=БАЗА налогообложения: единый налог ЮРЛИЦА =

Загальні питання бухалтерського і податкового обліку, ставки податку, звітність
Unnak
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 749
З нами з: 10 вересня 2013, 15:27
Дякував (ла): 395 разів
Подякували: 49 разів

Повідомлення Unnak »

Marlboro писав:
Unnak писав:Питання :
Ми юрособа на єдиномк податку 5%,чи потрібно у зв"язку з цим вносити зміни в свідоцтво про сплату єдиного податку в податковій інсп., чи всі ці зміни будуть застосовані атоматично до платників, можливо хтось із вас цікавився у інспектора?
Вам ничего делать не нужно, просто треба подать запрос на извлечение с реестра плательщиков единого налога, в интернете есть примеры этого запроса.
Я так розумію,що всі зміни до платників введуть автоматично?
Ми поцікавились у свого інспектора, вона нічого ще не знає, просить перетелефонувати після 12-го

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

Да, изменения в НКУ не повлекут утерю статуса плательщика ЕН. Если Вы платите НДС, то автоматом переведут на ставку 2%, если не платите НДС - на ставку 4%.

ОксанаС
Оракул
Оракул
Повідомлень: 205
З нами з: 27 січня 2014, 17:09
Дякував (ла): 57 разів
Подякували: 27 разів

Повідомлення ОксанаС »

Скажите, а базу налогообложения не изменили? Т.е. я беру 2% от суммы без НДС или от общей суммы , которая пришла на р/счет?

ScAudit
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 972
З нами з: 30 грудня 2013, 10:49
Звідки: Київ
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 647 разів
Контактна інформація:

Повідомлення ScAudit »

ОксанаС писав:Скажите, а базу налогообложения не изменили? Т.е. я беру 2% от суммы без НДС или от общей суммы , которая пришла на р/счет?
да, если вы плательщик НДС , то 2 % от суммы дохода без НДС.

ScAudit
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 972
З нами з: 30 грудня 2013, 10:49
Звідки: Київ
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 647 разів
Контактна інформація:

Повідомлення ScAudit »

узагальнено зміни по єдиному податку http://scaudit.com.ua/images/stories/SC ... 015-ep.pdf , крім бувшого ФСН

nata19121982
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 94
З нами з: 19 січня 2014, 14:55
Дякував (ла): 49 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення nata19121982 »

Добрый вечер!Девочки помогите разобраться-турфирма ЕН-5%(в 2014г) что является базой налогообложения?Например:перечислили нам за авиабилеты 2000грн.(наши агенские 100грн.),есть договора с туроператорами,акты,счета.облагать 5% нужно 2000грн. или 100грн?

Ivan_Rabin
ПрофиПрофи
Повідомлень: 49
З нами з: 17 січня 2015, 18:12
Дякував (ла): 8 разів

Повідомлення Ivan_Rabin »

підкажіть, будь ласка, таке питання: як розуміти "включення ПДВ до складу єдиного податку" (юридична особа - платник єдиного податку, 4 група 5%)?

Якщо я правильно зрозумів, то: фірма у всіх своїх договорах (надання послуг, куплі-продажу товару і т.д.) у вартість надаваємих нею послуг, продажу товару включає ПДВ, а вже податок державі у розмірі цих 5% спачує від загальної суми договору, що є її доходом. Тобто, наприклад: якщо фірма по договору надає комусь послугу (виконує якіусь роботу) чи продає якийсь (виготовлений нею самою або куплений ще у когось) товар на сумму 3000,00 гривень, то у договорі обов'язково повинно бути вказано - "Сума до спалти згідно даного договору скадає 3000,00 грн., в тому іислі ПДВ 500, 00 грн.".

І податок сплачується по цьому прикладу не у розмірі 20% з 3000,00 грн., а лише 5%..тобто із свого доходу.


Правильно я зрозумів?#blush#

ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

Ivan_Rabin писав:підкажіть, будь ласка, таке питання: як розуміти "включення ПДВ до складу єдиного податку" (юридична особа - платник єдиного податку, 4 група 5%)?

Якщо я правильно зрозумів, то: фірма у всіх своїх договорах (надання послуг, куплі-продажу товару і т.д.) у вартість надаваємих нею послуг, продажу товару включає ПДВ, а вже податок державі у розмірі цих 5% спачує від загальної суми договору, що є її доходом. Тобто, наприклад: якщо фірма по договору надає комусь послугу (виконує якіусь роботу) чи продає якийсь (виготовлений нею самою або куплений ще у когось) товар на сумму 3000,00 гривень, то у договорі обов'язково повинно бути вказано - "Сума до спалти згідно даного договору скадає 3000,00 грн., в тому іислі ПДВ 500, 00 грн.".

І податок сплачується по цьому прикладу не у розмірі 20% з 3000,00 грн., а лише 5%..тобто із свого доходу.


Правильно я зрозумів?#blush#
во-первых, это данные прошлогодние, теперь это 3-я группа,4%
во-вторых, и в договоре и в счетах, платежках, актах, накладных, должно быть 3000,00 грн без ПДВ. Получив 3000,00 на р/сч или в кассу, необходимо заплатить единый налог 3000*4% = 120 грн. Всё.

Ivan_Rabin
ПрофиПрофи
Повідомлень: 49
З нами з: 17 січня 2015, 18:12
Дякував (ла): 8 разів

Повідомлення Ivan_Rabin »

ArinaArina писав:
Ivan_Rabin писав:підкажіть, будь ласка, таке питання: як розуміти "включення ПДВ до складу єдиного податку" (юридична особа - платник єдиного податку, 4 група 5%)?

Якщо я правильно зрозумів, то: фірма у всіх своїх договорах (надання послуг, куплі-продажу товару і т.д.) у вартість надаваємих нею послуг, продажу товару включає ПДВ, а вже податок державі у розмірі цих 5% спачує від загальної суми договору, що є її доходом. Тобто, наприклад: якщо фірма по договору надає комусь послугу (виконує якіусь роботу) чи продає якийсь (виготовлений нею самою або куплений ще у когось) товар на сумму 3000,00 гривень, то у договорі обов'язково повинно бути вказано - "Сума до спалти згідно даного договору скадає 3000,00 грн., в тому іислі ПДВ 500, 00 грн.".

І податок сплачується по цьому прикладу не у розмірі 20% з 3000,00 грн., а лише 5%..тобто із свого доходу.


Правильно я зрозумів?#blush#
во-первых, это данные прошлогодние, теперь это 3-я группа,4%
во-вторых, и в договоре и в счетах, платежках, актах, накладных, должно быть 3000,00 грн без ПДВ. Получив 3000,00 на р/сч или в кассу, необходимо заплатить единый налог 3000*4% = 120 грн. Всё.
Ок, з "во-первых" розібрався - 3 група платників єдиного податку
А от "во-вторых" все одно не зовсім, так як
"293.3. Відсоткова ставка єдиного податку для платників третьої групи встановлюється у розмірі:

1) 2 відсотки доходу - у разі сплати податку на додану вартість згідно з цим Кодексом;

2) 4 відсотки доходу - у разі включення податку на додану вартість до складу єдиного податку."

Виходить, що все ж потрібно скрізь у документах (актах, договорах, рахунках і т.д.) включати ПДВ, вписуючи фразу: "включаючи ПДВ ....грн.". Так??!

ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

Ivan_Rabin писав:
ArinaArina писав:
Ivan_Rabin писав:підкажіть, будь ласка, таке питання: як розуміти "включення ПДВ до складу єдиного податку" (юридична особа - платник єдиного податку, 4 група 5%)?

Якщо я правильно зрозумів, то: фірма у всіх своїх договорах (надання послуг, куплі-продажу товару і т.д.) у вартість надаваємих нею послуг, продажу товару включає ПДВ, а вже податок державі у розмірі цих 5% спачує від загальної суми договору, що є її доходом. Тобто, наприклад: якщо фірма по договору надає комусь послугу (виконує якіусь роботу) чи продає якийсь (виготовлений нею самою або куплений ще у когось) товар на сумму 3000,00 гривень, то у договорі обов'язково повинно бути вказано - "Сума до спалти згідно даного договору скадає 3000,00 грн., в тому іислі ПДВ 500, 00 грн.".

І податок сплачується по цьому прикладу не у розмірі 20% з 3000,00 грн., а лише 5%..тобто із свого доходу.


Правильно я зрозумів?#blush#
во-первых, это данные прошлогодние, теперь это 3-я группа,4%
во-вторых, и в договоре и в счетах, платежках, актах, накладных, должно быть 3000,00 грн без ПДВ. Получив 3000,00 на р/сч или в кассу, необходимо заплатить единый налог 3000*4% = 120 грн. Всё.
Ок, з "во-первых" розібрався - 3 група платників єдиного податку
А от "во-вторых" все одно не зовсім, так як
"293.3. Відсоткова ставка єдиного податку для платників третьої групи встановлюється у розмірі:

1) 2 відсотки доходу - у разі сплати податку на додану вартість згідно з цим Кодексом;

2) 4 відсотки доходу - у разі включення податку на додану вартість до складу єдиного податку."

Виходить, що все ж потрібно скрізь у документах (актах, договорах, рахунках і т.д.) включати ПДВ, вписуючи фразу: "включаючи ПДВ ....грн.". Так??!
не так. НДС Вы не выделяете. НДС выделяют только плательщики НДС. Вы таковым не являетесь

Відповісти

Повернутись до “4-я група. Юридичні особи”