ФЛП единщик то и свидетельство об уплате единого налога. А по истечению квартала надо подать отчет по ф.№1ДФ.
а не подскажите где эта норма прописана? а то мне дали только копию свидетельства, а выписку о гос.регистрации ни в какую.
ст.177.8 НКУ. Свидетельство и выписка о гос.регистрации-это одно и тоже. Раньше было свидетельство , а сейчас вновь созданным предпринимателям выдают выписку о гос. регистрации, просто поменяли названия. А Вы наверное имели ввиду "витяг"( не помню как на русском звучит).

Учусь
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 527
З нами з: 11 серпня 2011, 07:22
Подякували: 4 рази

Повідомлення Учусь »

panzyk писав:
инспектор писав:Что то вы все запутали. Да товар закупать Вы можете у кого угодно, но при этом если продавец является предпринимателем, то Вам(покупателю) необходимо истребовать у него копию свидетельства (сейчас выписка) о гос.регистрации и если ФЛП единщик то и свидетельство об уплате единого налога. А по истечению квартала надо подать отчет по ф.№1ДФ.
а не подскажите где эта норма прописана? а то мне дали только копию свидетельства, а выписку о гос.регистрации ни в какую.


ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ
   
   ЛИСТ
   
   від 03.02.2011 р. N 1085/К/17-0714

   
   
   
   Враховуючи вищенаведене, з метою уникнення порушень норм чинного законодавства рекомендуємо як юридичним особам, так і фізичним особам - підприємцям, які мають господарські відносини з іншою фізичною особою - підприємцем, крім копії документа, підтверджуючого, що він зареєстрований суб'єктом підприємницької діяльності (свідоцтва про державну реєстрацію), отримувати від такої особи довідку (яка надається на письмову заяву платника податковим органом, в якому він знаходиться на податковому обліку), в якій зазначається перелік видів діяльності, відповідно до реєстраційної картки та обрана система оподаткування доходів, отриманих від здійснення підприємницької діяльності.
   
   При цьому суб'єкт підприємницької діяльності повідомляє про всі виплачені підприємцям суми доходів податковому органу у порядку, визначеному п. 176.2 "б" та "д" ст. 176 Кодексу.
   
   В. о. першого заступника Голови
   С. Лекарь



Ще єдина база податкових знань
177.8. Під час нарахування (виплати) фізичній особі - підприємцю доходу від операцій, здійснюваних в межах обраних ним видів діяльності, суб'єкт господарювання, який нараховує (виплачує) такий дохід, не утримує податок на доходи у джерела виплати, якщо фізичною особою - підприємцем, який отримує такий дохід, надано виписку або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців про державну реєстрацію його як суб'єкта підприємницької діяльності.


ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ
   
   ЛИСТ
   
   від 17.05.2011р. №13663/7/29-1017
   
   Про скасування свідоцтва про державну реєстрацію

Зокрема, замість копії свідоцтва про державну реєстрацію подається копія чинної виписки із Єдиного державного реєстру платниками податків, державну реєстрацію яких проведено після 07.05.2011 або стосовно яких після зазначеної дати до Єдиного державного реєстру були внесені зміни щодо відомостей, які зазначались у свідоцтві про державну реєстрацію або вказуються у виписці. Як і раніше, подається копія свідоцтва про державну реєстрацію платниками податків, державну реєстрацію яких проведено до 07.05.2011 та стосовно яких після зазначеної дати до Єдиного державного реєстру не вносились зміни щодо відомостей, які зазначались у свідоцтві про державну реєстрацію або вказуються у виписці, а також платниками податків, для яких установлені особливості їх державної реєстрації та відомості про яких не включаються до Єдиного державного реєстру.



panzyk
УченикУченик
Повідомлень: 0
З нами з: 04 січня 2012, 15:22
Подякували: 10 разів

Повідомлення panzyk »

инспектор писав:
panzyk писав:
инспектор писав:Что то вы все запутали. Да товар закупать Вы можете у кого угодно, но при этом если продавец является предпринимателем, то Вам(покупателю) необходимо истребовать у него копию свидетельства (сейчас выписка) о гос.регистрации и если ФЛП единщик то и свидетельство об уплате единого налога. А по истечению квартала надо подать отчет по ф.№1ДФ.
а не подскажите где эта норма прописана? а то мне дали только копию свидетельства, а выписку о гос.регистрации ни в какую.
ст.177.8 НКУ. Свидетельство и выписка о гос.регистрации-это одно и тоже. Раньше было свидетельство , а сейчас вновь созданным предпринимателям выдают выписку о гос. регистрации, просто поменяли названия. А Вы наверное имели ввиду "витяг"( не помню как на русском звучит).

спасибо за ответ, мне дают только свидетельство единоналожника, а под выпиской я действительно подразумевала вытяг #blush#

натали87
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 15 лютого 2012, 06:31

Повідомлення натали87 »

подскажите пожалуста. такая ситуация. звонит поставщик (услуги кабельного телевидения) ,он общесистемщик юрлицо, говорит что не может работать со мной (я 2 група чп единый налог) а только с 3 группой или физлицом. я попросила обьяснений, говорит якобы нам же хуже. я консультировалась говорят что мы покупать может у кого угодно и услуги тоже. ограничений нам нету. а общесистемщики могут спокойно ставить себе в затраты затраты по чп. так что она имела в виду??? я так и не поняла. сошлись на том что она попросила регистрационные документы. может кто знает, может действительно есть какие то ограничения???

Відповісти

Повернутись до “2-я група. Фізичні особи-підприємці”