Отчёт по ЕСВ

romanenkosg
УченикУченик
Повідомлень: 9
З нами з: 16 лютого 2011, 09:38
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення romanenkosg »

Директор (он же учредитель) уволен 1 июня.Он был оформлен один.Как отчитаться по ЕСВ за июнь?Какие таблицы Д.4 заполнять?

RICH
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 678
З нами з: 04 листопада 2013, 18:43
Дякував (ла): 57 разів
Подякували: 316 разів

Повідомлення RICH »

Вам надо сделать протокол о том, что директор увольняется и функции руководителя предприятия на себя берет учредитель на безоплатной основе. Соответственно подаете отчет за июнь 2014г. с таблицами 5 и 6, подписывает отчет ваш учредитель (он же бывший директор).

NNaattaallii
ПрофиПрофи
Повідомлень: 37
З нами з: 12 лютого 2013, 12:10
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 6 разів

Повідомлення NNaattaallii »

romanenkosg писав:Директор (он же учредитель) уволен 1 июня.Он был оформлен один.Как отчитаться по ЕСВ за июнь?Какие таблицы Д.4 заполнять?

1.начислить зп за 1р.день июня и отразить в таблице №6
2. заполнить таблицу5 с датой увольнения 01.06.14
3. заполнить таблицу1 и ярлык

romanenkosg
УченикУченик
Повідомлень: 9
З нами з: 16 лютого 2011, 09:38
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення romanenkosg »

на расчётном счёте 5,14 грн. можно не начислять з/пл?

RICH
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 678
З нами з: 04 листопада 2013, 18:43
Дякував (ла): 57 разів
Подякували: 316 разів

Повідомлення RICH »

Так а 1 июня это же выходной день - воскресенье. Как вы его уволили?

romanenkosg
УченикУченик
Повідомлень: 9
З нами з: 16 лютого 2011, 09:38
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення romanenkosg »

Не пятидневка

romanenkosg
УченикУченик
Повідомлень: 9
З нами з: 16 лютого 2011, 09:38
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення romanenkosg »

Отчёт 1ДФ принят с уволнением 01.06.2014

ЕЛЕНА ШУСТ
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 09 липня 2014, 17:47

Повідомлення ЕЛЕНА ШУСТ »

ПОМОГИТЕ ПЛИЗ. ОШИБКА В ОТЧЕТЕ ПО ЕСВ ДОД.4 ПО ВСЕМ СОТРУДНИКАМ НЕВЕРНО ОТРАЖЕНІ НАЧИСЛЕНИЯ ТАБЛ.6 , И ТАБЛ.5 НЕВЕРНО УКАЗАНА ДАТА УВОЛЬНЕНИЯ НА 1 СОТРУДНИКА. НЕОБХОДИМО ПОДАВАТЬ ОТДЕЛЬНО ПЕРЕЛИК ТАБЛ.+ТАБЛ.6 СКАСОВУЮЧА , ПЕРЕЛИК ТАБЛ+ТАБЛ. 6 ДОДАТКОВА И ТОЖЕ САМОЕ ОТДЕЛЬНО ПО ТАБЛ. 5 ? Т.Е. НЕЛЬЗЯ ПОДАТЬ ОДИН ПЕРЕЛИК ТАБЛ.+ СКАСОВ. ТАБЛ.5+СКАСОВ. ТАБЛ.6, И СООТВЕТСТВЕННО ДОДАТКОВУ? И КАК БЫТЬ С ТАБЛ.1? ЗАРАНЕЕ БЛАГОДАРНА!!

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13566
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14083 рази
Подякували: 27831 раз

Повідомлення Яков »

ЕЛЕНА ШУСТ писав:ПОМОГИТЕ ПЛИЗ. ОШИБКА В ОТЧЕТЕ ПО ЕСВ ДОД.4 ПО ВСЕМ СОТРУДНИКАМ НЕВЕРНО ОТРАЖЕНІ НАЧИСЛЕНИЯ ТАБЛ.6 , И ТАБЛ.5 НЕВЕРНО УКАЗАНА ДАТА УВОЛЬНЕНИЯ НА 1 СОТРУДНИКА. НЕОБХОДИМО ПОДАВАТЬ ОТДЕЛЬНО ПЕРЕЛИК ТАБЛ.+ТАБЛ.6 СКАСОВУЮЧА , ПЕРЕЛИК ТАБЛ+ТАБЛ. 6 ДОДАТКОВА И ТОЖЕ САМОЕ ОТДЕЛЬНО ПО ТАБЛ. 5 ? Т.Е. НЕЛЬЗЯ ПОДАТЬ ОДИН ПЕРЕЛИК ТАБЛ.+ СКАСОВ. ТАБЛ.5+СКАСОВ. ТАБЛ.6, И СООТВЕТСТВЕННО ДОДАТКОВУ? И КАК БЫТЬ С ТАБЛ.1? ЗАРАНЕЕ БЛАГОДАРНА!!
Лена!
[b
Яким чином після закінчення терміну подання звіту щодо сум нарахованого ЄВ заповнити таблицю 6 додатку 4 при самостійному донарахуванні або зменшенні сум заробітної плати або доходу за попередні періоди?[/b]]Коротка:
У разі допущення помилок при заповненні таблиці 6 додатка 4 звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску, які виявлені після закінчення терміну подання звітності, страхувальнику необхідно в наступному звітному періоді, відобразити суми заробітної плати або доходу, як самостійно донараховані або зменшені враховуючи код типу нарахувань.
Повна:
Відповідно до п. 4.9 розділу IV Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 09 вересня 2013 року № 454 (далі – Порядок № 454), таблиця 6 додатка 4 до цього Порядку призначена для формування страхувальником у розрізі кожної застрахованої особи відомостей про суми нарахованої їй заробітної плати (доходу) у звітному місяці. Такі відомості формуються з урахуванням кодів категорій застрахованих осіб, визначених у додатку 2 Порядку № 454.
Графа 10 ”Код типу нарахувань” заповнюється страхувальником лише у випадках, передбачених переліком кодів типу нарахувань 1 - 12.
Коди типу нарахувань 2 - 9 зазначаються лише у випадках донарахування або зменшення суми єдиного та страхового внесків застрахованій особі.
Якщо платником самостійно донараховано або зменшено суму єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі - ЄВ) на суму заробітної плати (доходу), нарахованої в попередніх звітних періодах, застосовують коди типу нарахувань 2 – 3.
Якщо платником самостійно донараховано або зменшено суму внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування за період до 01 січня 2011 року, на суму заробітної плати (доходу), нарахованої застрахованій особі в попередніх звітних періодах, застосовують коди типу нарахувань 6 – 7.
На одну застраховану особу допускається декілька записів у таблиці 6 додатка 4 Порядку № 454, якщо протягом одного звітного періоду застрахованій особі були здійснені нарахування виплат, у яких відрізняються база нарахування ЄВ та розміри ставок ЄВ, а також якщо нарахування здійснювалися за поточні та майбутні (відпускні, допомога у зв’язку з вагітністю та пологами), за минулі (лікарняні, тимчасова непрацездатність та перебування у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами та нарахування сум заробітної плати (доходу) за виконану роботу (надані послуги), строк виконання яких перевищує календарний місяць, а також за відпрацьований час після звільнення з роботи або згідно з рішенням суду - середня заробітна плата за вимушений прогул) періоди.
Пунктом 5.5. розділу V Порядку № 454, зокрема, визначено, що зміни в сумах нарахованої заробітної плати або доходу та у зв’язку з цим нарахованих сум ЄВ за звітний місяць при формуванні і поданні скасовуючих документів не допускаються.
Тобто, у разі допущення помилок при заповненні таблиці 6 додатка 4 звіту щодо сум нарахованого ЄВ, які виявлені після закінчення терміну подання звітності, страхувальнику необхідно в наступному звітному періоді, відобразити суми заробітної плати або доходу, як самостійно донараховані або зменшені враховуючи код типу нарахувань.
[b
Яким чином страхувальнику виправити помилку, яка допущена у таблицях 5, 7 додатка 4 звіту щодо сум нарахованого ЄВ із статусами «Додаткова»?[/b]]Коротка:
Якщо було допущено помилку в реквізитах (крім сум), що стосується страхувальника або застрахованої особи в таблицях 5 та 7 додатка 4 звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску із зазначенням статусу таблиці «Додаткова», то страхувальник формує та подає разом зі звітом за поточний звітний період зазначені вище таблиці зі статусом – «Скасовуюча» із зазначенням в них лише помилкових відомостей про застрахованих осіб та таблиці зі статусом – «Початкова» із правильними відомостями.
Повна:
Пунктом 5.6 розділу V Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 09 вересня 2013 року № 454 (далі – Порядок № 454) визначено, що якщо в таблиці 5 додатка 4 до цього Порядку страхувальник не зазначив будь-якої дії щодо застрахованої особи, які передбачені пунктом 4.8 розділу IV цього Порядку, він подає разом зі звітом за поточний звітний період звіт за попередній період, який містить: титульний аркуш (перелік таблиць звіту), дані на цю застраховану особу із зазначенням статусу таблиці 5 - додаткова.
Аналогічно подається таблиця 7 додатка 4 до Порядку № 454.
Якщо страхувальником було допущено помилку в реквізитах (крім сум), що стосується страхувальника або застрахованої особи, - подаються скасовуючі документи. Зміни в сумах нарахованої заробітної плати або доходу та у зв’язку з цим нарахованих сум єдиного внеску за звітний місяць при формуванні і поданні скасовуючих документів не допускаються (п. 5.5 розділу V Порядку № 454).
У разі коли страхувальником були допущені помилки, зазначені в пункті 5.5 цього розділу, страхувальник повинен сформувати та подати разом зі звітом за поточний звітний період звіт за попередній період, який містить: перелік таблиць звіту, відповідну таблицю зі статусом - скасовуюча - з відомостями, які були помилкові, на одну або декількох застрахованих осіб та відповідну таблицю зі статусом - початкова - із зазначеними правильними відомостями на одну або декількох застрахованих осіб. Звіт, сформований для виправлення помилок за попередні звітні періоди, не повинен містити таблиць 1 - 4 додатка 4 до Порядку № 454 (п. 5.7 розділу V Порядку № 454).
Отже, якщо було допущено помилку в реквізитах (крім сум), що стосується страхувальника або застрахованої особи в таблицях 5 та 7 додатка 4 звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску із зазначенням статусу таблиці «Додаткова», то страхувальник формує та подає разом зі звітом за поточний звітний період зазначені вище таблиці зі статусом – «Скасовуюча» із зазначенням в них лише помилкових відомостей про застрахованих осіб та таблиці зі статусом – «Початкова» із правильними відомостями.
[b
Яким чином виправити помилку в таблиці 6 додатка 4 звіту щодо сум нарахованого ЄВ, якщо в попередньому періоді код типу нарахувань 10 (суми відпускних) у найманої особи за звітний період помилково зазначено в рядку для відображення даних про суми заробітної плати?[/b]]Коротка:
Якщо в таблиці 6 додатка 4 звіту щодо нарахованих сум єдиного внеску за звітний період код типу нарахувань 10 (суми відпускних) у найманої особи помилково відображено в рядку для відображення даних про суми заробітної плати, то страхувальник повинен сформувати та подати разом зі звітом за поточний період звіт за попередній період, який має містити:
- перелік таблиць звіту;
- таблицю 6 додатка 4 звіту зі статусом «скасовуюча» з помилковими відомостями за найману особу щодо якої зроблено помилку;
- таблицю 6 додатка 4 зі статусом «початкова» із правильними відомостями за дану особу (відомості з рядками, в яких відображаються дані про суми заробітної плати без коду типа нархувань та суми відпускних з кодом типу нарахувань 10).
При цьому, сформований звіт щодо нарахованих сум єдиного внеску для виправлення даної помилки за попередній звітний період, не містить таблиць 1 - 4 додатка 4 до Порядку № 454, оскільки суми нарахованої заробітної плати та відпускних не змінилися.
Повна:
Відповідно до п. 4.9 розділу IV Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 09 вересня 2013 року № 454 (далі – Порядок № 454) таблиця 6 додатка 4 до цього Порядку призначена для формування страхувальником у розрізі кожної застрахованої особи відомостей про суми нарахованої їй заробітної плати (доходу) у звітному місяці.
Графа 10 «Код типу нарахувань» заповнюється страхувальником лише у випадках, передбачених переліком кодів типу нарахувань 1 - 12.
Суми, нараховані за дні щорічних та додаткових відпусток, вносяться до графи «Загальна сума нарахованої заробітної плати (доходу) (усього з початку звітного місяця)» із зазначенням відповідного місяця тільки в сумі, що припадає на дні відпустки у цьому місяці, з кодом типу нарахувань 10.
Суми, що припадають на дні відпустки наступних місяців, включаються до поля наступних місяців і відображаються в окремих рядках за першим рядком з кодом типу нарахувань 10.
Якщо страхувальником було допущено помилку в реквізитах (крім сум), що стосується страхувальника або застрахованої особи, - подаються скасовуючі документи. Зміни в сумах нарахованої заробітної плати або доходу та у зв’язку з цим нарахованих сум єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі - ЄВ) за звітний місяць при формуванні і поданні скасовуючих документів не допускаються (п. 5.5 розділу V Порядку № 454).
У разі коли страхувальником були допущені помилки, зазначені в пункті 5.5 цього розділу, страхувальник повинен сформувати та подати разом зі звітом за поточний звітний період звіт за попередній період, який містить: перелік таблиць звіту, відповідну таблицю зі статусом - скасовуюча - з відомостями, які були помилкові, на одну або декількох застрахованих осіб та відповідну таблицю зі статусом - початкова - із зазначеними правильними відомостями на одну або декількох застрахованих осіб. Звіт, сформований для виправлення помилок за попередні звітні періоди, не повинен містити таблиць 1 - 4 додатка 4 до цього Порядку (п. 5.7 розділу V Порядку № 454).
Отже, якщо в таблиці 6 додатка 4 звіту щодо нарахованих сум ЄВ за звітний період код типу нарахувань 10 (суми відпускних) у найманої особи помилково відображено в рядку для відображення даних про суми заробітної плати, то страхувальник повинен сформувати та подати разом зі звітом за поточний період звіт за попередній період, який має містити:
- перелік таблиць звіту;
- таблицю 6 додатка 4 звіту зі статусом «скасовуюча» з помилковими відомостями за найману особу щодо якої зроблено помилку;
- таблицю 6 додатка 4 зі статусом «початкова» із правильними відомостями за дану особу (відомості з рядками, в яких відображаються дані про суми заробітної плати без коду типа нарахувань та суми відпускних з кодом типу нарахувань 10).
При цьому, сформований звіт щодо сум нарахованого ЄВ для виправлення даної помилки за попередній звітний період, не містить таблиць 1 - 4 додатка 4 до Порядку № 454, оскільки суми нарахованої заробітної плати та відпускних не змінилися.
Если ошибка допущена в Додатке 4 за июнь, тогда просто в Медке создаёте копию всего отчёта, который Вы сдали, затем каждую таблицу отчёта перепроверяете и заполняете правильно, сохраняете. Начинаете с 6 или 5 таблицы, потом 1, потом Титульный перечень таблиц. Будет считаться последняя отправленная Вами версия отчёта (до 20 июля).

Если ошибки допущены за предыдущий месяц, то создаёте початкову и скасуючу 6 таблицу, додаткову 5 таблицу. При сохранении исправлений в 5 табл. Переносится всё в один пакет с одним перечнем таблиц (специально решил побаловаться и создать 5 и 6 табл.):

Зображення

В таблице 1 за следующий период отразите исправления за предыдущие месяца: в соответствующих разделах (доначислено, либо уменьшено)
Зображення

ЕЛЕНА ШУСТ
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 09 липня 2014, 17:47

Повідомлення ЕЛЕНА ШУСТ »

и могу ли я подать уточнения по табл. 5 отдельно или только вместе с основным отчетом за текущий период?

Відповісти

Повернутись до “Пенсійний фонд”