Внесение всех КВЕДов в госреестр и реестр плательщиков ЕН для ФОПа 3 группы — обязательно!!!

Згальні питання, ставки податку, книга обліку доходів (для ПДВ доходів і витрат)
Alena K.
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 12 листопада 2014, 16:53
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Alena K. »

Подскажите, если ФОП на едином налоге 3-я группа добавил вид деятельности, с какой даты он может его осуществлять?
Помню раньше надо было подавать заявление с просьбой добавить вид деятельности в Свидетельство про уплату единого налога. Сейчас если 3-я группа, то не надо это делать? И не надо ждать начала следующего квартала?

shinna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4773
З нами з: 19 квітня 2011, 05:55
Дякував (ла): 877 разів
Подякували: 3175 разів

Повідомлення shinna »

Alena K. писав:Подскажите, если ФОП на едином налоге 3-я группа добавил вид деятельности, с какой даты он может его осуществлять?
Помню раньше надо было подавать заявление с просьбой добавить вид деятельности в Свидетельство про уплату единого налога. Сейчас если 3-я группа, то не надо это делать? И не надо ждать начала следующего квартала?
Никаких заявлений в налоговую писать не нужно. Добавили КВЭД у госрегистратора и работайте себе спокойно с этого дня.

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18770
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10331 раз

Повідомлення Popen »

shinna писав:
Alena K. писав:Подскажите, если ФОП на едином налоге 3-я группа добавил вид деятельности, с какой даты он может его осуществлять?
Помню раньше надо было подавать заявление с просьбой добавить вид деятельности в Свидетельство про уплату единого налога. Сейчас если 3-я группа, то не надо это делать? И не надо ждать начала следующего квартала?
Никаких заявлений в налоговую писать не нужно. Добавили КВЭД у госрегистратора и работайте себе спокойно с этого дня.
Главное - добавить КВЭД! А добавив оный, можно спокойно и НЕ работать... #g_crazy#

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Popen, допоможіть будь ласка.... Єдинник 2 група змінював місце прописки, є виписка з ЄДРПОУ, при цьому є свідоцтво платника єд податку з іншою адресою.... всі звіти подавалися зі старою адресою... Щось я запуталася зовсім... Brick wall

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18770
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10331 раз

Повідомлення Popen »

Tasa писав:Popen, допоможіть будь ласка.... Єдинник 2 група змінював місце прописки, є виписка з ЄДРПОУ, при цьому є свідоцтво платника єд податку з іншою адресою.... всі звіти подавалися зі старою адресою... Щось я запуталася зовсім... Brick wall
По памяти - не могу сказать, почитайте НКУ... Когда-то было такое, что до конца года отчитываться следует в старую ГНИ. А как сейчас ???#rtfm#

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Popen писав:
Tasa писав:Popen, допоможіть будь ласка.... Єдинник 2 група змінював місце прописки, є виписка з ЄДРПОУ, при цьому є свідоцтво платника єд податку з іншою адресою.... всі звіти подавалися зі старою адресою... Щось я запуталася зовсім... Brick wall
По памяти - не могу сказать, почитайте НКУ... Когда-то было такое, что до конца года отчитываться следует в старую ГНИ. А как сейчас ???#rtfm#
Да поки що не нарила нічого )))) А то шо в звітах неправильна адреса ? Дякую Popen #curtsey#

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13655
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14116 разів
Подякували: 27891 раз

Повідомлення Яков »

Tasa писав:Popen, допоможіть будь ласка.... Єдинник 2 група змінював місце прописки, є виписка з ЄДРПОУ, при цьому є свідоцтво платника єд податку з іншою адресою.... всі звіти подавалися зі старою адресою... Щось я запуталася зовсім... #wall#
Тут зависит от того, как давно он поменял место регистрации у госрегистратора. Процедура передачи из одной инспекции в другую занимает примерно месяц. Сравните данные, указанные в Выписке с госреестра с актуальными данными: Дата та номер запису про взяття та зняття з обліку, назва та ідентифікаційні коди органів статистики, Міндоходів, Пенсійного фонду України, в яких фізична особа-підприємець перебуває на обліку: на сайте Пошук відомостей в ЄДР Если информация только по последнему месту регистрации, значит ФЛ-П уже полностью переведён по новому адресу.

Наказ МФ від 22.04.2014 № 462 "Про внесення змін до Порядку обліку платників податків і зборів" X. Переведення платника податків на обслуговування з одного контролюючого органу до іншого (взяття на облік/зняття з обліку)

В любом случае необходимо внести изменения в Реестр плательщиков единого налога и указать новый адрес
РОЗДІЛ XIV НКУ. СПЕЦІАЛЬНІ ПОДАТКОВІ РЕЖИМИ
298.3. У заяві зазначаються такі обов'язкові відомості:
...
3) податкову адресу суб'єкта господарювання;
...
298.3.1. До заяви включаються відомості (за наявності) про:
...
2) зміну податкової адреси суб'єкта господарювання;
...
299.7. До реєстру платників єдиного податку вносяться такі відомості про платника єдиного податку:
...
2) податкова адреса суб’єкта господарювання;
...
Зображення

Вероніка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4345
З нами з: 02 червня 2012, 09:16
Дякував (ла): 8079 разів
Подякували: 6387 разів

Повідомлення Вероніка »

Утро доброе. Скажите, пожалуйста, а в ОПЗ ест новый бланк для подачи заявки на единый налог? или сейчас только ножками-почтой?

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13655
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14116 разів
Подякували: 27891 раз

Повідомлення Яков »

Вероніка писав:Утро доброе. Скажите, пожалуйста, а в ОПЗ ест новый бланк для подачи заявки на единый налог? или сейчас только ножками-почтой?
#smile3#
Я хожу "ножками" со старым бланком + Запит на Витяг з РПЄП
Зображення

Вероніка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4345
З нами з: 02 червня 2012, 09:16
Дякував (ла): 8079 разів
Подякували: 6387 разів

Повідомлення Вероніка »

Яков писав:
Вероніка писав:Утро доброе. Скажите, пожалуйста, а в ОПЗ ест новый бланк для подачи заявки на единый налог? или сейчас только ножками-почтой?
#smile3#
Я хожу "ножками" со старым бланком + Запит на Витяг з РПЄП
Спасибо. По 3 группе тоже, не смотря на то, что все виды прописывать вроде бы у них необязательно?

Відповісти

Повернутись до “3-тя група. Фізичні особи-підприємці”