ФОП – 3 група, 3% + ПДВ

Згальні питання, ставки податку, книга обліку доходів (для ПДВ доходів і витрат)
FyDD
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3140
З нами з: 22 лютого 2013, 05:48
Дякував (ла): 2370 разів
Подякували: 752 рази

Повідомлення FyDD »

Поделитесь, как вы заполняете Раздел Книги "Расходы"
1. колонка 2 "вид витрат" - что это ???
Порядок ведения, цитата
2) у графах 2 і 3 відображаються витрати, пов'язані з придбанням товарів (робіт, послуг) без податку на додану вартість, у тому числі суми, що сплачуються згідно з договором постачальнику (продавцю), за вирахуванням непрямих податків; суми ввізного мита; суми непрямих податків у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг), які не відшкодовуються платникам податку; транспортно-заготівельні витрати; інші витрати, які безпосередньо пов'язані з придбанням товарів (робіт, послуг) і доведенням їх до стану, в якому вони придатні для використання у запланованих цілях;
не понятно, расходы на товары-3, з/п-4, ЕСВ-5, учслуги-6, т.е. разбиваются по графам, Вид витрат ?

2. Если за день по р/с сделано несколько мелких платежей за товар -- можно ли запись одной строкой ???
я делаю, т.к. иначе слишком много строк

3. подводите ли вы итого по строкам ? /я только по вертикали, и уже в итоговой строке за месяц гр. 7-итоговую по расходам/

blont
Мастер
Мастер
Повідомлень: 56
З нами з: 10 червня 2014, 14:25
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення blont »

Сегодня обнаружили, что в Реєстр платників єдиного податку нету наших данных, чем это грозит и что делать?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

blont писав:Сегодня обнаружили, что в Реєстр платників єдиного податку нету наших данных, чем это грозит и что делать?
А вони там мають бути ? Бо ми ж не знаємо вашу ситуацію...
Коли ви стали платниками ЄП.. коли подавали заяву і тд іті

blont
Мастер
Мастер
Повідомлень: 56
З нами з: 10 червня 2014, 14:25
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення blont »

Tasa писав:
blont писав:Сегодня обнаружили, что в Реєстр платників єдиного податку нету наших данных, чем это грозит и что делать?
А вони там мають бути ? Бо ми ж не знаємо вашу ситуацію...
Коли ви стали платниками ЄП.. коли подавали заяву і тд іті
Платниками ЄП ми вже є багато років.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

blont писав:
Tasa писав:
blont писав:Сегодня обнаружили, что в Реєстр платників єдиного податку нету наших данных, чем это грозит и что делать?
А вони там мають бути ? Бо ми ж не знаємо вашу ситуацію...
Коли ви стали платниками ЄП.. коли подавали заяву і тд іті
Платниками ЄП ми вже є багато років.
Ну вам краще задати це питання по місцю, напевне...

Втетянав
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 29 вересня 2017, 20:27
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Втетянав »

Доброго дня. Підскажіть, будь ласка, ситуація наступна: я Фоп, найманих працівників немає. Зараз я не в Украіні, написала довіреність на маму на представлення моїх інтересів. Запитання : при перевірці податковоі я повинна бути особисто присутня чи мене може представляти моя мама. Дуже Дякую за відповідь

Tatyana777
Гений
Гений
Повідомлень: 464
З нами з: 26 лютого 2012, 01:12
Дякував (ла): 324 рази
Подякували: 148 разів

Повідомлення Tatyana777 »

Втетянав писав:Доброго дня. Підскажіть, будь ласка, ситуація наступна: я Фоп, найманих працівників немає. Зараз я не в Украіні, написала довіреність на маму на представлення моїх інтересів. Запитання : при перевірці податковоі я повинна бути особисто присутня чи мене може представляти моя мама. Дуже Дякую за відповідь
Интересы может представлять Ваша мама, но только по нотариальной доверенности.

FyDD
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3140
З нами з: 22 лютого 2013, 05:48
Дякував (ла): 2370 разів
Подякували: 752 рази

Повідомлення FyDD »

Поделитесь, как вы заполняете Раздел Книги "Расходы"
1. колонка 2 "вид витрат" - что это ???
Порядок ведения, цитата
2) у графах 2 і 3 відображаються витрати, пов'язані з придбанням товарів (робіт, послуг) без податку на додану вартість, у тому числі суми, що сплачуються згідно з договором постачальнику (продавцю), за вирахуванням непрямих податків; суми ввізного мита; суми непрямих податків у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг), які не відшкодовуються платникам податку; транспортно-заготівельні витрати; інші витрати, які безпосередньо пов'язані з придбанням товарів (робіт, послуг) і доведенням їх до стану, в якому вони придатні для використання у запланованих цілях;
не понятно, расходы на товары-3, з/п-4, ЕСВ-5, учслуги-6, т.е. разбиваются по графам, Вид витрат ?

2. Если за день по р/с сделано несколько мелких платежей за товар -- можно ли запись одной строкой ???
я делаю, т.к. иначе слишком много строк

3. подводите ли вы итого по строкам ? /я только по вертикали, и уже в итоговой строке за месяц гр. 7-итоговую по расходам/

4. Какой штраф за ошибки в ведение книги ? ( например нет итога по строке или за месяц, или не все расходы занесены ???

FyDD
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3140
З нами з: 22 лютого 2013, 05:48
Дякував (ла): 2370 разів
Подякували: 752 рази

Повідомлення FyDD »

? ? ?
5. а если вообще не заполнять раздел "Расходы" ?
какие санкции ?

FyDD
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3140
З нами з: 22 лютого 2013, 05:48
Дякував (ла): 2370 разів
Подякували: 752 рази

Повідомлення FyDD »

FyDD писав:? ? ?
5. а если вообще не заполнять раздел "Расходы" ?
какие санкции ?
? ? ?

Відповісти

Повернутись до “3-тя група. Фізичні особи-підприємці”