ФОП пенсіонер

Загальні питання, ставка податку, книга обліку доходів
Наташа_75
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 869
З нами з: 28 листопада 2011, 04:26
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 80 разів

Повідомлення Наташа_75 »

Фоп 2 гр пенсіонер. повинен платити ЄСВ? Найманих немає. пенсію отримує, перерахунку робити не буде.

Asia Svetlova
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1626
З нами з: 31 січня 2012, 05:11
Дякував (ла): 816 разів
Подякували: 682 рази

Повідомлення Asia Svetlova »

За себя пенсионер ЕСВ не платит.
Податки-це зло, неохідне, але все-таки зло, і чим менше їх у нас, тим краще. У. Черчилль 1907р

shinna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4773
З нами з: 19 квітня 2011, 05:55
Дякував (ла): 877 разів
Подякували: 3175 разів

Повідомлення shinna »

Asia Svetlova писав:За себя пенсионер ЕСВ не платит.
Только если он пенсионер по возрасту или инвалид. Например, пенсионеры, вышедшие на пенсию по льготам, ранее срока достижения пенсионного возраста, платят на общих основаниях.

Наташа_75
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 869
З нами з: 28 листопада 2011, 04:26
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 80 разів

Повідомлення Наташа_75 »

Спасибі всім. а де це прописано в законодавстві?

marinesko
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2793
З нами з: 06 липня 2013, 22:58
Дякував (ла): 741 раз
Подякували: 1787 разів

Повідомлення marinesko »

4. Особи, зазначені у пункті 4 частини першої цієї статті, які обрали спрощену систему оподаткування, звільняються від сплати за себе єдиного внеску, якщо вони є пенсіонерами за віком або інвалідами та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу. Такі особи можуть бути платниками єдиного внеску виключно за умови їх добровільної участі у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування.

ЗУ № 2464-VI

Наташа_75
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 869
З нами з: 28 листопада 2011, 04:26
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 80 разів

Повідомлення Наташа_75 »

А якщо пішов на пенсію як військовий там в 45 . А зараз уже 70 То я так розумію що зараз він не платить за себе ЕСВ ?

Наташа_75
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 869
З нами з: 28 листопада 2011, 04:26
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 80 разів

Повідомлення Наташа_75 »

А хтось іще стикався з таким: Бухгалтер брала гроші на проплату податків (2 група) а їх не платила,а тупо забирала собі. Цю ситуацію можна якось розрулить? Щоб не платити штрафів

tomassa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3941
З нами з: 14 березня 2012, 05:05
Дякував (ла): 1103 рази
Подякували: 2360 разів

Повідомлення tomassa »

Наташа_75 писав: А якщо пішов на пенсію як військовий там в 45 . А зараз уже 70 То я так розумію що зараз він не платить за себе ЕСВ ?
Если он является именно военным пенсионером, то платит... "....звільняються від сплати за себе єдиного внеску, якщо вони є пенсіонерами за віком або інвалідами...." ТАК фискально звучит закон... Там нет приписки, а если....... Позвоните, в конце концов, в свой ПФУ, чтоб не мучиться...

tomassa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3941
З нами з: 14 березня 2012, 05:05
Дякував (ла): 1103 рази
Подякували: 2360 разів

Повідомлення tomassa »

Наташа_75 писав:А хтось іще стикався з таким: Бухгалтер брала гроші на проплату податків (2 група) а їх не платила,а тупо забирала собі. Цю ситуацію можна якось розрулить? Щоб не платити штрафів
У вас есть факт неуплаты налогов #g_cray# и никого волнует по какой причине вы их не платили... Штрафов не избежать... Ну разве что можете каким-то образом прижучить бухгалтера, чтобы та компенсировала весь ущерб...#aggr#

Наташа_75
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 869
З нами з: 28 листопада 2011, 04:26
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 80 разів

Повідомлення Наташа_75 »

tomassa писав:
Наташа_75 писав: А якщо пішов на пенсію як військовий там в 45 . А зараз уже 70 То я так розумію що зараз він не платить за себе ЕСВ ?
Если он является именно военным пенсионером, то платит... "....звільняються від сплати за себе єдиного внеску, якщо вони є пенсіонерами за віком або інвалідами...." ТАК фискально звучит закон... Там нет приписки, а если....... Позвоните, в конце концов, в свой ПФУ, чтоб не мучиться...

да оце ж і я думаю пенсіонер війсковий, але ж зараз то йому вже 70..

Відповісти

Повернутись до “2-я група. Фізичні особи-підприємці”