Щойно зареєстрований ФОП: чи маю право працювати без книги, яку ще не оформила?

Згальні питання, ставки податку, книга обліку доходів (для ПДВ доходів і витрат)
Alenchik_FF
Гуру
Гуру
Повідомлень: 80
З нами з: 16 березня 2012, 05:59
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alenchik_FF »

Я щійно зареєстрований ФОП. Ще не оформила книгу. Чи маю я право працювати без неї?

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18776
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2043 рази
Подякували: 10333 рази

Повідомлення Popen »

Alenchik_FF писав:Я щійно зареєстрований ФОП. Ще не оформила книгу. Чи маю я право працювати без неї?
Мерщій біжить реєструйте! Бажано не отримувати дохід до часу реєстрації і отримання Книги...

Alenchik_FF
Гуру
Гуру
Повідомлень: 80
З нами з: 16 березня 2012, 05:59
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alenchik_FF »

Я просто зареєструвалася в кінці грудня , свідотства ще на руках немає та й книги відповідно. Хочу груднем показати дохід.

Аллусик
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1914
З нами з: 16 лютого 2012, 05:14
Дякував (ла): 868 разів
Подякували: 670 разів

Повідомлення Аллусик »

Alenchik_FF писав:Я просто зареєструвалася в кінці грудня , свідотства ще на руках немає та й книги відповідно. Хочу груднем показати дохід.
Так свидетельство вам выдадут 01.01.13г. раз вы его в конце декабря зарегистрировали. Соответственно и книгу вы получите с января.

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18776
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2043 рази
Подякували: 10333 рази

Повідомлення Popen »

Alenchik_FF писав:Я просто зареєструвалася в кінці грудня , свідотства ще на руках немає та й книги відповідно. Хочу груднем показати дохід.
А как можно показать доход, если нет даже уверенности в том, что вы будете на ЕН? А учитывая сегоднящний бардак вам могут выдать св-во ЕН с 01.01.13... Что тогда?

Alenchik_FF
Гуру
Гуру
Повідомлень: 80
З нами з: 16 березня 2012, 05:59
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alenchik_FF »

4-опп груднем, свідотство про спрощену сис-му опод-ня теж груднем, я дізнавалась.

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18776
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2043 рази
Подякували: 10333 рази

Повідомлення Popen »

Аллусик писав: Так свидетельство вам выдадут 01.01.13г. раз вы его в конце декабря зарегистрировали. Соответственно и книгу вы получите с января.
"Для зареєстрованих в установленому законом порядку суб'єктів господарювання (новостворених), які до закінчення місяця, в якому відбулася державна реєстрація, подали заяву щодо обрання спрощеної системи оподаткування та ставки єдиного податку, встановленої для третьої - шостої, перший податковий (звітний) період починається з першого числа місяця, в якому відбулася державна реєстрація."

Т.е. должны выдать с 01.12.12 (но еще раз напоминаю о бардаке)...

инспектор
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 684
З нами з: 16 лютого 2011, 14:33
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 24 рази

Повідомлення инспектор »

Popen писав:
Аллусик писав: Так свидетельство вам выдадут 01.01.13г. раз вы его в конце декабря зарегистрировали. Соответственно и книгу вы получите с января.
"Для зареєстрованих в установленому законом порядку суб'єктів господарювання (новостворених), які до закінчення місяця, в якому відбулася державна реєстрація, подали заяву щодо обрання спрощеної системи оподаткування та ставки єдиного податку, встановленої для третьої - шостої, перший податковий (звітний) період починається з першого числа місяця, в якому відбулася державна реєстрація."

Т.е. должны выдать с 01.12.12 (но еще раз напоминаю о бардаке)...
Скорее всего Alenchik_FF находится на третьей группе:
298.1.2. Зареєстровані в установленому порядку фізичні особи - підприємці, які до закінчення місяця, в якому відбулася державна реєстрація, подали заяву щодо обрання спрощеної системи
оподаткування та ставки єдиного податку, встановленої для першої або другої групи, вважаються платниками єдиного податку з першого числа місяця, наступного за місяцем, у якому виписано свідоцтво
платника єдиного податку.
Зареєстровані в установленому законом порядку суб’єкти господарювання (новостворені), які протягом 10 днів з дня державної реєстрації подали заяву щодо обрання спрощеної системи
оподаткування та ставки єдиного податку, встановленої для третьої - шостої груп, вважаються платниками єдиного податку з дня їх державної реєстрації.
{ Абзац другий підпункту 298.1.2 пункту 298.1 статті 298 в редакції Закону N 5083-VI ( 5083-17 ) від 05.07.2012 }

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18776
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2043 рази
Подякували: 10333 рази

Повідомлення Popen »

Совершенно справедливо! А я просю пардону, т.к. почему-то (???) обратился к абзацу два 294.4.

Відповісти

Повернутись до “3-тя група. Фізичні особи-підприємці”