Помогите, как указать декретный отпуск в отчете ПФУ

Павловская
УченикУченик
Повідомлень: 9
З нами з: 24 жовтня 2012, 09:30
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Павловская »

Помогите, как указать декретный отпуск в отчете ПФУ.
Декр.отпуск начался с 10 июля.
Больничные ВУТом еще не выплачены.
ЕСВ за июльские дни больничного уплачены.
Написала в отчете в ПФУ начисления за июль.
ПФУ говорит, что я не права, нужно писать весь больничный.
Как я напишу в этот отчет весь больничный, если ЕСВ уплачены только и июльской суммы?
И в их Инструкции написано:
Пункт 3.1 http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/l ... 23820.html
"Нарахування єдиного внеску за осіб, які перебувають у відпустці у зв'язку з вагітністю та пологами і отримують допомогу у зв'язку з вагітністю та пологами, здійснюється за кожен місяць окремо таким чином:

1) визначається середньоденний розмір допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами шляхом ділення нарахованої суми такої допомоги на кількість днів, за які вона нарахована;

2) визначається сума допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами, що припадає на кожен місяць окремо, шляхом множення середньоденного розміру такої допомоги на кількість календарних днів кожного місяця, за які вона нарахована;

3) визначається сума єдиного внеску для роботодавця шляхом множення розрахованої суми допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами за кожен місяць окремо на розмір єдиного внеску, встановлений законом для зазначеної категорії платників (33,2 %, 8,41 %, 5,3 %, 5,5 %);

4) визначається сума єдиного внеску для особи, яка перебуває у відпустці у зв'язку з вагітністю та пологами та отримує допомогу у зв'язку з вагітністю та пологами, шляхом множення розрахованої суми допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами за кожен місяць окремо на розмір єдиного внеску, встановлений законом (2 %)."

jul_kap
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 751
З нами з: 22 серпня 2012, 03:01
Дякував (ла): 1073 рази
Подякували: 270 разів

Повідомлення jul_kap »

у меня такая же ситуация. Декретный отпуск у сотрудницы с 08.07.13. И денег от фонда тоже нет пока.

Я думаю, что эта инструкция для того, как показывать в отчёте по ЕСВ.
Ведь в ведомости начисления з/пл за июль вы показали этот больничный лист полностью?
И заплатить ЕСВ до 20 числа надо с общей (всей начисленной) суммы больничного.

Kristin
Оракул
Оракул
Повідомлень: 263
З нами з: 16 лютого 2011, 04:14
Дякував (ла): 402 рази
Подякували: 178 разів

Повідомлення Kristin »

Если напишете e-mail, скину ВоБУ , там все по этому вопросу. С примерами и розьяснениями.

Chiffi
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 931
З нами з: 18 червня 2011, 00:19
Дякував (ла): 491 раз
Подякували: 589 разів

Повідомлення Chiffi »

Посмотрите Вобу 73/2013 - на 5-й странице статья, посвященная Вашему вопросу.

Денисса
Оракул
Оракул
Повідомлень: 266
З нами з: 15 серпня 2013, 10:43
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 107 разів

Повідомлення Денисса »

Декретные надо показывать полностью за все дни отпуска в связи с беременностью и родами. В таблице 6 такую сумму надо будет разбить по месяцам. Как это делать, написано в 1-м посте

Відповісти

Повернутись до “Пенсійний фонд”