Єдиний податок 4-група, сільгоспвиробники

Загальні питання бухалтерського і податкового обліку, ставки податку, звітність
Соня Лютиковна
ПрофиПрофи
Повідомлень: 45
З нами з: 02 червня 2020, 09:39
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення Соня Лютиковна »

Коллеги, добрый вечер!
кто уже подавал декларации на подтверждение 4 групи в 2021 году?
Подаем по старой форме или по новой?

и КОАТУУ указывать ОТГ или сельсьвета, на территории которого находиться земельный участок?? :help:

voko
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 637
З нами з: 07 травня 2012, 16:00
Дякував (ла): 219 разів
Подякували: 323 рази

Повідомлення voko »

Соня Лютиковна писав:
03 лютого 2021, 20:44
Коллеги, добрый вечер!
кто уже подавал декларации на подтверждение 4 групи в 2021 году?
Подаем по старой форме или по новой?

и КОАТУУ указывать ОТГ или сельсьвета, на территории которого находиться земельный участок?? :help:
Теж цікавить питання з кодами КОАТУУ у декларації.

Минулого року у загальній звітній я показував код КОАТУУ районного центру, у звітній - код сільської ради, де розташована земельна ділянка.

Після адміністративного реформування територій колишня сільська рада стала частиною ОТГ колишнього (і теперішнього) районного центру, район той самий, що й минулого року.

Чи втратили чинність коди КОАТУУ колишніх сільських рад, чи ні, що відображати у декларації?..

Не зрозуміло.

Щодо форми декларації. Не хочеться потім повторно подавати на новому бланку, хоча пишуть, що можна подати й на старому:
За якою формою звітують платники єдиного податку
четвертої групи?

Центральне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків повідомляє, що набув
чинності наказ Мінфіну від 09.12.2020 р. No 752 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України
від 29 червня 2015 року No 578» (далі - Наказ), яким внесено зміни до форми податкової декларації платника
єдиного податку четвертої групи та форми податкової декларації платника єдиного податку - фізичної особи –
підприємця.

Податкові декларації платника єдиного податку четвертої групи та платника єдиного податку —
фізичної особи - підприємця подаються за формами, затвердженими наказом No 752, за податкові
звітні періоди 2021 року (пунктів 2 та 4 наказу No 752). Цей наказ набирає чинності з 01.01.2021 року, але не
раніше дня його офіційного опублікування.

Разом з цим, якщо в результаті зміни правил оподаткування змінюються форми податкової звітності, до
визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності за
податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми
декларацій (розрахунків), чинні до такого визначення (п. 46.6 ПКУ).

Податкова декларація подається за звітний період в установлені цим ПКУ строки контролюючому органу, в
якому перебуває на обліку платник податків (п. 49.1 ПКУ).

Для платників єдиного податку четвертої групи податковим (звітним) періодом є календарний рік (п. 294.1
ПКУ).

Водночас з метою недопущення зриву кампанії декларування єдиного податку четвертої групи у 2021 році та
реалізації можливості подання податкової звітності платника єдиного податку четвертої групи в Електронному
кабінеті за формою, яка затверджена наказом No 752, суб’єкти господарювання з метою підтвердження/
набуття статусу платника єдиного податку четвертої групи на 2021 рік можуть подати податкову
звітність за формою, що затверджена наказом Мінфіну від 29.06.2015 р. No 578, у термін, визначений пп.
298.8.1 ПКУ.

Аватар користувача
Al Shurshun
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1169
З нами з: 19 серпня 2011, 12:21
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 614 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Al Shurshun »

voko писав:
04 лютого 2021, 10:36
...
Теж цікавить питання з кодами КОАТУУ у декларації.

Минулого року у загальній звітній я показував код КОАТУУ районного центру, у звітній - код сільської ради, де розташована земельна ділянка.

Після адміністративного реформування територій колишня сільська рада стала частиною ОТГ колишнього (і теперішнього) районного центру, район той самий, що й минулого року.

Чи втратили чинність коди КОАТУУ колишніх сільських рад, чи ні, що відображати у декларації?..
имеем

Зображення
для тех кто хочет "живьем" увидеть барабашку нового Кодификатора это сюда


но счета Казначества пока "завязаны" на КОАТУУ админцентров общин :oops:

voko
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 637
З нами з: 07 травня 2012, 16:00
Дякував (ла): 219 разів
Подякували: 323 рази

Повідомлення voko »

Al Shurshun писав:
04 лютого 2021, 12:37
voko писав:
04 лютого 2021, 10:36
...
Теж цікавить питання з кодами КОАТУУ у декларації.

Минулого року у загальній звітній я показував код КОАТУУ районного центру, у звітній - код сільської ради, де розташована земельна ділянка.

Після адміністративного реформування територій колишня сільська рада стала частиною ОТГ колишнього (і теперішнього) районного центру, район той самий, що й минулого року.

Чи втратили чинність коди КОАТУУ колишніх сільських рад, чи ні, що відображати у декларації?..
имеем

Зображення
для тех кто хочет "живьем" увидеть барабашку нового Кодификатора это сюда


но счета Казначества пока "завязаны" на КОАТУУ админцентров общин :oops:
В онлайні можна пошукати коди своєї категорії - http://vobu.ua/dk/katottg/index.html

Доводиться тільки здогадуватись, що малювати у звітності - старі КОАТУУ, нові коди територій, чи смачну дулю...

Соня Лютиковна
ПрофиПрофи
Повідомлень: 45
З нами з: 02 червня 2020, 09:39
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення Соня Лютиковна »

Телефонувала в податкову, кажуть, що подавати по новій формі декларації, АЛЕ її в кабінеті, та в програмах ще немає, тому подавати по старій формі.
КОАТУУ вказувати ОТГ, а не колишньої сільської ради...
Так і подам, і буду моніторити, чи зявиться нова форму у кабінеті платника до 20.02.

В мене залишилось лише питання по НГО, в тому році брала показники з загальнонаціональної оцінці, то ж і в цьому році думаю, так само.
Правильно думаю?

voko
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 637
З нами з: 07 травня 2012, 16:00
Дякував (ла): 219 разів
Подякували: 323 рази

Повідомлення voko »

Соня Лютиковна писав:
09 лютого 2021, 15:50
Телефонувала в податкову, кажуть, що подавати по новій формі декларації, АЛЕ її в кабінеті, та в програмах ще немає, тому подавати по старій формі.
КОАТУУ вказувати ОТГ, а не колишньої сільської ради...
Так і подам, і буду моніторити, чи зявиться нова форму у кабінеті платника до 20.02.

В мене залишилось лише питання по НГО, в тому році брала показники з загальнонаціональної оцінці, то ж і в цьому році думаю, так само.
Правильно думаю?
Орієнтуюсь на Довідник показників нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь в Україні станом на 01.01.2021 - https://land.gov.ua/icat/otsinka-zemel/

По тих земельних ділянках, де наявна інша НГО, яка вища від вказаної у Довіднику, вказую ту, що вища. Від гріха подалі.

Соня Лютиковна
ПрофиПрофи
Повідомлень: 45
З нами з: 02 червня 2020, 09:39
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення Соня Лютиковна »

ааааа... податкова на гарячій лінії каже, що немає відповіді на питання про те чи нові КОАТУУ вказувати чи старі.... що робити...????
В мене ще й район змінився, тобто немає тепер мого району, вказувати новий район??? :help: :help: :help:

Аватар користувача
Al Shurshun
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1169
З нами з: 19 серпня 2011, 12:21
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 614 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Al Shurshun »

Соня Лютиковна писав:
11 лютого 2021, 15:34
ааааа... податкова на гарячій лінії каже, що немає відповіді на питання про те чи нові КОАТУУ вказувати чи старі.... що робити...????
В мене ще й район змінився, тобто немає тепер мого району, вказувати новий район???
:help: :help: :help:
уточните, что вы подразумеваете по термином "нові КОАТУУ"

POCAHONTAS8
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 20
З нами з: 07 квітня 2020, 10:24
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення POCAHONTAS8 »

Нам налогова скинула новие КОАТУ , поменялась буквально одна последняя цифра,хотя у нас изменился район, спрашивайте в своей налоговой новые КОАТУ и подавайте по новых

Аватар користувача
Al Shurshun
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1169
З нами з: 19 серпня 2011, 12:21
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 614 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Al Shurshun »

POCAHONTAS8 писав:
12 лютого 2021, 09:25
Нам налогова скинула новие КОАТУ , поменялась буквально одна последняя цифра,хотя у нас изменился район, спрашивайте в своей налоговой новые КОАТУ и подавайте по новых
КОАТУУ не зависит от района :oops:

Відповісти

Повернутись до “4-я група. Юридичні особи”