Единый налог 2017 для «юриков»!!!

Загальні питання бухгалтерського та податкового обліку, ставки податку, звітність
Лапа
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6158
З нами з: 30 грудня 2011, 00:59
Дякував (ла): 7018 разів
Подякували: 4419 разів

Повідомлення Лапа »

V.I.K.A. писав:Сьогодні здала ЄП по юріку на старому бланку (2 і 4 %). Прийнято. Думаю вони не скоро "розродяться" новим бланком.
Я ещё вот так дописала (спасибо Якову в начале 2015 года)
Відповідно до пункту 46.4 статті 46 розділу ІІ ПКУ, повідомляю:
1.У зв’язку з тим, що форма даної податкової декларації не відповідає внесеним змінам до пункту 293.3 статті 293 ПКУ, вважати суму доходу у рядку 1 розділу ІІ податкової декларації сумою доходу за податковий (звітний) період, що оподатковується за ставкою 5%.
2.Суму єдиного податку у рядку 6 розділу ІІІ податкової декларації сумою єдиного податку за ставкою 5 %.

Ksushka
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 125
З нами з: 05 квітня 2013, 04:26
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Ksushka »

Лапа писав:
V.I.K.A. писав:Сьогодні здала ЄП по юріку на старому бланку (2 і 4 %). Прийнято. Думаю вони не скоро "розродяться" новим бланком.
Я ещё вот так дописала (спасибо Якову в начале 2015 года)
Відповідно до пункту 46.4 статті 46 розділу ІІ ПКУ, повідомляю:
1.У зв’язку з тим, що форма даної податкової декларації не відповідає внесеним змінам до пункту 293.3 статті 293 ПКУ, вважати суму доходу у рядку 1 розділу ІІ податкової декларації сумою доходу за податковий (звітний) період, що оподатковується за ставкою 5%.
2.Суму єдиного податку у рядку 6 розділу ІІІ податкової декларації сумою єдиного податку за ставкою 5 %.
А я чекаю нового бланка, але мабуть марно....

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Лапа писав:
V.I.K.A. писав:Сьогодні здала ЄП по юріку на старому бланку (2 і 4 %). Прийнято. Думаю вони не скоро "розродяться" новим бланком.
Я ещё вот так дописала (спасибо Якову в начале 2015 года)
Відповідно до пункту 46.4 статті 46 розділу ІІ ПКУ, повідомляю:
1.У зв’язку з тим, що форма даної податкової декларації не відповідає внесеним змінам до пункту 293.3 статті 293 ПКУ, вважати суму доходу у рядку 1 розділу ІІ податкової декларації сумою доходу за податковий (звітний) період, що оподатковується за ставкою 5%.
2.Суму єдиного податку у рядку 6 розділу ІІІ податкової декларації сумою єдиного податку за ставкою 5 %.
Я роблю ставку на 3 кв. 2016 р. - буде новий бланк, а з нового року знову якусь галіматью придумають)
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Лапа
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6158
З нами з: 30 грудня 2011, 00:59
Дякував (ла): 7018 разів
Подякували: 4419 разів

Повідомлення Лапа »

Ksushka писав:
Лапа писав:
V.I.K.A. писав:Сьогодні здала ЄП по юріку на старому бланку (2 і 4 %). Прийнято. Думаю вони не скоро "розродяться" новим бланком.
Я ещё вот так дописала (спасибо Якову в начале 2015 года)
Відповідно до пункту 46.4 статті 46 розділу ІІ ПКУ, повідомляю:
1.У зв’язку з тим, що форма даної податкової декларації не відповідає внесеним змінам до пункту 293.3 статті 293 ПКУ, вважати суму доходу у рядку 1 розділу ІІ податкової декларації сумою доходу за податковий (звітний) період, що оподатковується за ставкою 5%.
2.Суму єдиного податку у рядку 6 розділу ІІІ податкової декларації сумою єдиного податку за ставкою 5 %.
А я чекаю нового бланка, але мабуть марно....
А смысл?
На 1-е число квартала его нет... Поэтому действует старый)))

Наталья Николаевна
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 09 березня 2016, 15:15

Повідомлення Наталья Николаевна »

Подскажите пожалуйста "новичку" в упрощенке, " База начисления единого налога уменьшается на начисленные 22% ЭСВ ??" Или я что-то недопоняла?? " п.292.10. Не є доходом суми податків і зборів, утримані (нараховані) платником єдиного податку під час здійснення ним функцій податкового агента, а також суми єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, нараховані платником єдиного податку відповідно до закону.

Источник: http://buhgalter911.com/Res/Zakoni/NalC ... dil14.aspx

nYsYa
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 10
З нами з: 06 квітня 2016, 14:34
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення nYsYa »

Здравствуйте, подскажите пожалуйста, заранее простите за глупые вопросы, но для меня тупиковыми стали! Есть ООО на ед.3 гр с НДС, зарегистрировано еще в январе, но учредители вовремя не подали заявление на определение группы, и в общем, деятельности не производили, теперь с 01.04 они плательщики НДС и с 01.04 есть наемный (уведомление относили в ГНИ). Вопросы:
1. Деятельности не было, зп не начисляли директору и не платили есв, как документально сделать - создать приказ внутренний??? и вообще, директор по документам есть (у него еще ФЛП есть), но по нему зп не планируется, а наемника взяли как заместителя директора, как это вообще правильно должно быть???
2. Какие отчеты нужно сдать за первый квартал??? пустой по ен??
3. за наемника первые отчисления платить 21-22 апреля, как аванс за апрель??? и 6-7 мая зп за апрель??? отчисления обязательно с р/ч, просто еще движения на нем нет
4. отчет по ЕСВ будет сдаваться до 20 мая за апрель, правильно???

Olgabux
Оракул
Оракул
Повідомлень: 277
З нами з: 07 лютого 2013, 07:33
Дякував (ла): 287 разів
Подякували: 101 раз

Повідомлення Olgabux »

Подскажите, пожалуйста, если предприятие ТОВ 5% без НДС открывает депозитный счет в банке. На этот счет будут заходить деньги с основного р/с, а потом возвращаться, налог 5% с этих денег не платим, а с процентов платим. Или я не права?

marinesko
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2793
З нами з: 06 липня 2013, 22:58
Дякував (ла): 741 раз
Подякували: 1787 разів

Повідомлення marinesko »

Olgabux писав:Подскажите, пожалуйста, если предприятие ТОВ 5% без НДС открывает депозитный счет в банке. На этот счет будут заходить деньги с основного р/с, а потом возвращаться, налог 5% с этих денег не платим, а с процентов платим. Или я не права?
только с процентов.
туда-сюда - не считается )

Radmila.nov
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 160
З нами з: 14 серпня 2013, 15:33
Дякував (ла): 39 разів
Подякували: 34 рази

Повідомлення Radmila.nov »

Наталья Николаевна писав:Подскажите пожалуйста "новичку" в упрощенке, " База начисления единого налога уменьшается на начисленные 22% ЭСВ ??" Или я что-то недопоняла?? " п.292.10. Не є доходом суми податків і зборів, утримані (нараховані) платником єдиного податку під час здійснення ним функцій податкового агента, а також суми єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, нараховані платником єдиного податку відповідно до закону.

Источник: http://buhgalter911.com/Res/Zakoni/NalC ... dil14.aspx
ЕСВ доход не уменьшает.
Все, что не включается в доход см. в п.292.11

ip10
Мастер
Мастер
Повідомлень: 66
З нами з: 05 грудня 2012, 04:15
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення ip10 »

Сорян за такой вопрос, но что еднинщики-юрики + НДС платят те же налоги на ЗП, что и на общей системе, то есть 22%+18%+1,5%? Разница в том, что они платят 3% с дохода и не платят налог на прибыль 18%, так ли это?

Відповісти

Повернутись до “3-тя група. Юридичні особи”