агентська винагорода в книзі обліку при оплаті частинами

Згальні питання, ставки податку, книга обліку доходів (для ПДВ доходів і витрат)
fia28Irishka
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 19 серпня 2013, 09:45

Повідомлення fia28Irishka »

Підкажіть будь-ласка як відобразити агентську винагороду в книзі обліку доходів (з група 5% турагент) якщо оплата від туриста надходить частинами а туроператору гроші перераховуються наступного дня після оплати

fia28Irishka
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 19 серпня 2013, 09:45

Повідомлення fia28Irishka »

невже тут нема бухгалтерів турагентів????? ДОПОМОЖІТЬ

Света 239
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 840
З нами з: 29 лютого 2012, 01:09
Дякував (ла): 221 раз
Подякували: 311 разів

Повідомлення Света 239 »

Такой вопрос уже рассматривался, но по эжкспедиции. Суть одна. Посоветовали по предоплате показывать вознаграждение. Я экспедитор и сейчас пользуюсь этой схемой, раньше пропорционально делила.

fia28Irishka
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 19 серпня 2013, 09:45

Повідомлення fia28Irishka »

тобто одразу всю суму аг винагороди при першій оплаті показувати? а як же різниця між дох і витр? адже витрат іще не було і я наче й не можу порахувати свої агентські (оплата на наступний день) і можна ссилку на інфу будь-ласка

Salira
Гуру
Гуру
Повідомлень: 80
З нами з: 29 лютого 2012, 05:33
Дякував (ла): 12 разів

Повідомлення Salira »

fia28Irishka писав:тобто одразу всю суму аг винагороди при першій оплаті показувати? а як же різниця між дох і витр? адже витрат іще не було і я наче й не можу порахувати свої агентські (оплата на наступний день) і можна ссилку на інфу будь-ласка
Пожалуйста, подскажите если нашли выход ...тоже столкнулись с такой же ситуацией!!!!!Буду очень благодарна!

Salira
Гуру
Гуру
Повідомлень: 80
З нами з: 29 лютого 2012, 05:33
Дякував (ла): 12 разів

Повідомлення Salira »

????

Відповісти

Повернутись до “3-тя група. Фізичні особи-підприємці”