Единщик 4гр. - выручка через кассу

Загальні питання бухалтерського і податкового обліку, ставки податку, звітність
jul_kap
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 751
З нами з: 22 серпня 2012, 03:01
Дякував (ла): 1073 рази
Подякували: 270 разів

Повідомлення jul_kap »

StasN писав:
jul_kap писав:Подскажите, пожалуйста, юрлицо единщик 4 группа оказывает услуги (но не обычные, а аренда).
Может он принимать арендную плату в кассу по ПКО не используя РРО?
Может не использовать, если ве не предприятие торговли или общественного питания.


Я тоже думаю, что может
Налоговики в своей единой базе говорят тоже что и Вы привели в своей цитате из закона о РРО:
Чи застосовується РРО при наданні послуг підприємством?
Відповідь:
Відповідно до п. 1 ст. 9 Закону України від 06 липня 1995 року N 265/95-ВР "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг", із змінами і доповненнями (далі - Закон), реєстратори розрахункових операцій та розрахункові книжки не застосовуються при здійсненні торгівлі продукцією власного виробництва та наданні послуг підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності, крім підприємств торгівлі та громадського харчування, у разі проведення розрахунків у касах цих підприємств, установ і організацій з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій, підписаних і завірених печаткою у встановленому порядку. При розрахункових операціях за готівкові кошти за межами каси підприємства, суб'єкти господарювання зобов'язані застосовувати реєстратори розрахункових операцій.


А аренда это и есть услуга согласно п. 14.1.185 НК поставка услуг – это любая операция, которая не является поставкой товара.

Я права или тут ещё какие-то нюансы?

dasha_mikolkina
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 11 лютого 2014, 18:40

Повідомлення dasha_mikolkina »

Здравствуйте,подскажите пожалуйста юр. лицо единщик 4 группа 5 % налога,какие документы нужно вести по бух. учёту?

Elenka*
Оракул
Оракул
Повідомлень: 235
З нами з: 19 березня 2012, 04:39
Дякував (ла): 360 разів
Подякували: 40 разів

Повідомлення Elenka* »

dasha_mikolkina писав:Здравствуйте,подскажите пожалуйста юр. лицо единщик 4 группа 5 % налога,какие документы нужно вести по бух. учёту?
ВСЕ#smile3#

Или методом исключения - что Вы не хотите вести?

Doctour
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 100
З нами з: 28 січня 2014, 17:36
Дякував (ла): 65 разів
Подякували: 32 рази

Повідомлення Doctour »

Elenka* писав:
dasha_mikolkina писав:Здравствуйте,подскажите пожалуйста юр. лицо единщик 4 группа 5 % налога,какие документы нужно вести по бух. учёту?
ВСЕ#smile3#

Или методом исключения - что Вы не хотите вести?
Совершенно верно! Обычный бух.учёт.

dzumak
Мастер
Мастер
Повідомлень: 55
З нами з: 05 квітня 2011, 05:47
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення dzumak »

Добрый день. Подскажите, пожалуйста, юрик 4гр.-5 %-общественное питание, стоит РРО-нужно сдавать отчет по РРо?

Відповісти

Повернутись до “4-я група. Юридичні особи”