Передача товара ООО на ЕН 4 группы

Загальні питання бухалтерського і податкового обліку, ставки податку, звітність
Iren78
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 29 липня 2014, 17:06
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Iren78 »

Здравствуйте!
Подскажите, пожалуйста!
На данный момент я бухгалтер 4 ФЛП на 2 группе ЕН(розничная и оптовая торговля). Открываем ООО на 4 группе ЕН, чтобы весь товар находился на балансе нового ООО, который будет осуществлять закупку товара и давать его ФЛП на реализацию.
Как передать товар, который сейчас находится на остатках у моих 4 ФЛП новому ООО?
Будет ли такая передача товара считаться доходом ООО, соответственно нужно ли с этого дохода платить 5% ЕН?
Заранее очень благодарна, т.к. работала только на ФЛП, ООО никогда не вела.

Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

Iren78 писав:Здравствуйте!
Подскажите, пожалуйста!
На данный момент я бухгалтер 4 ФЛП на 2 группе ЕН(розничная и оптовая торговля). Открываем ООО на 4 группе ЕН, чтобы весь товар находился на балансе нового ООО, который будет осуществлять закупку товара и давать его ФЛП на реализацию.
Как передать товар, который сейчас находится на остатках у моих 4 ФЛП новому ООО?
Будет ли такая передача товара считаться доходом ООО, соответственно нужно ли с этого дохода платить 5% ЕН?
Заранее очень благодарна, т.к. работала только на ФЛП, ООО никогда не вела.
Повна:
Відповідно до пп.2 п.292.1 ст.292 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) доходом платника єдиного податку для юридичної особи є будь-який дохід, включаючи дохід представництв, філій, відділень такої юридичної особи, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній п.292.3ст.292 ПКУ.
Згідно із п.292.3 ст.292 ПКУ до суми доходу платника єдиного податку включається вартість безоплатно отриманих протягом звітного періоду товарів (робіт, послуг).
Безоплатно отриманими вважаються товари (роботи, послуги), надані платнику єдиного податку згідно з письмовими договорами дарування та іншими письмовими договорами, укладеними згідно із законодавством, за якими не передбачено грошової або іншої компенсації вартості таких товарів (робіт, послуг) чи їх повернення, а також товари, передані платнику єдиного податку на відповідальне зберігання і використані таким платником єдиного податку.
До суми доходу платника єдиного податку четвертої та шостої груп за звітний період також включається сума кредиторської заборгованості, за якою минув строк позовної давності.
До суми доходу платника єдиного податку четвертої та шостої груп за звітний період включається вартість реалізованих протягом звітного періоду товарів (робіт, послуг), за які отримана попередня оплата (аванс) у період сплати інших податків і зборів, визначених ПКУ.

-Latka-
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2781
З нами з: 26 вересня 2011, 04:18
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 1256 разів

Повідомлення -Latka- »

Iren78 писав:Здравствуйте!
Подскажите, пожалуйста!
На данный момент я бухгалтер 4 ФЛП на 2 группе ЕН(розничная и оптовая торговля). Открываем ООО на 4 группе ЕН, чтобы весь товар находился на балансе нового ООО, который будет осуществлять закупку товара и давать его ФЛП на реализацию.
Как передать товар, который сейчас находится на остатках у моих 4 ФЛП новому ООО?
Будет ли такая передача товара считаться доходом ООО, соответственно нужно ли с этого дохода платить 5% ЕН?
Заранее очень благодарна, т.к. работала только на ФЛП, ООО никогда не вела.
Товар нужно не передать, а продать.Доход будет возникать у ФОП при перечислении им денег. Для дальнейшего размышления по этому поводу нужно знать суммы сделок.

просто мария
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 189
З нами з: 04 квітня 2012, 08:19
Дякував (ла): 62 рази
Подякували: 56 разів

Повідомлення просто мария »

Если по истечении 3-х лет ООО так и не рассчитается за товар, то сумму долга придется включить в доход и заплатить единый налог

LenaRosa
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 104
З нами з: 24 квітня 2013, 14:24
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 8 разів

Повідомлення LenaRosa »

Iren78 писав:Здравствуйте!
Подскажите, пожалуйста!
На данный момент я бухгалтер 4 ФЛП на 2 группе ЕН(розничная и оптовая торговля). Открываем ООО на 4 группе ЕН, чтобы весь товар находился на балансе нового ООО, который будет осуществлять закупку товара и давать его ФЛП на реализацию.
Как передать товар, который сейчас находится на остатках у моих 4 ФЛП новому ООО?
Будет ли такая передача товара считаться доходом ООО, соответственно нужно ли с этого дохода платить 5% ЕН?
Заранее очень благодарна, т.к. работала только на ФЛП, ООО никогда не вела.

Нужно понимать количество и сумма товара на остатка ФЛП, что за товар это и тогда уже размышлять как лучше это все оформить

Відповісти

Повернутись до “4-я група. Юридичні особи”