СПД Смена категории.

Згальні питання, ставки податку, книга обліку доходів (для ПДВ доходів і витрат)
Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Чи може ФОП – платник ЄП протягом звітного року змінити групу платників ЄП?
Відповідь: Відповідно до п.293.8 ст.293 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ):

1)платники єдиного податку першої групи, які у календарному кварталі перевищили обсяг доходу, визначений для таких платників у пункті 291.4 статті 291 ПКУ, з наступного календарного кварталу за заявою переходять на застосування ставки єдиного податку, визначеної для платників єдиного податку другої або третьої групи, або відмовляються від застосування спрощеної системи оподаткування. Такі платники до суми перевищення зобов’язані застосовувати ставки єдиного податку у розмірі 15 відсотків. Заява подається не пізніше 20 числа місяця, наступного за календарним кварталом, у якому допущено перевищення обсягу доходу;

2) платники єдиного податку другої групи, які перевищили у податковому (звітному) періоді обсяг доходу, визначений для таких платників у пункті 291.4 статті 291 ПКУ, в наступному податковому (звітному) кварталі за заявою переходять на застосування ставки єдиного податку, визначеної для платників єдиного податку третьої групи, або відмовляються від застосування спрощеної системи оподаткування.
Такі платники до суми перевищення зобов’язані застосовувати ставки єдиного податку у розмірі 15 відсотків. Заява подається не пізніше 20 числа місяця, наступного за календарним кварталом, у якому допущено перевищення обсягу доходу;

3) платники єдиного податку третьої групи, які перевищили у податковому (звітному) періоді обсяг доходу, визначений для таких платників у пункті 291.4 статті 291 ПКУ, до суми перевищення застосовують ставку єдиного податку у розмірі 15 відсотків (для платників третьої групи), а також зобов'язані у порядку, встановленому цією главою, перейти на сплату інших податків і зборів, встановлених ПКУ.

ДПІ у Дніпровському районі м. Києва

Лилия-НИКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3873
З нами з: 08 серпня 2011, 10:16
Дякував (ла): 968 разів
Подякували: 2125 разів

Повідомлення Лилия-НИКА »

Я думаю что добровольно можно избрать более высшую группу - нужно почитать.
Кстати завтра 16 числа последний день для заявл. на ЕН с 01.04.12г.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Почитайте тут нижче коментарі:


Gotik
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 22
З нами з: 15 березня 2012, 13:05
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Gotik »

Лилия-НИКА писав:Я думаю что добровольно можно избрать более высшую группу - нужно почитать.
Кстати завтра 16 числа последний день для заявл. на ЕН с 01.04.12г.
Угу, только разобраться - бы до завтра как это правильно сделать :-(

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »


Лилия-НИКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3873
З нами з: 08 серпня 2011, 10:16
Дякував (ла): 968 разів
Подякували: 2125 разів

Повідомлення Лилия-НИКА »

- пишут что добровольно в высшую гр. берут заявления - идите завтра :

http://kchp.com.ua/chastnuy-predprinima ... -goda.html

- форма заявы та же, заполнить раздел 5,2 - зм.группы

Gotik
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 22
З нами з: 15 березня 2012, 13:05
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Gotik »

Альона1 писав:Почитайте тут нижче коментарі:
Коментарии конечно радуют. Завтра попробую пойти в налоговую, подать заявление на смену группы.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »


Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Я Вам так скажу Ви йдіть здавайте приймуть не приймуть буде видно, а ні то тоді дописуйте з потолка дохід потім скажите, що помилилися. Іншого виходу не бачу. Скажете , що помилково нуль написали. Бо вже давно дружили з математикою і не знаєте скільки у мільона нулів.#g_crazy# #g_crazy#

Gotik
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 22
З нами з: 15 березня 2012, 13:05
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Gotik »

Альона1 писав:Я Вам так скажу Ви йдіть здавайте приймуть не приймуть буде видно, а ні то тоді дописуйте з потолка дохід потім скажите, що помилилися. Іншого виходу не бачу. Скажете , що помилково нуль написали. Бо вже давно дружили з математикою і не знаєте скільки у мільона нулів.#g_crazy# #g_crazy#
Алена, спасибо за пояснения :-) Буду завтра штурмовать.

Відповісти

Повернутись до “3-тя група. Фізичні особи-підприємці”