Виборка на пенсію

Натулька
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 10
З нами з: 01 вересня 2011, 00:23
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Натулька »

Добрий день! Підскажіть будь ласка! Які доплати не враховувались у дохід, з якого сплачувався пенсійний податок, в роки 1980-1990 ?

Виборка потрібна працівникам які не працюють давно( один чоловік 1953 року народження, на осінь потрібна довідка), а іншим потрібна довідка, тому що підприємство мабуть буде ліквідовуватись!
А за 1980-1990 роки я не знаю що враховувалось в заробітну плату з якої сплачувались страхові внески!!!
Будь ласка підскажіть!!!!!! Терміново!!!!!#g_cray2# #g_cray2# #g_cray2#

Лада
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 815
З нами з: 28 вересня 2010, 01:20
Дякував (ла): 57 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Лада »

Є теми про пенсію:

Коэффициент отчислений с зарплаты в пенсионный фонд за 1994-1998 года

Пенсия по возросту

в скільки років людина має право вийти на пенсію?

пенсія

Виберіть підходящу, напишіть у ній, будь ласка.
Якщо дійсно так сильно горить питання, то ми цю тему перенесемо у невідкладні.

Натулька
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 10
З нами з: 01 вересня 2011, 00:23
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Натулька »

Не виходить в темах написати!!!!! Дуже горить !!!!!!!!!

Лада
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 815
З нами з: 28 вересня 2010, 01:20
Дякував (ла): 57 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Лада »

Може Вам допоможе
Стаття 66. Види оплати праці, що враховуються при обчисленні пенсій
Краще спитати давнього бухгалтера, або подивитись посібник за ті бухгалтерські роки.
Були такі таблиці з кодами нарахувань/відрахувань (на великих радянських підпрємствах), але все це - в глибокому архіві.

Verflo
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 602
З нами з: 20 січня 2012, 10:40
Дякував (ла): 64 рази
Подякували: 147 разів

Повідомлення Verflo »

Натулька писав: Які доплати не враховувались у дохід, з якого сплачувався пенсійний податок, в роки 1980-1990 ?

1-смотрите на те доходы, с которых удерживался подоходный
2- с дивидендов вначале никто не знал брать ли налоги и те, кто брал - включали в справки и дивиденды

долго писать - черкните в личку nataflo@ukr.net , дам Вам свой тел МТС и расскажу подробно

вредная_Я
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 159
З нами з: 08 березня 2012, 04:29
Дякував (ла): 188 разів
Подякували: 52 рази

Повідомлення вредная_Я »

Verflo писав:
Натулька писав: Які доплати не враховувались у дохід, з якого сплачувався пенсійний податок, в роки 1980-1990 ?

1-смотрите на те доходы, с которых удерживался подоходный
2- с дивидендов вначале никто не знал брать ли налоги и те, кто брал - включали в справки и дивиденды

долго писать - черкните в личку nataflo@ukr.net , дам Вам свой тел МТС и расскажу подробно[/quot


девочки, мальчики, помогите, плиз,#clamping# у меня таже проблема , женщина просит справку о доходах для пенсии с 1988-1994гг., нашла ее дело, взяла домой, так как на работе сейчас некогда играть в эти игры #g_cray2# , вот села делать выборку и ....... #swoon# #swoon# #swoon#))))) чего тут только нету и больничный дородовый и послеродовый, и компенсация по уходу за ребенком-инвалидом до 16 лет, и пособие по уходу за ребенком, и дотация на детей#wall# , что из этого учитывается, а что нет, может есть у кого где можно почитать, подскажите, хочется побыстрее сделать и отдать, а то жизни не даст, ей ведь не объясниш , что сейчас не до этого#g_cray2# #g_cray2# #g_cray2# , недавно этим занимаюсь, выборки 70-80гг. это полный капец, там вообще тяжело что то понять , с зарплатой и девидендами все понятно, а здесь....., может просто просмотреть с каких сумм были уплачены взносы в ПФ?

вредная_Я
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 159
З нами з: 08 березня 2012, 04:29
Дякував (ла): 188 разів
Подякували: 52 рази

Повідомлення вредная_Я »

все пересчитала, на эти все выплаты взносы в ПФ не начислялись, что делать???????? #g_cray2# #g_cray2# #g_cray2# #g_cray2#

Відповісти

Повернутись до “Пенсійний фонд”