Сдача отчёта в ПФ ПП без деятельности

Работница
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 523
З нами з: 03 грудня 2013, 13:49
Дякував (ла): 708 разів
Подякували: 318 разів

Повідомлення Работница »

http://monitor.cn.ua/ua/economics/16779

Якщо підприємство не провадить господарську діяльність, не має найманих працівників, відповідно й не нараховує заробітну плату, то звіт щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування до органів доходів і зборів ним не подається. Тобто, звіт з прочерками подавати не потрібно.
Відповідна норма визначена пп. 2.13 п. II. Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування затвердженого Наказом Міністерства доходів і зборів України від 09 вересня 2013 року
№ 454 та Зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20 вересня 2013 року за № 1628/24160.

Якщо й директору не нараховується зарплата, то звіт подавати не треба. Юридичні особи, які не використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору чи контракту, або на інших умовах, передбачених законодавством, звіт до органів доходів і зборів не подають.


Chujak
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 15 січня 2014, 12:46
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Chujak »

Я извиняюсь, я просто в этом деле не очень осведомлён, столько мнений, можно немного конкретизировать, что нужно сдавать в таком случае? или вообще ничего не нужно делать, т.к. поменялось законодательство.

Оксана 1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2347
З нами з: 16 червня 2011, 02:10
Дякував (ла): 98 разів
Подякували: 643 рази

Повідомлення Оксана 1 »

Chujak писав:Я извиняюсь, я просто в этом деле не очень осведомлён, столько мнений, можно немного конкретизировать, что нужно сдавать в таком случае? или вообще ничего не нужно делать, т.к. поменялось законодательство.
По законодательству ВЫ ничего не обязаны подавать, т.к. деятельности нет и наемных сотрудников нет. Но учитывая, что в каждом районе и городе свои требования, то лучше уточните в своей налоговой

feoklena
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1819
З нами з: 07 лютого 2013, 01:39
Дякував (ла): 830 разів
Подякували: 607 разів

Повідомлення feoklena »

Chujak писав:Я извиняюсь, я просто в этом деле не очень осведомлён, столько мнений, можно немного конкретизировать, что нужно сдавать в таком случае? или вообще ничего не нужно делать, т.к. поменялось законодательство.
Мнение как раз у всех одно: НИЧЕГО СДАВАТЬ НЕ НАДО.

Работница
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 523
З нами з: 03 грудня 2013, 13:49
Дякував (ла): 708 разів
Подякували: 318 разів

Повідомлення Работница »

Chujak писав:Я извиняюсь, я просто в этом деле не очень осведомлён, столько мнений, можно немного конкретизировать, что нужно сдавать в таком случае? или вообще ничего не нужно делать, т.к. поменялось законодательство.
Не сдавать.

Chujak
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 15 січня 2014, 12:46
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Chujak »

Всем большое спасибо за помощь, очень признателен!

Відповісти

Повернутись до “Пенсійний фонд”