3-тя група. Фізичні особи-підприємці

Згальні питання, ставки податку, книга обліку доходів (для ПДВ доходів і витрат)
Аурелия
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 653
З нами з: 21 грудня 2017, 13:12
Дякував (ла): 170 разів
Подякували: 332 рази

Повідомлення Аурелия »

Яков писав:
Аурелия писав:
Аурелия писав:Добрый день коллеги!
ФОП на 3 группе 5% , получил деньги не по тому КВЕДам что зарегестрированы под его деятельность, что с налогоблажением?
Нашла https://buhgalter.com.ua/articles/details/3165/
НДФЛ + ВС - как с физ лица
а Вас не смущает, что по ссылке даются разъяснения на несуществующее законодательство?#smile3# Сейчас действует НКУ, а не Декрет о подоходном налоге с граждан, Закон о налоге с доходов физ. лиц и пр.
Разъяснению, которое Вы прочитали, более 8 лет#smile3#
Простите, ссылок много пооткрывала не то скопировала )) фопу хочется помочь (девочке 18 лет)
298.2.3. Платники єдиного податку зобов'язані перейти на сплату інших податків і зборів, визначених цим Кодексом, у таких випадках та в строки:
7) у разі здійснення видів діяльності, не зазначених у реєстрі платників єдиного податку, - з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) періодом, у якому здійснювалися такі види діяльності;


ПКУ с 28.07.2018

Gella
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1277
З нами з: 10 жовтня 2011, 08:29
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 685 разів

Повідомлення Gella »

ФОП єдиний податок 3-тя група платник ПДВ отримав штраф На даний момент коштів на рахунку немає. Яким скористатись варіантом щоб не попасти на ПДВ. і оплатити штраф.
1) Чи можна внести на рахунок власні кошти?
2) Чи піти та заплатити через банк власні кошти?
Можливо є якісь інші варіанти?


ИринаК
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 848
З нами з: 12 жовтня 2010, 04:01
Дякував (ла): 171 раз
Подякували: 262 рази

Повідомлення ИринаК »

Gella писав: ФОП єдиний податок 3-тя група платник ПДВ отримав штраф На даний момент коштів на рахунку немає. Яким скористатись варіантом щоб не попасти на ПДВ. і оплатити штраф.
1) Чи можна внести на рахунок власні кошти?
2) Чи піти та заплатити через банк власні кошти?
Можливо є якісь інші варіанти?
Я думаю вариант возвратной финпомощи но нет от самого ФЛП, а например от жены, может подойти, но помнить что ее необходимо вернуть на протяжении 12 кал.месяцев с момента получения.
Все другие пополнения могут попасть под единый налог
https://uteka.ua/ua/publication/Mozhet- ... yu-pomoshh

Gella
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1277
З нами з: 10 жовтня 2011, 08:29
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 685 разів

Повідомлення Gella »

Я думала про цей варіант, але не виключала варіант піти та оплатити через банк, але можливо є якісь нюанси.

Gella
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1277
З нами з: 10 жовтня 2011, 08:29
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 685 разів

Повідомлення Gella »

Наприклад я скористаюсь поворотною фін допомогою, але дружина також ФОП 2- га група. Чи в даному випадку вона буде як фізична особа??

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Gella писав:Я думала про цей варіант, але не виключала варіант піти та оплатити через банк, але можливо є якісь нюанси.
Я платила через касу банку ЄСВ в минулому році, при закритті ніяких питань у податкової не виникло

Давидюк
Гений
Гений
Повідомлень: 319
З нами з: 15 квітня 2016, 10:18
Дякував (ла): 158 разів
Подякували: 56 разів

Повідомлення Давидюк »

Gella писав: Наприклад я скористаюсь поворотною фін допомогою, але дружина також ФОП 2- га група. Чи в даному випадку вона буде як фізична особа??
ФОП на єдиному податку немає права надавати поворотню фінансову допомогу.

Gella
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1277
З нами з: 10 жовтня 2011, 08:29
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 685 разів

Повідомлення Gella »

Давидюк писав:
Gella писав: Наприклад я скористаюсь поворотною фін допомогою, але дружина також ФОП 2- га група. Чи в даному випадку вона буде як фізична особа??
ФОП на єдиному податку немає права надавати поворотню фінансову допомогу.
Так я тому і питаю бо виходить що така ситуація. Хоча напевно тільки у нас прирівнюють громадянин та ФОП як одна особа

ИринаК
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 848
З нами з: 12 жовтня 2010, 04:01
Дякував (ла): 171 раз
Подякували: 262 рази

Повідомлення ИринаК »

Gella писав:
Давидюк писав:
Gella писав: Наприклад я скористаюсь поворотною фін допомогою, але дружина також ФОП 2- га група. Чи в даному випадку вона буде як фізична особа??
ФОП на єдиному податку немає права надавати поворотню фінансову допомогу.
Так я тому і питаю бо виходить що така ситуація. Хоча напевно тільки у нас прирівнюють громадянин та ФОП як одна особа
А якщо акцентувати в договорі на цей ньюанс, що допомога для ФОП надається саме фізичною особою?
І ще, ФОП діючий? Чи плануєте закриття?

Gella
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1277
З нами з: 10 жовтня 2011, 08:29
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 685 разів

Повідомлення Gella »

ИринаК писав:
Gella писав:
Давидюк писав: ФОП на єдиному податку немає права надавати поворотню фінансову допомогу.
Так я тому і питаю бо виходить що така ситуація. Хоча напевно тільки у нас прирівнюють громадянин та ФОП як одна особа
А якщо акцентувати в договорі на цей ньюанс, що допомога для ФОП надається саме фізичною особою?
І ще, ФОП діючий? Чи плануєте закриття?
Фоп діючий, так в договорі всі зазначають громадянин фізична особа, але коли іде повернення тоді відображають в 1-дф, а ті орлята ДФС бачать#hunter#

Відповісти

Повернутись до “3-тя група. Фізичні особи-підприємці”