ФОП и кассовий аппарат

Згальні питання, ставки податку, книга обліку доходів (для ПДВ доходів і витрат)
soie
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 24
З нами з: 19 червня 2015, 21:11
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення soie »

МитинаАлла писав:
soie писав:
ЕленаС. писав: Что Вы вкладываете в понятие "платежный терминал" и "оплата карточкой ч/з терминал"?
Есть договор с банком на обслуживание пластиковых карт (эквайринг), установлен POS-терминал.
ЗАКОН УКРАЇНИ
Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг

Стаття 3. Суб'єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг зобов'язані:
1) проводити розрахункові операції на повну суму покупки (надання послуги) через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій з роздрукуванням відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій, або у випадках, передбачених цим Законом, із застосуванням зареєстрованих у встановленому порядку розрахункових книжок;
Нужен РРО
А если написать письмо - уведомление покупателей и том, что в данный момент они могут осуществлять платежи за покупки только через кассу банка, это не будет нарушение прав потребителей? Хотим подождать до рассмотрения Закона и как-то обезопасить себя!

МитинаАлла
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2756
З нами з: 05 червня 2012, 03:58
Дякував (ла): 573 рази
Подякували: 2321 раз

Повідомлення МитинаАлла »

Я не думаю что это будет нарушением (да если и будет), вы в любом случае не сможете им продать товар за наличный расчет, потому как нарушите налоговое законодательство

karmen2011
Гений
Гений
Повідомлень: 492
З нами з: 28 листопада 2011, 07:20
Дякував (ла): 676 разів
Подякували: 178 разів

Повідомлення karmen2011 »

Будем радоваться!Для ФОП 2гр.РРО вообще отменят .а для 3гр. перенесут на январь 2016г. по крайней мере Ляшко только что пообещал.завтра будут утверждать. но уже согласовано!

ЕленаС.
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 09 листопада 2011, 08:21
Дякував (ла): 4011 разів
Подякували: 3241 раз

Повідомлення ЕленаС. »

karmen2011 писав:Будем радоваться!Для ФОП 2гр.РРО вообще отменят .а для 3гр. перенесут на январь 2016г. по крайней мере Ляшко только что пообещал.завтра будут утверждать. но уже согласовано!
Старо преданье, но верится с трудом.

karmen2011
Гений
Гений
Повідомлень: 492
З нами з: 28 листопада 2011, 07:20
Дякував (ла): 676 разів
Подякували: 178 разів

Повідомлення karmen2011 »

ЕленаС. писав:
karmen2011 писав:Будем радоваться!Для ФОП 2гр.РРО вообще отменят .а для 3гр. перенесут на январь 2016г. по крайней мере Ляшко только что пообещал.завтра будут утверждать. но уже согласовано!
Старо преданье, но верится с трудом.
Вы что? Все пять лидеров коалиции подписали!!! Специально трибуну блокировали!

Мери Поппинс
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 107
З нами з: 04 лютого 2015, 20:39
Дякував (ла): 61 раз
Подякували: 11 разів

Повідомлення Мери Поппинс »

Ну хоть перенесут на январь, а там посмотрим. Еще бы со счетами НДС решили.

leovit3000
Гений
Гений
Повідомлень: 329
З нами з: 25 лютого 2015, 14:21
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 103 рази

Повідомлення leovit3000 »

Мери Поппинс писав:Ну хоть перенесут на январь, а там посмотрим. Еще бы со счетами НДС решили.
также этот вопрос предварительно решили - перенос на 01/01/2016 - сегодня должны утвердить в ВР

Мери Поппинс
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 107
З нами з: 04 лютого 2015, 20:39
Дякував (ла): 61 раз
Подякували: 11 разів

Повідомлення Мери Поппинс »

Я не знала. Узнала вот только сегодня. Неужели я смогу спокойно уйти в отпуск?:))

ЕленаС.
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 09 листопада 2011, 08:21
Дякував (ла): 4011 разів
Подякували: 3241 раз

Повідомлення ЕленаС. »


Аватар користувача
Ин
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5224
З нами з: 10 жовтня 2011, 04:48
Дякував (ла): 5116 разів
Подякували: 17317 разів

Повідомлення Ин »

Уряд не хоче йти на поступки підприємцям у питанні касових апаратів – нардеп

Найважливіше питання сьогоднішнього дня в парламенті - РРО.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише нардеп Юрій Соловей.

«Моя позиція - для 2 групи запровадження РРО повинно бути скасоване, для третьої - відстрочено.
Сьогодні зранку це - ключове питання. Уряд категорично проти - вчора ми мали виснажливу зустріч, яка не призвела до результатів. Сподіваюсь, що мої колеги-депутати сьогодні стануть на бік підприємців. Буде нелегко», - написав нардеп.

Закрито

Повернутись до “3-тя група. Фізичні особи-підприємці”