ЮЛ ЕН 4-я группа: доход считается по акту выполненых работ или поступлению денег?

Загальні питання бухалтерського і податкового обліку, ставки податку, звітність
Shbyf
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 13
З нами з: 12 лютого 2013, 18:21
Дякував (ла): 7 разів

Повідомлення Shbyf »

Будь ласка допоможіть!!!!
Єдинник 4 групи (юр. особа). Якщо акт виконаних робіт підписано в І кварталі, а кошти надійдуть у ІІ кварталі, коли виникає дохід у І кв. чи в ІІ.



Люлик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6868
З нами з: 03 жовтня 2012, 07:09
Дякував (ла): 3428 разів
Подякували: 2781 раз

Повідомлення Люлик »

тогда, когда будет подписан акт

Ир4ик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5788
З нами з: 28 липня 2011, 00:58
Дякував (ла): 3704 рази
Подякували: 2325 разів

Повідомлення Ир4ик »

Shbyf писав:Будь ласка допоможіть!!!!
Єдинник 4 групи (юр. особа). Якщо акт виконаних робіт підписано в І кварталі, а кошти надійдуть у ІІ кварталі, коли виникає дохід у І кв. чи в ІІ.

Когда поступят деньги, т.е. во 2 кв.
Стаття 292. Порядок визначення доходів та їх склад

292.1. Доходом платника єдиного податку є:

2) для юридичної особи - будь-який дохід, включаючи дохід представництв, філій, відділень такої юридичної особи, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній пунктом 292.3 цієї статті.
...
292.6. Датою отримання доходу платника єдиного податку є дата надходження коштів платнику єдиного податку у грошовій (готівковій або безготівковій) формі, дата підписання платником єдиного податку акта приймання-передачі безоплатно отриманих товарів (робіт, послуг). Для платника єдиного податку третьої та п'ятої групи, який є платником податку на додану вартість, та платника єдиного податку четвертої та шостої груп датою отримання доходу є дата списання кредиторської заборгованості, за якою минув строк позовної давності.

Shbyf
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 13
З нами з: 12 лютого 2013, 18:21
Дякував (ла): 7 разів

Повідомлення Shbyf »

Виходить не дата підписання акту виконаних робіт , а дата надходження коштів?

Зина
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 199
З нами з: 31 липня 2012, 10:51
Дякував (ла): 140 разів
Подякували: 41 раз

Повідомлення Зина »

Когда поступят деньги на р/с будет доход для налоговой декларации (от этого дохода надо считать ЕН)
По акту будет доход для ф.1-м, 2-м (для отчета в статистику)

dunyasha
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 154
З нами з: 13 лютого 2012, 09:03
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення dunyasha »

Я в статистику показываю тоже по поступлению денег в кассу или на расчетный счет, а не по акту. У нас акт, как правило, поздже может быть на месяц после поступления денег, т.е. оплата наперед за услуги. Я не правильно отчеты сдаю???

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

Но ведь стат.отчеты оформляются на основе данных бух.учета, неужели "там" доход Вы показываете по поступлению денег?


dunyasha
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 154
З нами з: 13 лютого 2012, 09:03
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення dunyasha »

Простите, я перепутала, в балансе - по бух.учету (акты), а в отчет по "Услугам" (ежемесячный) - по поступлению денег.

zerno
Гений
Гений
Повідомлень: 320
З нами з: 21 травня 2012, 12:40
Дякував (ла): 698 разів
Подякували: 130 разів

Повідомлення zerno »

как в балансе так и в отчете по услугах по актам выполненных работ. у отчете указывается еще столько у Вас актов кол-во.

Відповісти

Повернутись до “4-я група. Юридичні особи”