👀 Заява-розрахунок для виплати лікарняних з 01.01.2023 в ПФУ електронним способом

Аватар користувача
Андрій61
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1863
З нами з: 24 липня 2017, 15:44
Дякував (ла): 334 рази
Подякували: 874 рази

Повідомлення Андрій61 »

Открываю тему по:
https://rubryka.com/2022/12/27/kabmin-l ... ahuvannya/

Кто Сдаст в этом году заяву /розрахунок через внешнее ПО (МЕДОК, СОНАТА....)
отпишитесь!!!
There are no "state money", there are only taxpayer money.
Margaret Thatcher.
Не буває ніяких "державних грошей", бувають лиш гроші платників податків.
Маргарет Тетчер.


Аватар користувача
Андрій61
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1863
З нами з: 24 липня 2017, 15:44
Дякував (ла): 334 рази
Подякували: 874 рази

Повідомлення Андрій61 »

Что бы не платить журналу:

Зображення
There are no "state money", there are only taxpayer money.
Margaret Thatcher.
Не буває ніяких "державних грошей", бувають лиш гроші платників податків.
Маргарет Тетчер.

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13566
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14084 рази
Подякували: 27831 раз

Повідомлення Яков »

Андрій61 писав:
04 січня 2023, 12:34
Что бы не платить журналу
К чему это замечание? Открываете ссылку
За матеріалами КМУ
и не платите, если решили "сэкономить" :D
Зображення

irina-ust
ПрофиПрофи
Повідомлень: 34
З нами з: 04 січня 2012, 02:55
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення irina-ust »

Скажіть, будь ласка, якщо відшкодування від ФССУ було 29.12.2022, а виплата найманому 03.01.2023, куди надсилати Повідомлення про виплату? І яким чином? Дякую заздалегідь

звит
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 592
З нами з: 11 грудня 2014, 17:27
Дякував (ла): 424 рази
Подякували: 258 разів

Повідомлення звит »

.... ни разу не новость что оно через пфу еще технически не принимается))
куда же, еще же только 4-е число, еще не срок вообще
или вы надеялись что прямо таки с 1-го и будет?))


Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13566
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14084 рази
Подякували: 27831 раз

Повідомлення Яков »

Як подати заяву-розрахунок через вебпортал ПФУ: покрокова інструкція

10 січня 2023 ПоділитисяРоздрукувати
З 1 січня 2023 року страхові виплати у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та від нещасного випадку на виробництві здійснює Пенсійний фонд України.

Для отримання фінансування по лікарняних роботодавцю, як і раніше, необхідно подати заяву-розрахунок, що містить інформацію про нараховані застрахованим особам кошти.

Форма заяви-розрахунку залишилась незмінною.

Важлива зміна для роботодавців: подавати заяви-розрахунки необхідно до Пенсійного фонду України через особистий кабінет страхувальника на вебпорталі електронних послуг.

Щоб сформувати заяву-розрахунок в електронному вигляді, користувачу-страхувальнику потрібно мати доступ до інтернету та кваліфікований електронний підпис (КЕП).

Роботодавці, які з певних причин не можуть скористатись електронним кабінетом на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України, мають можливість скласти заяву-розрахунок в паперовій формі та подати її до будь-якого сервісного центру головних управлінь Пенсійного фонду України в областях та м. Києві.

Увага!

Для подання заяв-розрахунків в електронному вигляді роботодавцям НЕ ПОТРІБНО укладати з Пенсійним фондом України окремий договір.


Пропонуємо покрокову інструкцію по формуванню заяви-розрахунку.
покрокова інструкція
Крок 1.
Зайдіть на вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України. Натисніть кнопку “Вхід”, ідентифікуйте себе як юридичну особу, підтвердіть вхід за допомогою КЕП та паролю до нього і натисніть кнопку “Увійти”.

Крок 2.
В особистому кабінеті страхувальника (у меню зліва) зайдіть у розділ “Заяви-розрахунки” та оберіть кнопку “Створити нову”.

На екрані з’явиться форма заяви-розрахунку, в якій потрібно додати інформацію в зазначені поля. Деякі з них, як-то наприклад, “Код за ЄДРПОУ страхувальника”, система заповнює автоматично.

Якщо пропустити рядок, який є обов’язковим для заповнення, програма позначить поле червоним кольором.

Важливо!
При заповненні заяви-розрахунку не слід використовувати певні символи, наприклад лапки, які часто зустрічаються в назвах підприємств. Про використання некоректних знаків програма повідомить написом “Поле містить заборонені символи” та позначить рядок червоним кольором.


У рядках “Дата початку періоду, за який включати ЛН (З)” та “Дата закінчення періоду, за який включати ЛН (ПО)” потрібно зазначити той період (з–по), за який до заяви-розрахунку мають потрапити лікарняні (“Готові до сплати”).

Важливо!
Система сама обере у визначеному календарному проміжку (з – по) листки непрацездатності зі статусом “Готові до сплати”.


Після заповнення усіх необхідних рядків натисніть кнопку “Продовжити”.

Крок 3.
Після підвантаження системою готових до сплати листків непрацездатності, на екрані з’являються два додаткових поля: “Додаток про тимчасову непрацездатність” та “Додаток про тимчасову непрацездатність внаслідок нещасного випадку або профзахворювання”, у яких відображені дані лікарняних кожного працівника, що відповідають страховому випадку. У Додатки потрапляють лише ті лікарняні, виплати/частину виплат за якими відшкодовує Пенсійний фонд України.

Зверніть увагу!
Максимальна кількість листків непрацездатності в одній заяві-розрахунку становить 200 одиниць.


Крок 4.
Для того, щоб внести необхідну інформацію по конкретній людині, необхідно натиснути на “олівець” (піктограма ) у полі з прізвищем людини. В додатковому вікні, яке відкривається, деякі рядки будуть заповнені автоматично, а деякі потрібно заповнити вручну. Зокрема, автоматично підтягується інформація про страховий стаж людини (загальний) та про стаж за останні 12 місяців.

У разі потреби змінити дані про страховий стаж (зокрема, коли не враховано інформацію про стаж, набутий після звітного кварталу), то це можна зробити вручну. Необхідно внести інформацію в усі поля, позначені зірочкою:“*”.

Аналогічно опрацюйте всі листки непрацездатності, включені до заяви-розрахунку, які будете надсилати до Пенсійного фонду України.

Коли обов’язкові поля буде заповнено, натисніть кнопку “Зберегти”. Після цього до заяви-розрахунку ще можна вносити зміни.

Крок 5.
Якщо заява-розрахунок оформлена в повній мірі по всіх обраних лікарняних листках, для подальшої роботи оберіть опцію “Сформувати заяву-розрахунок”. Документ відкриється у новому вікні. Його можна завантажити та роздрукувати.

Підпишіть заяву-розрахунок та відправте до Фонду.

Важливо!
Оскільки після відправки до Пенсійного фонду України редагування заяви-розрахунку неможливе, перед відправкою перевірте сформований документ!


Успішність ваших дій по подачі заяви-розрахунку засвідчить повідомлення “Заява розрахунок. Запис збережено та відправлено на розгляд до ПФУ”.

Для коректного завершення роботи із заявою-розрахунком натисніть «Ок». Після виходу з документу можна працювати з іншими сервісами порталу.
Довідково

Перевірити статус лікарняного (“прийнято”, “не прийнято”, “в опрацюванні”) можна в розділі “Заява-розрахунок”, опція “Пошук”.

По материалам Пенсійний фонд
Зображення

Natasha220292
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 02 липня 2021, 15:17

Повідомлення Natasha220292 »

що робити, коли первинний лікарняний паперовий, в якому зазначено, що працівник продовжує хворіти, наступний лікарняний електронний, логічно, що це продовження первинного паперового лікарняного, але на сайті пфу при оформленні заявки-розрахунку, електронний лікарняний має статус первинного, при виправленні днів оплати за рахунок фонду видає помилку і не зберігає лікарняний, внесений коментар в розрахунок по лікарняному і загружений скан паперового, але все одно видає помилку

ren
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 908
З нами з: 14 жовтня 2011, 05:47
Дякував (ла): 1151 раз
Подякували: 446 разів

Повідомлення ren »

irina-ust писав:
04 січня 2023, 17:20
Скажіть, будь ласка, якщо відшкодування від ФССУ було 29.12.2022, а виплата найманому 03.01.2023, куди надсилати Повідомлення про виплату? І яким чином? Дякую заздалегідь
Таке ж питання). Подала як і раніше в ФСС за принципом зайве не буде)). Але й досі не прийнятий. На сайті ПФ поки не знайшла Повідомлення...

Відповісти

Повернутись до “Пенсійний фонд”