Юр. особа, 3 група ЄП, 5% без ПДВ

Загальні питання бухгалтерського та податкового обліку, ставки податку, звітність
n.zinchenko1403@gmail.com
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 25 січня 2017, 14:21

Повідомлення n.zinchenko1403@gmail.com »

Добрый день! ТОВ на ЕН 3 группа без НДС . Может ли владелец снимать деньги со счета предприятия (покупки в магазине и т.п.) через карту или нет? или учет должен быть как на общей системе?

Olga R
ПрофиПрофи
Повідомлень: 44
З нами з: 30 січня 2017, 15:02
Дякував (ла): 31 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення Olga R »

Добрый вечер. Подскажите, пожалуйста, в какой строке в фин.результатах показать единый налог? Спасибо.

Колесникова
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 23
З нами з: 16 січня 2017, 12:56
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення Колесникова »

Добрый день. Подскажите, пожайлуста, до какого числа нужно оплатить ЕН, если платить ежемесячно? И декларацию подавать ? Или декларация подается ежеквартально? Спасибо.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8516
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1887 разів
Подякували: 6486 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Колесникова писав:Добрый день. Подскажите, пожайлуста, до какого числа нужно оплатить ЕН, если платить ежемесячно? И декларацию подавать ? Или декларация подается ежеквартально? Спасибо.
ЄП - до 20 числа. Дека подаєтеься в залежності від групи ЄП. 3гр -поквартально, 2гр -раз в рік
Соррі - бачу, тема про 3 групу ))

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4143
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 669 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

а если на 3 гр. 5 % людей нет движения нет, сдается все поквартально, платить 704 можно ежеквартально или ежемесячно?

Колесникова
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 23
З нами з: 16 січня 2017, 12:56
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення Колесникова »

Tasa писав:
Колесникова писав:Добрый день. Подскажите, пожайлуста, до какого числа нужно оплатить ЕН, если платить ежемесячно? И декларацию подавать ? Или декларация подается ежеквартально? Спасибо.
ЄП - до 20 числа. Дека подаєтеься в залежності від групи ЄП. 3гр -поквартально, 2гр -раз в рік
Соррі - бачу, тема про 3 групу ))
Я правильно зрозуміла, сплачувати можна щомісячно, а декларацію подати після закінчення кварталу?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8516
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1887 разів
Подякували: 6486 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Колесникова писав:
Tasa писав:
Колесникова писав:Добрый день. Подскажите, пожайлуста, до какого числа нужно оплатить ЕН, если платить ежемесячно? И декларацию подавать ? Или декларация подается ежеквартально? Спасибо.
ЄП - до 20 числа. Дека подаєтеься в залежності від групи ЄП. 3гр -поквартально, 2гр -раз в рік
Соррі - бачу, тема про 3 групу ))
Я правильно зрозуміла, сплачувати можна щомісячно, а декларацію подати після закінчення кварталу?
Коректніше так: звітний період для вас (ЄП 3 гр.)- календарний квартал. Строк подання звіту - протягом 40 днів після закінчення кварталу.
Строк сплати податку - 10 календарних днів після останнього строку подання декларації за звітний квартал (тoбто 50 днів по закінченні кварталу).

Колесникова
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 23
З нами з: 16 січня 2017, 12:56
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення Колесникова »

Tasa писав:
Колесникова писав:
Tasa писав: ЄП - до 20 числа. Дека подаєтеься в залежності від групи ЄП. 3гр -поквартально, 2гр -раз в рік
Соррі - бачу, тема про 3 групу ))
Я правильно зрозуміла, сплачувати можна щомісячно, а декларацію подати після закінчення кварталу?
Коректніше так: звітний період для вас (ЄП 3 гр.)- календарний квартал. Строк подання звіту - протягом 40 днів після закінчення кварталу.
Строк сплати податку - 10 календарних днів після останнього строку подання декларації за звітний квартал (тoбто 50 днів по закінченні кварталу).
Так, це я зрозуміла. Просто почула таке що можна сплачувати ЄП щомісяця, щоб не назбирувалась велика сумма, потім інколи тяжко її сплатити одразу. Я новачок в цьому,
От і цікаво чи так можна насправді?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8516
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1887 разів
Подякували: 6486 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Скрытый текст
Tasa писав:
Колесникова писав:
Tasa писав: ЄП - до 20 числа. Дека подаєтеься в залежності від групи ЄП. 3гр -поквартально, 2гр -раз в рік
Соррі - бачу, тема про 3 групу ))
Я правильно зрозуміла, сплачувати можна щомісячно, а декларацію подати після закінчення кварталу?
Коректніше так: звітний період для вас (ЄП 3 гр.)- календарний квартал. Строк подання звіту - протягом 40 днів після закінчення кварталу.
Строк сплати податку - 10 календарних днів після останнього строку подання декларації за звітний квартал (тoбто 50 днів по закінченні кварталу).
Колесникова писав:Так, це я зрозуміла. Просто почула таке що можна сплачувати ЄП щомісяця, щоб не назбирувалась велика сумма, потім інколи тяжко її сплатити одразу. Я новачок в цьому,
От і цікаво чи так можна насправді?
Не бачу перепон. Якщо вам так легше, то чому б ні.
PS в основному всі шукають способи відтягти цей момент - тобто сплати ... )))

Gusya
Оракул
Оракул
Повідомлень: 204
З нами з: 05 грудня 2011, 02:55
Дякував (ла): 70 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення Gusya »

Добрый вечер. Мы Юр.лицо на ед. налоге 5% без НДС. Есть помещения, которые мы сдаём в аренду. Должны ли мы платить налог на землю по эти помещениям???

Відповісти

Повернутись до “3-тя група. Юридичні особи”