ФОП – 3 група, 5%

Згальні питання, ставки податку, книга обліку доходів (для ПДВ доходів і витрат)
Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13659
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14117 разів
Подякували: 27895 разів

Повідомлення Яков »

Ninok писав:
02 жовтня 2023, 12:52
Добрий день! Підкажіть будь-ласка, я зовсім недавно почала вести фоп і ще не зовсім розібралась, у нас послуги з надання оцінки майна, всі гроші йдуть тільки на банківський рахунок фоп( так було завжди) , нам теж потрібно ставити прро?
Нема розрахункової операції — нема обов'язу встановлення РРО (ПРРО)
Зображення

Аватар користувача
Nepogoda
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 869
З нами з: 02 вересня 2018, 09:55
Звідки: Odessa
Дякував (ла): 284 рази
Подякували: 410 разів

Повідомлення Nepogoda »

Добрый день! ФОП на 3й группе пропустил подачу Деки за 6 месяцев и соотвественно не уплатил ЕН за 2й квартал. Обнаружил только сейчас. Доход во квартале был. Как поступить- включить доход в Деку за 9 месяцев и оплатить ЕН. Или все таки подать вначале за 6 месяцев и потом за 9 месяцев? Какие штрафы ему прийдется уплатить?

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13659
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14117 разів
Подякували: 27895 разів

Повідомлення Яков »

Nepogoda писав:
04 жовтня 2023, 11:03
Добрый день! ФОП на 3й группе пропустил подачу Деки за 6 месяцев и соотвественно не уплатил ЕН за 2й квартал. Обнаружил только сейчас. Доход во квартале был. Как поступить- включить доход в Деку за 9 месяцев и оплатить ЕН. Или все таки подать вначале за 6 месяцев и потом за 9 месяцев? Какие штрафы ему прийдется уплатить?
все таки подать вначале за 6 месяцев и потом за 9 месяцев
Зображення

Анири0607
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 106
З нами з: 06 травня 2015, 17:23
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення Анири0607 »

Добрий день.Підкажіть,будь ласка,на який рахунок сплачує податки ФОП,зареєстрований на окупованій території (Херсонська область).На ті,що ї були? Чи є якісь зміни?
ФОП вирішив почати працювати,але ВПО не оформлював,прописку не змінював. Чи можна сплачувати єдиний та ЄСВ на старі рахунки?
Заздалегідь дякую )

Енни
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 837
З нами з: 21 березня 2013, 00:49
Дякував (ла): 444 рази
Подякували: 44 рази

Повідомлення Енни »

Добрий день панове
ФОП 3гр. хоче здати в оренду н/п м.Київ.
Де можна знайти мін. вартість кв.м. від місцевих рад.

Читаю бюджет на 2023 і методику розрахунку,,, ну це наскільки я розумію для комунальної власності?
а для приватної власності.як визначити вартість оренди кв.м?

Talanaf
Мастер
Мастер
Повідомлень: 56
З нами з: 21 січня 2013, 06:21
Дякував (ла): 37 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Talanaf »

Добрий день. Мені треба здати уточнюючу декларацію по єдиному податку за 2022р. Чи треба перездати і додаток 1- відомості про единий внесок (в ньому помилок не має, все залишається як в звітному)? Чи здавати без додатка?

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13659
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14117 разів
Подякували: 27895 разів

Повідомлення Яков »

Talanaf писав:
02 грудня 2023, 12:07
Добрий день. Мені треба здати уточнюючу декларацію по єдиному податку за 2022р. Чи треба перездати і додаток 1- відомості про единий внесок (в ньому помилок не має, все залишається як в звітному)? Чи здавати без додатка?
здавати без додатка
Зображення

stimul
Гений
Гений
Повідомлень: 377
З нами з: 04 червня 2010, 02:03
Дякував (ла): 54 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення stimul »

Добрий день. Планую відкрити ФОП 3 групи на єдиному податку 5%. Є декілька питань:
1. Чи можу я надавати послуги з ведення бухгалтерського обліку (не аудит) за КВЕД ом 69.20
2. Ведення обліку буде для закордонної компанії. Звідси питання, який мені відкрити рахунок? Валютний чи гривневий? І
3. Якщо рахунок валютний, то як рахувати 5% податку? По курсу в день нарахування? Якщо курс буде стрибати і гривня зросте, мені на приріст теж податок нарахувати?
Буду вдячна за прояснення.

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18771
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10332 рази

Повідомлення Popen »

stimul писав:
06 грудня 2023, 22:46
Добрий день. Планую відкрити ФОП 3 групи на єдиному податку 5%. Є декілька питань:
1. Чи можу я надавати послуги з ведення бухгалтерського обліку (не аудит) за КВЕД ом 69.20
2. Ведення обліку буде для закордонної компанії. Звідси питання, який мені відкрити рахунок? Валютний чи гривневий? І
3. Якщо рахунок валютний, то як рахувати 5% податку? По курсу в день нарахування? Якщо курс буде стрибати і гривня зросте, мені на приріст теж податок нарахувати?
Буду вдячна за прояснення.
1. Так
2. І валютний і гривневий
3. По курсу в день отримання грошей на поточний валютний рахунок.

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13659
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14117 разів
Подякували: 27895 разів

Повідомлення Яков »

stimul писав:
06 грудня 2023, 22:46
Добрий день. Планую відкрити ФОП 3 групи на єдиному податку 5%. Є декілька питань:
1. Чи можу я надавати послуги з ведення бухгалтерського обліку (не аудит) за КВЕД ом 69.20...
в Заяві по ЄП треба буде вказувати або "Діяльність у сфері бухгалтерського обліку й аудиту; консультування з питань оподаткування за виключенням діяльності з аудиту", або "Діяльність у сфері бухгалтерського обліку; консультування з питань оподаткування"
4. Не забудьте про реєстрацію у ДС фінансового моніторингу України як суб’єкт первинного фінансового моніторингу
https://i.factor.ua/ukr/journals/nibu/2 ... 26628.html
https://youtu.be/gSBvVtJ6LHk
https://uteka.ua/ua/publication/commerc ... onitoringe
Зображення

Відповісти

Повернутись до “3-тя група. Фізичні особи-підприємці”