Єдиний податок 4-група, сільгоспвиробники

Загальні питання бухалтерського і податкового обліку, ставки податку, звітність
anna1611
Оракул
Оракул
Повідомлень: 210
З нами з: 12 лютого 2012, 06:25
Дякував (ла): 61 раз
Подякували: 58 разів

Повідомлення anna1611 »

myrdiy писав:
Юлия_Бух писав:
МилаМила писав:А скажите ,вы в загальной звитной декларации указываете только гектары, а строки 4-10 пустые или заполняете все полностью ?А то сегодня позвонили с налоговой и в ввели меня в ступор вопросом : почему вы загальную декларацию сдали пустой , т.е указали только одни гектары , а суммы нет ?Я говорю: так предусмотрено Порядком заполнения, а они говорят не знаем никакого Порядка , заполняйте все графы и пересдавайте ! Вот сижу и думаю , что делать ? Я вроде права Вы как заполняете ?#help#
я всегда и гектары и суммы указую))
як це тільки гектари?
потрібно вказувати все. вона так і називаеться ЗАГАЛЬНА. І гектари і сума все повинно зійтись.
Все тоже самое в Загальной, кроме строки 8 и 9 (орган, в который подается декларация и код КОАТУУ) вместе с додатками

И письмо с "макулатурой", как сказали в налоговой, в налоговую по основному месту учета

Юлия_Бух
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 166
З нами з: 13 липня 2017, 20:14
Дякував (ла): 97 разів
Подякували: 54 рази

Повідомлення Юлия_Бух »

anna1611 писав:
Юлия11 писав:Доброго дня. Перевірте мене, будь ласка, чи правильно я розумію:

єдиний податок 4 групи розраховується: НГО ділянки із витяга ділиться на площу зем. ділянки із витяга і отримуємо НГО 1 га цієї ділянки. Проставляємо в Декларацію площу ділянки, а також розраховану НГО 1 га цієї ділянки, і ставку 0,95%. Ці три показники просто перемножуються, ніякі коефіцієнти не застосовуються (до речі, внаслідок округлень копійки не сходитимуться із загальною НГО ділянки із витяга, але, думаю, що більше не менше).

плата за оренду земельної ділянки розраховується: так само, як і єдиний податок 4 групи, без усяких коефіцієнтів, тільки ставка приміняється (замість 0,95%) 5% для ріллі і 4% для господарських дворів.

Дуже дякую
По ЕН все так же сделала. А что за плата за аренду? Вы декларацию по земле сдаете?

если аренда коммунальной собственности тогда все правильно

anna1611
Оракул
Оракул
Повідомлень: 210
З нами з: 12 лютого 2012, 06:25
Дякував (ла): 61 раз
Подякували: 58 разів

Повідомлення anna1611 »

Юлия_Бух писав:
anna1611 писав:
Юлия11 писав:Доброго дня. Перевірте мене, будь ласка, чи правильно я розумію:

єдиний податок 4 групи розраховується: НГО ділянки із витяга ділиться на площу зем. ділянки із витяга і отримуємо НГО 1 га цієї ділянки. Проставляємо в Декларацію площу ділянки, а також розраховану НГО 1 га цієї ділянки, і ставку 0,95%. Ці три показники просто перемножуються, ніякі коефіцієнти не застосовуються (до речі, внаслідок округлень копійки не сходитимуться із загальною НГО ділянки із витяга, але, думаю, що більше не менше).

плата за оренду земельної ділянки розраховується: так само, як і єдиний податок 4 групи, без усяких коефіцієнтів, тільки ставка приміняється (замість 0,95%) 5% для ріллі і 4% для господарських дворів.

Дуже дякую
По ЕН все так же сделала. А что за плата за аренду? Вы декларацию по земле сдаете?

если аренда коммунальной собственности тогда все правильно
У нас аренда у физ лиц, ежегодно письма ношу, чтобы налог на землю им не начисляли, все равно начисляют, #wall# а я ношу каждый год

Юлия_Бух
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 166
З нами з: 13 липня 2017, 20:14
Дякував (ла): 97 разів
Подякували: 54 рази

Повідомлення Юлия_Бух »

anna1611 писав:
Юлия_Бух писав:
anna1611 писав: По ЕН все так же сделала. А что за плата за аренду? Вы декларацию по земле сдаете?

если аренда коммунальной собственности тогда все правильно
У нас аренда у физ лиц, ежегодно письма ношу, чтобы налог на землю им не начисляли, все равно начисляют, #wall# а я ношу каждый год

и если аренда физ лиц тоже правильно))) такая же фигня с земельным налогом#wall#

Юлия_Бух
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 166
З нами з: 13 липня 2017, 20:14
Дякував (ла): 97 разів
Подякували: 54 рази

Повідомлення Юлия_Бух »

Розрахунок частки сдаємо на старому бланку. Хто вже сдав?

myrdiy
Гуру
Гуру
Повідомлень: 74
З нами з: 29 червня 2017, 08:55
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 27 разів

Повідомлення myrdiy »

Юлия_Бух писав:Розрахунок частки сдаємо на старому бланку. Хто вже сдав?
я здавала на старому бланку

MaxeHbka
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 10
З нами з: 29 квітня 2011, 11:45
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 6 разів

Повідомлення MaxeHbka »

myrdiy писав:
Юлия_Бух писав:Розрахунок частки сдаємо на старому бланку. Хто вже сдав?
я здавала на старому бланку
Вчора здала на новому. Все прийнято.

Юлия11
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 599
З нами з: 22 липня 2011, 11:10
Дякував (ла): 435 разів
Подякували: 31 раз

Повідомлення Юлия11 »

anna1611 писав:
Юлия11 писав:Доброго дня. Перевірте мене, будь ласка, чи правильно я розумію:

єдиний податок 4 групи розраховується: НГО ділянки із витяга ділиться на площу зем. ділянки із витяга і отримуємо НГО 1 га цієї ділянки. Проставляємо в Декларацію площу ділянки, а також розраховану НГО 1 га цієї ділянки, і ставку 0,95%. Ці три показники просто перемножуються, ніякі коефіцієнти не застосовуються (до речі, внаслідок округлень копійки не сходитимуться із загальною НГО ділянки із витяга, але, думаю, що більше не менше).

плата за оренду земельної ділянки розраховується: так само, як і єдиний податок 4 групи, без усяких коефіцієнтів, тільки ставка приміняється (замість 0,95%) 5% для ріллі і 4% для господарських дворів.

Дуже дякую
По ЕН все так же сделала. А что за плата за аренду? Вы декларацию по земле сдаете?
Да. Аренда земли

Юлия_Бух
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 166
З нами з: 13 липня 2017, 20:14
Дякував (ла): 97 разів
Подякували: 54 рази

Повідомлення Юлия_Бух »

MaxeHbka писав:
myrdiy писав:
Юлия_Бух писав:Розрахунок частки сдаємо на старому бланку. Хто вже сдав?
я здавала на старому бланку
Вчора здала на новому. Все прийнято.
звонила в налоговую-сказали новый бланк уже тянет, так что сдавать на новом

Елена1265
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 12
З нами з: 27 липня 2017, 15:27
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Елена1265 »


[/quote]Витяги можна завантажити в електронному вигляді, як отримаєте листа на електронну пошту про опрацювання заяви, там написано, куди можна перейти, щоб завантажити витяг.[/quote]
Завантажити документ у електронній формі Ви можете у електронному кабінеті «Відомості ДЗК – Історія»[/quote]

у мене в історії нічого не нажимається, статус "готово", а в електронній формі не завантажується, підкажіть, як можна подивитись в електронній формі, а то в ЦАП відомості з ДЗК ще не передали, і коли передадуть - невідомо

Відповісти

Повернутись до “4-я група. Юридичні особи”