Єдиний податок 4-група, сільгоспвиробники

Загальні питання бухалтерського і податкового обліку, ставки податку, звітність
МилаМила
ПрофиПрофи
Повідомлень: 44
З нами з: 21 вересня 2017, 18:43
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення МилаМила »

Al Shurshun писав:
МилаМила писав:А скажите ,вы в загальной звитной декларации указываете только гектары, а строки 4-10 пустые или заполняете все полностью ?А то сегодня позвонили с налоговой и в ввели меня в ступор вопросом : почему вы загальную декларацию сдали пустой , т.е указали только одни гектары , а суммы нет ?Я говорю: так предусмотрено Порядком заполнения, а они говорят не знаем никакого Порядка , заполняйте все графы и пересдавайте ! Вот сижу и думаю , что делать ? Я вроде права Вы как заполняете ?#help#
я, конечно, дико извиняюсь ... #swoon#

я не местный, я - из Скотовска #secret#

это вы о каком Порядке заполнения, собственно, говорите #search#

где его почитать #rtfm#

да пребудет с нами Сила (© Obi-Wan “Ben” Kenobi) #g_haha#
Почитать на сайте ДФС в разделе нормативно правовые акты: Порядок заполнения Декларации плательщика единого налога 4 групи.

Юлия_Бух
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 166
З нами з: 13 липня 2017, 20:14
Дякував (ла): 97 разів
Подякували: 54 рази

Повідомлення Юлия_Бух »

МилаМила писав:А скажите ,вы в загальной звитной декларации указываете только гектары, а строки 4-10 пустые или заполняете все полностью ?А то сегодня позвонили с налоговой и в ввели меня в ступор вопросом : почему вы загальную декларацию сдали пустой , т.е указали только одни гектары , а суммы нет ?Я говорю: так предусмотрено Порядком заполнения, а они говорят не знаем никакого Порядка , заполняйте все графы и пересдавайте ! Вот сижу и думаю , что делать ? Я вроде права Вы как заполняете ?#help#
я всегда и гектары и суммы указую))


Юлия_Бух
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 166
З нами з: 13 липня 2017, 20:14
Дякував (ла): 97 разів
Подякували: 54 рази

Повідомлення Юлия_Бух »

fgrubin писав:
Юлия_Бух писав:
fgrubin писав: А на якому рахунку ви обліковували ці суми відшкодування?

на 482 рахунку

а це цільові надходження?
у меня последний раз возмещение процентов было в 2016 году, уже и не помню где я вычитала, что нужно использовать 482 счет. А Вы какой используете?

myrdiy
Гуру
Гуру
Повідомлень: 74
З нами з: 29 червня 2017, 08:55
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 27 разів

Повідомлення myrdiy »

Юлия_Бух писав:
МилаМила писав:А скажите ,вы в загальной звитной декларации указываете только гектары, а строки 4-10 пустые или заполняете все полностью ?А то сегодня позвонили с налоговой и в ввели меня в ступор вопросом : почему вы загальную декларацию сдали пустой , т.е указали только одни гектары , а суммы нет ?Я говорю: так предусмотрено Порядком заполнения, а они говорят не знаем никакого Порядка , заполняйте все графы и пересдавайте ! Вот сижу и думаю , что делать ? Я вроде права Вы как заполняете ?#help#
я всегда и гектары и суммы указую))
як це тільки гектари?
потрібно вказувати все. вона так і називаеться ЗАГАЛЬНА. І гектари і сума все повинно зійтись.

Юлия11
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 599
З нами з: 22 липня 2011, 11:10
Дякував (ла): 435 разів
Подякували: 31 раз

Повідомлення Юлия11 »

Доброго дня. Перевірте мене, будь ласка, чи правильно я розумію:

єдиний податок 4 групи розраховується: НГО ділянки із витяга ділиться на площу зем. ділянки із витяга і отримуємо НГО 1 га цієї ділянки. Проставляємо в Декларацію площу ділянки, а також розраховану НГО 1 га цієї ділянки, і ставку 0,95%. Ці три показники просто перемножуються, ніякі коефіцієнти не застосовуються (до речі, внаслідок округлень копійки не сходитимуться із загальною НГО ділянки із витяга, але, думаю, що більше не менше).

плата за оренду земельної ділянки розраховується: так само, як і єдиний податок 4 групи, без усяких коефіцієнтів, тільки ставка приміняється (замість 0,95%) 5% для ріллі і 4% для господарських дворів.

Дуже дякую

Vinda
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 14 лютого 2019, 12:19

Повідомлення Vinda »

МилаМила писав:А скажите ,вы в загальной звитной декларации указываете только гектары, а строки 4-10 пустые или заполняете все полностью ?А то сегодня позвонили с налоговой и в ввели меня в ступор вопросом : почему вы загальную декларацию сдали пустой , т.е указали только одни гектары , а суммы нет ?Я говорю: так предусмотрено Порядком заполнения, а они говорят не знаем никакого Порядка , заполняйте все графы и пересдавайте ! Вот сижу и думаю , что делать ? Я вроде права Вы как заполняете ?#help#
Вы не путаете строки с графами?

fgrubin
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 572
З нами з: 17 лютого 2016, 12:49
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 140 разів

Повідомлення fgrubin »

Юлия_Бух писав:
у меня последний раз возмещение процентов было в 2016 году, уже и не помню где я вычитала, что нужно использовать 482 счет. А Вы какой используете?
718

anna1611
Оракул
Оракул
Повідомлень: 210
З нами з: 12 лютого 2012, 06:25
Дякував (ла): 61 раз
Подякували: 58 разів

Повідомлення anna1611 »

Юлия11 писав:Доброго дня. Перевірте мене, будь ласка, чи правильно я розумію:

єдиний податок 4 групи розраховується: НГО ділянки із витяга ділиться на площу зем. ділянки із витяга і отримуємо НГО 1 га цієї ділянки. Проставляємо в Декларацію площу ділянки, а також розраховану НГО 1 га цієї ділянки, і ставку 0,95%. Ці три показники просто перемножуються, ніякі коефіцієнти не застосовуються (до речі, внаслідок округлень копійки не сходитимуться із загальною НГО ділянки із витяга, але, думаю, що більше не менше).

плата за оренду земельної ділянки розраховується: так само, як і єдиний податок 4 групи, без усяких коефіцієнтів, тільки ставка приміняється (замість 0,95%) 5% для ріллі і 4% для господарських дворів.

Дуже дякую
По ЕН все так же сделала. А что за плата за аренду? Вы декларацию по земле сдаете?

anna1611
Оракул
Оракул
Повідомлень: 210
З нами з: 12 лютого 2012, 06:25
Дякував (ла): 61 раз
Подякували: 58 разів

Повідомлення anna1611 »

fgrubin писав:
Юлия_Бух писав:
у меня последний раз возмещение процентов было в 2016 году, уже и не помню где я вычитала, что нужно использовать 482 счет. А Вы какой используете?
718
Дт 482 Кт 718

В Расчете- строка 3, 3.1

Юлия_Бух
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 166
З нами з: 13 липня 2017, 20:14
Дякував (ла): 97 разів
Подякували: 54 рази

Повідомлення Юлия_Бух »

anna1611 писав:
fgrubin писав:
Юлия_Бух писав:
у меня последний раз возмещение процентов было в 2016 году, уже и не помню где я вычитала, что нужно использовать 482 счет. А Вы какой используете?
718
Дт 482 Кт 718

В Расчете- строка 3, 3.1
и я так делала

Відповісти

Повернутись до “4-я група. Юридичні особи”