3-я группа. Место осуществления деятельности - "По Украине"

Згальні питання, ставки податку, книга обліку доходів (для ПДВ доходів і витрат)
orest-0102
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 08 жовтня 2015, 21:20
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення orest-0102 »

С начала года поменял три места осуществления деятельности (подписывался договор аренды, потом он расторгался и подписывался другой).
Подскажите, пожалуйста, можно ли указать место осуществления деятельности - "По Украине" чтобы каждый раз при подписании нового договора аренды не бегать в налоговою и подавать изменения.
Спасибо

Mr.Massa
Гений
Гений
Повідомлень: 469
З нами з: 27 листопада 2013, 09:18
Дякував (ла): 169 разів
Подякували: 152 рази

Повідомлення Mr.Massa »

orest-0102 писав:С начала года поменял три места осуществления деятельности (подписывался договор аренды, потом он расторгался и подписывался другой).
Подскажите, пожалуйста, можно ли указать место осуществления деятельности - "По Украине" чтобы каждый раз при подписании нового договора аренды не бегать в налоговою и подавать изменения.
Спасибо
Да, можно. Даже нужно.

orest-0102
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 08 жовтня 2015, 21:20
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення orest-0102 »

У меня не будет проблем потом с налоговой, что место осуществления деятельности - "По Украине", а есть договор аренды, то есть фактически единое место где я эту деятельность провожу?

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13651
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14113 разів
Подякували: 27888 разів

Повідомлення Яков »

orest-0102 писав:У меня не будет проблем потом с налоговой, что место осуществления деятельности - "По Украине", а есть договор аренды, то есть фактически единое место где я эту деятельность провожу?
299.7. В реестр плательщиков единого налога вносятся такие сведения о плательщике единого налога:...
3) место осуществления хозяйственной деятельности;
Если Вы осуществляете деятельность по конкретному адресу, то хоть 100 раз в год будете его менять - 100 раз нужно будет носить заявления с изменениями. (и 20-ОПП соответственно) "По Украине" не пойдёт.
Если бы деятельность не была связана с конкретной привязкой к определённому адресу, тогда можно было бы (и нужно было бы).
Например, интернет-торговля, выездная торговля (с машины), оказание консультационных услуг и пр.
Зображення

orest-0102
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 08 жовтня 2015, 21:20
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення orest-0102 »

А зачем 20-ОПП если я только арендую помещение?

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13651
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14113 разів
Подякували: 27888 разів

Повідомлення Яков »

orest-0102 писав:А зачем 20-ОПП если я только арендую помещение?
Про затвердження Порядку обліку платників податків і зборів VIII. Порядок обліку об'єктів оподаткування та об'єктів, пов'язаних з оподаткуванням Здесь всё написано, зачем и когда.
и
http://lv.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/163867.html
Зображення

orest-0102
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 08 жовтня 2015, 21:20
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення orest-0102 »

Как я понял 20-ОПП подается когда есть неосновное место осуществления деятельности, у меня место осуществления деятельности одно (часть помещения которое я арендую).

Подскажите, пожалуйста, где я ошибаюсь.

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13651
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14113 разів
Подякували: 27888 разів

Повідомлення Яков »

orest-0102 писав:
Как я понял 20-ОПП подается когда есть неосновное место осуществления деятельности, у меня место осуществления деятельности одно (часть помещения которое я арендую).

Подскажите, пожалуйста, где я ошибаюсь.
Неосновное место учёта (например, другой город, в котором нужно зарегистрироваться и оплачивать в их бюджет налоги), связанное с уплатой налогов: подаётся вначале 5-ОПП /та же ссылка, только VII раздел/. Подача 20-ОПП не зависит от того - основное или неосновное. Вы ошибаетесь. Прочитайте раздел
[b
VIII. Порядок обліку об'єктів оподаткування та об'єктів, пов'язаних з оподаткуванням[/b]]8.1. Платник податків зобов'язаний повідомляти про всі об'єкти оподаткування і об'єкти, пов'язані з оподаткуванням, контролюючий орган за основним місцем обліку у порядку, встановленому цим розділом.

8.2. Об'єктами оподаткування і об'єктами, пов'язаними з оподаткуванням або через які провадиться діяльність (далі - об'єкти оподаткування), є майно та дії, у зв'язку з якими у платника податків виникають обов'язки щодо сплати податків та зборів. Такі об'єкти за кожним видом податку та збору визначаються згідно з відповідними розділами Податкового кодексу України.

8.3. Якщо у платника податків відбувається реєстрація, створення чи відкриття об'єкта оподаткування на території адміністративно-територіальної одиниці, де він не перебуває на обліку, то такий платник податків зобов'язаний стати на облік за неосновним місцем обліку у контролюючому органі за місцезнаходженням такого об'єкта у порядку, визначеному розділом VII цього Порядку.

8.4. Повідомлення про об'єкти оподаткування або об'єкти, пов'язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність, за формою № 20-ОПП (додаток 11) подається протягом 10 робочих днів після їх реєстрації, створення чи відкриття до контролюючого органу за основним місцем обліку платника податків.

У разі створення відокремленого підрозділу юридичної особи з місцезнаходженням за межами України повідомлення за формою № 20-ОПП подається юридичною особою протягом 10 робочих днів після створення, реєстрації такого підрозділу до контролюючого органу за основним місцем обліку юридичної особи.

8.5. У разі зміни відомостей про об'єкт оподаткування, а саме: зміна типу, найменування, місцезнаходження або стану об'єкта оподаткування, платник податків надає до контролюючого органу за основним місцем обліку повідомлення за формою № 20-ОПП з оновленою інформацією про об’єкт оподаткування, щодо якого відбулися зміни. У повідомленні поряд із реквізитом, який змінився, зазначається у дужках його попереднє значення.

При цьому в разі зміни призначення об'єкта оподаткування або його перепрофілювання інформація щодо такого об'єкта оподаткування надається в повідомленні двома рядками, а саме: в одному рядку зазначається інформація про закриття об'єкта оподаткування, призначення якого змінюється, у другому - оновлена інформація про об'єкт оподаткування, який створено чи відкрито на основі закритого.

8.6. При надходженні до контролюючого органу від органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування інформації про об'єкти оподаткування, що надається та/або реєструється такими органами, така інформація не пізніше наступного дня після її отримання вноситься до Єдиного банку даних юридичних осіб або Реєстру самозайнятих осіб.

8.7. Рекомендований довідник типів об'єктів оподаткування оприлюднюється на офіційному веб-сайті Центрального контролюючого органу та розміщується на інформаційних стендах у контролюючих органах.
Зображення

orest-0102
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 08 жовтня 2015, 21:20
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення orest-0102 »

Яков писав:
orest-0102 писав:У меня не будет проблем потом с налоговой, что место осуществления деятельности - "По Украине", а есть договор аренды, то есть фактически единое место где я эту деятельность провожу?
299.7. В реестр плательщиков единого налога вносятся такие сведения о плательщике единого налога:...
3) место осуществления хозяйственной деятельности;
Если Вы осуществляете деятельность по конкретному адресу, то хоть 100 раз в год будете его менять - 100 раз нужно будет носить заявления с изменениями. (и 20-ОПП соответственно) "По Украине" не пойдёт.
Если бы деятельность не была связана с конкретной привязкой к определённому адресу, тогда можно было бы (и нужно было бы).
Например, интернет-торговля, выездная торговля (с машины), оказание консультационных услуг и пр.
А как это можно отследить, провожу ли я деятельность по конкретному адресу? Чем руководствуются, например, при проверке налоговики? Если по логике, то "Украина" понятие обширное и туда подпадает любой адрес.

buhgalter2
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 635
З нами з: 27 січня 2014, 10:26
Дякував (ла): 66 разів
Подякували: 138 разів

Повідомлення buhgalter2 »

orest-0102 писав:С начала года поменял три места осуществления деятельности (подписывался договор аренды, потом он расторгался и подписывался другой).
Подскажите, пожалуйста, можно ли указать место осуществления деятельности - "По Украине" чтобы каждый раз при подписании нового договора аренды не бегать в налоговою и подавать изменения.
Спасибо
недавно оформляли ЧП и в заявлении на ЕН указывали, что место осуществления деятельности - "По Украине", причем они сами так посоветовали. В видах деятельности - копирование, сканирование, офисные услуги, посреднические услуги.

Відповісти

Повернутись до “3-тя група. Фізичні особи-підприємці”