Бухгалтерские услуги ?????

Згальні питання, ставки податку, книга обліку доходів (для ПДВ доходів і витрат)
shinna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4773
З нами з: 19 квітня 2011, 05:55
Дякував (ла): 877 разів
Подякували: 3175 разів

Повідомлення shinna »

ksushens писав:
Виктория писав:Добрый день! Я частный предприниматель на едином налоге, предоставляю бухгалтерские услуги, сертификат аудитора не имею, но вид деятельности по КВЕДу 74.12.0 "Деятельность в сфере бух. учета и аудита". С 01 января 2012 г., на едином налоге запрещено быть аудиторам, а кака быть НАМ, кто предоставляет бухгалтерские услуги. Есть шанс попасть на единый 3-й группы????

Я тоже частный предприниматель, предоставляю бух услуги, сегодня сдала заяву на единый налог на 2012г. В ГНИ сказали, что можно бухгалтерские услуги на едином налоге. В заяве писала КВЕД 74.12.0, но без слова "АУДИТ". Отнесли к 3-группе единщиков со ставкой 5% от оборота.
"......сегодня сдала заяву на единый налог на 2012г " Пожалуйста, с этого места прошу по-подробнее... Где сдали, на каком бланке? Что, уже принимают?

КИА
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 112
З нами з: 30 листопада 2011, 01:49
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення КИА »

ksushens писав:
Виктория писав:Добрый день! Я частный предприниматель на едином налоге, предоставляю бухгалтерские услуги, сертификат аудитора не имею, но вид деятельности по КВЕДу 74.12.0 "Деятельность в сфере бух. учета и аудита". С 01 января 2012 г., на едином налоге запрещено быть аудиторам, а кака быть НАМ, кто предоставляет бухгалтерские услуги. Есть шанс попасть на единый 3-й группы????

Я тоже частный предприниматель, предоставляю бух услуги, сегодня сдала заяву на единый налог на 2012г. В ГНИ сказали, что можно бухгалтерские услуги на едином налоге. В заяве писала КВЕД 74.12.0, но без слова "АУДИТ". Отнесли к 3-группе единщиков со ставкой 5% от оборота.
В каком городе?

Виктория
ПрофиПрофи
Повідомлень: 37
З нами з: 15 лютого 2009, 06:53
Подякували: 1 раз

Повідомлення Виктория »

ВСЕМ огромное спасибо за помощь, я в базе единых знаний нашла ответ. Всем УДАЧИ!!!!!!!!!!!!!!!!


Єдина база податкових знань
http://www.sta.gov.ua/control/uk/taxqabase/catalog

230. Єдиний подток для фізичних осіб – підприємців (спрощена система оподаткування)

2755 Чи має право ФОП, яка здійснює діяльність у сфері бухгалтерського обліку, перейти на спрощену систему оподаткування?
Коротка відповідь : Діє з 01.01.2012 Враховуючи те, що діяльність у сфері бухгалтерського обліку та діяльність у сфері аудиту за своєю сутністю є різними видами діяльності, то фізичні особи – підприємці, які надають виключно бухгалтерські послуги мають право перебувати на спрощеній системі оподаткування та бути платникам єдиного податку. [/b
]Повна відповідь : Діє є з 01.01.2012 Відповідно до пп. 291.5.2 п. 291.5 ст. 291 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) не можуть бути платникам єдиного податку фізичні особи – підприємці, які здійснюють діяльність у сфері аудиту. Згідно із ст. 3 Закону України від 22 квітня 1993 року № 3125-XII "Про аудиторську діяльність" із змінами та доповненнями аудит – це перевірка даних бухгалтерського обліку і показників фінансової звітності суб’єкта господарювання з метою висловлення незалежної думки аудитора про її достовірність в усіх суттєвих аспектах та відповідність вимогам законів України, положень (стандартів) бухгалтерського обліку або інших правил (внутрішніх положень суб’єктів господарювання) згідно із вимогами користувачів. При цьому, ст. 1 Закону України 16 липня 1999 року № 996-XIV "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" із змінами та доповненнями визначено, що бухгалтерський облік – це процес виявлення, вимірювання, реєстрації, накопичення, узагальнення, зберігання та передачі інформації про діяльність підприємства зовнішнім та внутрішнім користувачам для прийняття рішень. Враховуючи те, що діяльність у сфері бухгалтерського обліку та діяльність у сфері аудиту за своєю сутністю є різними видами діяльності, то фізичні особи – підприємці, які надають виключно бухгалтерські послуги мають право перебувати на спрощеній системі оподаткування та бути платникам єдиного податку.


more
ПрофиПрофи
Повідомлень: 32
З нами з: 15 грудня 2011, 07:02
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення more »

Есть письмо налоговой , что бухуслуги можно на единый 2 группа (клиенты-единщики) или 3-я группа. В КВЕД 2010 аудиторская и бухгалтерская деятельность разделены.

Ластик
Гений
Гений
Повідомлень: 305
З нами з: 27 березня 2009, 03:52
Дякував (ла): 47 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Ластик »

А если эти услуги оказаны нерезиденту? Мы попадаем на НДС или нет? А то я на другой ветке прочитала - попадает под 20% НДС, так как услуги нерезиденту оказаны на территории Украины. Но мы же платим 5% с оборота...

Закрито

Повернутись до “3-тя група. Фізичні особи-підприємці”