Єдиний податок 4-група, сільгоспвиробники

Загальні питання бухалтерського і податкового обліку, ставки податку, звітність
Nin4ka
Мастер
Мастер
Повідомлень: 66
З нами з: 11 листопада 2015, 12:36
Дякував (ла): 112 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення Nin4ka »

А это заявление надо было тоже до 20 числа подавать?!!!!! У меня просто инспекция всякими способами пытается снять этот налог. А в каком нормативном акте написано про это заявление - анкету?

voko
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 637
З нами з: 07 травня 2012, 16:00
Дякував (ла): 219 разів
Подякували: 323 рази

Повідомлення voko »

Цікаво, кому ці довідки ще потрібні? Своїм контрагентам даю копії свідоцтва про державну реєстрацію, свідоцтва про реєстрацію платником ПДВ та у довільній формі основні відомості про підприємство. Досі цього було достатньо для співпраці. Крім того, всю актуальну інформацію можна отримати з інтернету:

https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch - реєстр підприємств
http://sfs.gov.ua/rpep - реєстр платників єдиного податку
http://minrd.gov.ua/reestr - реєстр платників ПДВ
http://sfs.gov.ua/businesspartner - дізнайся більше про свого бізнес-партнера

Nin4ka
Мастер
Мастер
Повідомлень: 66
З нами з: 11 листопада 2015, 12:36
Дякував (ла): 112 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення Nin4ka »

Сама довідка мене як документ цікавить, з точки зору, чи надали нашому підприємству статус платника. Раніше, бачили інформацію на сайті ДФС., але зараз.....чомусь ні((( за якою із цих ссилок ви бачете інформацію про 4 гр., можливо нам відмовлено і тому я її не бачу(((((

voko
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 637
З нами з: 07 травня 2012, 16:00
Дякував (ла): 219 разів
Подякували: 323 рази

Повідомлення voko »

Nin4ka писав: Сама довідка мене як документ цікавить, з точки зору, чи надали нашому підприємству статус платника. Раніше, бачили інформацію на сайті ДФС., але зараз.....чомусь ні((( за якою із цих ссилок ви бачете інформацію про 4 гр., можливо нам відмовлено і тому я її не бачу(((((
Такої інформації ніхто не бачить. Колись давно кожного року до 16 грудня треба було написати заяву на ім’я начальника податкової з проханням надати право бути платником фіксованого сільськогосподарського податку. Потім цю заяву відмінили. Тепер користуємось п. 4 ст 291.4 Податкового кодексу, здаємо Податкову декларацію платника єдиного податку 4-ї групи. Якщо через 10 днів не отримали відмови з податкової, то ми таки маємо цей статус. Здається так це діє у нашій податковій.

Nin4ka
Мастер
Мастер
Повідомлень: 66
З нами з: 11 листопада 2015, 12:36
Дякував (ла): 112 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення Nin4ka »

Дозвонилась на горячую линию : пишите заявление, что просим предоставить справку и т.д. (в свободной форме), больше ничего не надо. В ел. виде пока ещё нет механизма. В прошлом году был, а сейчас закончился))))

yarsvett
УченикУченик
Повідомлень: 9
З нами з: 03 березня 2016, 10:35
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення yarsvett »

Підкажіть будьласка новачку. Наше ФГ зареєстровано в херсонській обл. До 20 лютого здала деку з ЄП 4 групи у звітну та загальну у херсонську податкову з розрахунком, додатком (на 20 лютого в оренді були тільки землі херсонської обл). 25 лютого наше підприємство взяло в оренду землю в запорізькій обл. Ось хочу здати уточнюючу у свою херсонську податкову, а яку здавати в запорізьку- спершу звітну, а потім уточнюючу?!?! Розмірковуючи логічно якщо одразу подати уточнюючу -не прийметься, бо звітну я не здавала до 20 лютого тож і уточнювати нічого. Підкажіть у кого була така ситуація, як з неї виходили. Та яку відмітку ставити в уточнюючій загальній деці, якщо в кінці лютого побільшало орендованих земель в херсонській обл. та з*явилися нові в запорізькій- "починаючи з" чи "з урахуванням уточнень з"???

-Latka-
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2781
З нами з: 26 вересня 2011, 04:18
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 1256 разів

Повідомлення -Latka- »

yarsvett писав:Підкажіть будьласка новачку. Наше ФГ зареєстровано в херсонській обл. До 20 лютого здала деку з ЄП 4 групи у звітну та загальну у херсонську податкову з розрахунком, додатком (на 20 лютого в оренді були тільки землі херсонської обл). 25 лютого наше підприємство взяло в оренду землю в запорізькій обл. Ось хочу здати уточнюючу у свою херсонську податкову, а яку здавати в запорізьку- спершу звітну, а потім уточнюючу?!?! Розмірковуючи логічно якщо одразу подати уточнюючу -не прийметься, бо звітну я не здавала до 20 лютого тож і уточнювати нічого. Підкажіть у кого була така ситуація, як з неї виходили. Та яку відмітку ставити в уточнюючій загальній деці, якщо в кінці лютого побільшало орендованих земель в херсонській обл. та з*явилися нові в запорізькій- "починаючи з" чи "з урахуванням уточнень з"???
Відповіді у мене нема, але здавати декларацію в запорізькій області ви можете після реєстрації там як платник податку та однозначно звітну і мабуть уже в звітній теж ставити починаючи з. І уточнюючу загальну з починиаючи з.

yarsvett
УченикУченик
Повідомлень: 9
З нами з: 03 березня 2016, 10:35
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення yarsvett »

Дуже дякую. Я дзвонила в запорізьку податкову та вони наполягають на тому, що я мала до 20 лютого здати деку. А я не розумію, як я могла передбачити, що в мене з 26 лютого зявиться нова орендована земля, та і на 20 лютого немі нічого було їм надсилати в звітній деці.

-Latka-
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2781
З нами з: 26 вересня 2011, 04:18
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 1256 разів

Повідомлення -Latka- »

http://pro-u4ot.info/index.php?section= ... mc06bpik64

Здесь о земельном налоге , но принцип у этих деклараций один

павло56
Оракул
Оракул
Повідомлень: 254
З нами з: 12 січня 2013, 07:29
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 182 рази

Повідомлення павло56 »

yarsvett писав:Дуже дякую. Я дзвонила в запорізьку податкову та вони наполягають на тому, що я мала до 20 лютого здати деку. А я не розумію, як я могла передбачити, що в мене з 26 лютого зявиться нова орендована земля, та і на 20 лютого немі нічого було їм надсилати в звітній деці.
В запорізьку податкову Ви здавайте Уточнюючу декларацію з відміткою в графі ( починаючи з 26.02 ) там де стоїть помітка 2. О Одночасно туди ж здаєте Розрахунок частки . Крім того у вашу податкову здаєте Загальну уточнюючу .Зверніть увагу на графу 7та графу 8,

Відповісти

Повернутись до “4-я група. Юридичні особи”