Розрахунок суми доходу на 2013р. для переходу на спрощену систему

Загальні питання бухалтерського і податкового обліку, ставки податку, звітність
Всегда на помощь
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 28 листопада 2012, 03:34
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Всегда на помощь »

ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ-ЛАСКА!!! Як правильно розрахувати суму доходу для переходу на спрощену систему оподаткування (4гр. ЮО)? Гранична сума 5 млн. грн. Якщо виходити з сум надходження на рахунок, то чи включається кошти повернені з бюджету, поверненення гарантійного внеску, та суми ПДВ по надходженнях від реалізовації продукції. А якщо виходити із задекларованих сум по декларації на прибуток, то чи включається сума ПДВ? Як правильно? Благаю, підкажіть! Податкова або не хоче сказати, або дійсно не компетентні працівники... Всім наперед вдячна!

Venera
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1422
З нами з: 11 серпня 2011, 14:23
Дякував (ла): 739 разів
Подякували: 557 разів

Повідомлення Venera »

Всегда на помощь писав:ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ-ЛАСКА!!! Як правильно розрахувати суму доходу для переходу на спрощену систему оподаткування (4гр. ЮО)? Гранична сума 5 млн. грн. Якщо виходити з сум надходження на рахунок, то чи включається кошти повернені з бюджету, поверненення гарантійного внеску, та суми ПДВ по надходженнях від реалізовації продукції. А якщо виходити із задекларованих сум по декларації на прибуток, то чи включається сума ПДВ? Як правильно? Благаю, підкажіть! Податкова або не хоче сказати, або дійсно не компетентні працівники... Всім наперед вдячна!
Расчет производиться так же как и определение дохода для единщика!
Почитайте Стаття 292. Порядок визначення доходів та їх склад
Если Вы плательщик НДС - то суммы НДС в доход не включаются.

Всегда на помощь
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 28 листопада 2012, 03:34
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Всегда на помощь »

Положение очень шаткое, на пределе 5млн. поэтому боюсь ошибиться. Но буду пробовать. СПАСИБО!

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18775
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2042 рази
Подякували: 10333 рази

Повідомлення Popen »

Всегда на помощь писав:Положение очень шаткое, на пределе 5млн. поэтому боюсь ошибиться. Но буду пробовать. СПАСИБО!
Идите в 6-ю группу...

Відповісти

Повернутись до “4-я група. Юридичні особи”