ФОП – 3 група, 3% + ПДВ

Згальні питання, ставки податку, книга обліку доходів (для ПДВ доходів і витрат)
Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18770
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10331 раз

Повідомлення Popen »

FyDD писав:Поделитесь, как вы заполняете Раздел Книги "Расходы"
1. колонка 2 "вид витрат" - что это ???
Порядок ведения, цитата
2) у графах 2 і 3 відображаються витрати, пов'язані з придбанням товарів (робіт, послуг) без податку на додану вартість, у тому числі суми, що сплачуються згідно з договором постачальнику (продавцю), за вирахуванням непрямих податків; суми ввізного мита; суми непрямих податків у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг), які не відшкодовуються платникам податку; транспортно-заготівельні витрати; інші витрати, які безпосередньо пов'язані з придбанням товарів (робіт, послуг) і доведенням їх до стану, в якому вони придатні для використання у запланованих цілях;
не понятно, расходы на товары-3, з/п-4, ЕСВ-5, учслуги-6, т.е. разбиваются по графам, Вид витрат ?

2. Если за день по р/с сделано несколько мелких платежей за товар -- можно ли запись одной строкой ???
я делаю, т.к. иначе слишком много строк

3. подводите ли вы итого по строкам ? /я только по вертикали, и уже в итоговой строке за месяц гр. 7-итоговую по расходам/

4. Какой штраф за ошибки в ведение книги ? ( например нет итога по строке или за месяц, или не все расходы занесены ???
1. В гр.2 перечисляю название вытрат. Например, "послуги, з/п, товар, оренда". В гр.5 заношу только ЕСВ "за себя". Оренда - в гр.6
2. Одной строкой (как и доходы).
3. И по горизонтали и по вертикали. Там, где написано "всього", вероятно предусматривается и сумма чего-то там...
4. НКУ
5. Наверное санкции, как и в п.4

alen_kisa
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 04 квітня 2017, 14:10
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення alen_kisa »

Добрый день! Подскажите пожалуйста, ФОП 3я группа, перешли недавно на НДС, обязательно ли должен быть оформлен бухгалтер? И ставка % отныне у них 3 вместо 5%??

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18770
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10331 раз

Повідомлення Popen »

alen_kisa писав:Добрый день! Подскажите пожалуйста, ФОП 3я группа, перешли недавно на НДС, обязательно ли должен быть оформлен бухгалтер? И ставка % отныне у них 3 вместо 5%??
Не обязательно. 3%.

Marina@
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 119
З нами з: 31 липня 2014, 16:29
Дякував (ла): 84 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення Marina@ »

Добрий день! Підкажіть, ФОП 3-я група +ПДВ, вносить власні кошти на р/р для закупівлі товару, цю суму маю показати як дохід і сплатити 3% від доходу, а в декларації по ПДВ я маю якось відобразити цю суму, до нарахувати собі зобовязання ,виписати ПН ? Прошу допомоги, бо геть заплуталась, ніде не можу знайти відповідь, на гарячу лінію не можу дозвонитись.Буду дуже вдячна.

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18770
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10331 раз

Повідомлення Popen »

Marina@ писав:Добрий день! Підкажіть, ФОП 3-я група +ПДВ, вносить власні кошти на р/р для закупівлі товару, цю суму маю показати як дохід і сплатити 3% від доходу, а в декларації по ПДВ я маю якось відобразити цю суму, до нарахувати собі зобовязання ,виписати ПН ? Прошу допомоги, бо геть заплуталась, ніде не можу знайти відповідь, на гарячу лінію не можу дозвонитись.Буду дуже вдячна.
ЕН и НДС не взаимосвязаны... А не пробовали купить товар минуя свой т/с? Например, своей наличкой на счет продавца?

bukad
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 118
З нами з: 21 жовтня 2014, 13:33
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 55 разів

Повідомлення bukad »

Marina@ писав:Добрий день! Підкажіть, ФОП 3-я група +ПДВ, вносить власні кошти на р/р для закупівлі товару, цю суму маю показати як дохід і сплатити 3% від доходу, а в декларації по ПДВ я маю якось відобразити цю суму, до нарахувати собі зобовязання ,виписати ПН ? Прошу допомоги, бо геть заплуталась, ніде не можу знайти відповідь, на гарячу лінію не можу дозвонитись.Буду дуже вдячна.
Для ІІІ групи - призначення поповнення: безвідосткова поворотна фінансова допомога від Іванова І.І. (інколи пишемо П.І.П. очільника обласної ДФС))))), зг.дог. б/н від 12.12.2017 р.
Протягом року - можете не включати в доходи і не оподатковувати з%. До ПДВ не має ніякого відношення.

Flora
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 28
З нами з: 05 вересня 2011, 01:27
Дякував (ла): 12 разів

Повідомлення Flora »

Help! Подскажите, кто знает. ФОП забирает со счета средства (как доход). Потом (по этим средствам) необходима декларация как физ лица?

novichok
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1861
З нами з: 22 серпня 2012, 07:44
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 890 разів

Повідомлення novichok »

Flora писав:Help! Подскажите, кто знает. ФОП забирает со счета средства (как доход). Потом (по этим средствам) необходима декларация как физ лица?
НЕТ

Анири0607
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 106
З нами з: 06 травня 2015, 17:23
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення Анири0607 »

Добрый вечер всем! Подскажите,пожалуйста,как лучше поступить.Я в шоке просто (.У ФЛП произошло превышение 1 млн в декабре.зашли неожиданно деньги,на которые не рассчитывали.НДС совсем не нужен.Если их сейчас вернуть ,то можно будет как то избежать обязательной регистрации плательщиком НДС?Или что лучше сделать?
Всем спасибо за помощь.

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18770
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10331 раз

Повідомлення Popen »

Анири0607 писав:Добрый вечер всем! Подскажите,пожалуйста,как лучше поступить.Я в шоке просто (.У ФЛП произошло превышение 1 млн в декабре.зашли неожиданно деньги,на которые не рассчитывали.НДС совсем не нужен.Если их сейчас вернуть ,то можно будет как то избежать обязательной регистрации плательщиком НДС?Или что лучше сделать?
Всем спасибо за помощь.
Единоналожников регистрация платныком НДС не касается. А вот по РРО лимит превышен...

Відповісти

Повернутись до “3-тя група. Фізичні особи-підприємці”