Єдиний податок 4-група, сільгоспвиробники

Загальні питання бухалтерського і податкового обліку, ставки податку, звітність
павло56
Оракул
Оракул
Повідомлень: 254
З нами з: 12 січня 2013, 07:29
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 182 рази

Повідомлення павло56 »

При поданні загальної декларації рядки 1.1.1, 1.2.1, 1.3.1, 1.4.1 та 2.1 заповнюються одним рядком по одному КОАТУУ. Залежно від кількості КОАТУУ кількість рядків може бути збільшена.(Із зноски до Відомості затвердженної Мінфіном)
На жаль деякі податкові інспекції ігнорують це положення і заставляють до Загальної декларації подавати повну розверстку Відомості як і до Звітної.Прошу відгукнутись чи у ваша подакова ставить такі ж вимоги..

voko
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 637
З нами з: 07 травня 2012, 16:00
Дякував (ла): 219 разів
Подякували: 323 рази

Повідомлення voko »

павло56 писав:При поданні загальної декларації рядки 1.1.1, 1.2.1, 1.3.1, 1.4.1 та 2.1 заповнюються одним рядком по одному КОАТУУ. Залежно від кількості КОАТУУ кількість рядків може бути збільшена.(Із зноски до Відомості затвердженної Мінфіном)
На жаль деякі податкові інспекції ігнорують це положення і заставляють до Загальної декларації подавати повну розверстку Відомості як і до Звітної.Прошу відгукнутись чи у ваша подакова ставить такі ж вимоги..
Хіба ту відомість не можна скопіювати до іншої декларації, а потім додати/видалити потрібні/зайві рядки? У мене вся земля в одній сільській раді...

павло56
Оракул
Оракул
Повідомлень: 254
З нами з: 12 січня 2013, 07:29
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 182 рази

Повідомлення павло56 »

voko писав:
павло56 писав:При поданні загальної декларації рядки 1.1.1, 1.2.1, 1.3.1, 1.4.1 та 2.1 заповнюються одним рядком по одному КОАТУУ. Залежно від кількості КОАТУУ кількість рядків може бути збільшена.(Із зноски до Відомості затвердженної Мінфіном)
На жаль деякі податкові інспекції ігнорують це положення і заставляють до Загальної декларації подавати повну розверстку Відомості як і до Звітної.Прошу відгукнутись чи у ваша подакова ставить такі ж вимоги..
Хіба ту відомість не можна скопіювати до іншої декларації, а потім додати/видалити потрібні/зайві рядки? У мене вся земля в одній сільській раді...
А в мене- в кількох і приходиться багато робити додаткової роботи по прихоті місцевих податківців. Коли б це був інший податок то можна було б спорити, а так можна прогавити платника Єдиного податку . Через це запитую, чи у вас теж таке вимагають.

KNM
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 19
З нами з: 15 липня 2015, 16:39
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення KNM »

Дорогие бухгалтер, сдавали "розрахунок частки сільськогосподарського товаровиробництва" ?
У меня через Арт звит не приняли, т.к срок действия формы 0303305 до 02.2015р. В тех поддержке заявили, что нет обновления, скорей всего мне этот отчет не надо подавать. А инспектор утверждает обратное.
Я в растерянности не знаю что делать. Надо или не надо сдавать? И какая форма?

atalia
УченикУченик
Повідомлень: 9
З нами з: 16 жовтня 2014, 17:02
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Повідомлення atalia »

Надо обязательно одновременно с декларацией единого налога 4 группы. Форма в медке J0303305.

voko
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 637
З нами з: 07 травня 2012, 16:00
Дякував (ла): 219 разів
Подякували: 323 рази

Повідомлення voko »

Форму J0303305 разом з J0103802 та J0138101 здав через медок без зауважень.

KNM
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 19
З нами з: 15 липня 2015, 16:39
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення KNM »

Может в этом моя ошибка - я не вместе отправляла, и не поставила крестик в конце J0103802 (((( Попробую еще раз

Татьяна Т.
Гений
Гений
Повідомлень: 347
З нами з: 17 січня 2010, 05:57
Дякував (ла): 218 разів
Подякували: 139 разів

Повідомлення Татьяна Т. »

KNM писав:Может в этом моя ошибка - я не вместе отправляла, и не поставила крестик в конце J0103802 (((( Попробую еще раз
Все сдаем старую форму. Принимается, но с февраля с зауваженням. У меня все прошло. Можно не одновременно с декларацией. (все декларации (в разных сельсоветах) сдавала в разные дни, предварительно уточнив у инспектора, можно ли так.)

Ророчка
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 101
З нами з: 28 серпня 2015, 13:37
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 23 рази

Повідомлення Ророчка »

Підкажіть будь -ласка, позвонили з податкової і запитали чому я не здала на 2015 рік звіт по землі. Чесно кажучи я не знаю чи потрібно здавать. Фермерське господарство на єдиному, замля в оренді - паї і один пай власника господарства.

MaxeHbka
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 10
З нами з: 29 квітня 2011, 11:45
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 6 разів

Повідомлення MaxeHbka »

Ророчка писав:Підкажіть будь -ласка, позвонили з податкової і запитали чому я не здала на 2015 рік звіт по землі. Чесно кажучи я не знаю чи потрібно здавать. Фермерське господарство на єдиному, замля в оренді - паї і один пай власника господарства.
А за землю під господарським двором чи офісом не платите? Ми щороку здаємо декларацію з плати за землю з поміткою оренда, так як земля не наша. За паї платимо окремо.

Відповісти

Повернутись до “4-я група. Юридичні особи”