Ошибка в написанные фамилии в персонификации!!!

Ларок
ПрофиПрофи
Повідомлень: 37
З нами з: 19 жовтня 2011, 07:31
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Ларок »

Работник фирмы после бракосочетания в 2010р. изменила фамилию. Персонификация подавалась по старой фамилии.Як исправить ошибку.Помогите.Буду очень благодарна!

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8516
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1887 разів
Подякували: 6486 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Ларок писав:Работник фирмы после бракосочетания в 2010р. изменила фамилию. Персонификация подавалась по старой фамилии.Як исправить ошибку.Помогите.Буду очень благодарна!
Нашла вот что:
Виправлення помилок у персоніфікації
Одразу звертаємо увагу, що з 2011 року виправляти можна буде не всі види помилок!

Як і нині, у разі виявлення помилки у звіті страхувальник має право до закінчення терміну подання цього звіту повторно сформувати та подати звіт до органу ПФУ за місцем взяття на облік. Чинним вважається останній електронний або паперовий звіт, поданий страхувальником до закінчення термінів подання звітності.

У разі ж самостійного виявлення страхувальником недостовірних відомостей, які подані після закінчення звітного періоду та/або накопичені в електронних базах даних персоніфікованого обліку, страхувальник подає:

1) необхідні скасовуючі документи щодо виявлених недостовірних відомостей про застраховану особу (!);

2) початкові документи із зазначеними правильними відомостями на одну застраховану особу;

3) пояснювальну записку щодо зміни відомостей.



Зверніть увагу: скасовувати можна тільки відомості про особисті дані застрахованих осіб, а не про розміри їхнього доходу та розміри внеску!

Так, у разі виявлення органом ПФУ недостовірних відомостей про застрахованих осіб, які подано та/або накопичено в електронних базах даних персоніфікованого обліку, Пенсійний фонд протягом двох робочих днів повідомляє страхувальника про виявлення недостовірних даних. Після цього страхувальник подає протягом наступних десяти робочих днів необхідні скасовуючі документи щодо виявлених недостовірних даних про застраховану особу та одночасно початкові документи із зазначеними правильними відомостями на одну застраховану особу.


Ларок
ПрофиПрофи
Повідомлень: 37
З нами з: 19 жовтня 2011, 07:31
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Ларок »

Дякую.

Лия
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 718
З нами з: 25 березня 2011, 07:43
Дякував (ла): 89 разів
Подякували: 51 раз

Повідомлення Лия »

Ларок писав:Дякую.
на вашем месте я бы не спешила заморачиваться со скосовуючими документами и т.д.
насколько я поняла суть вопроса в том, что работник поменял фамилию в 2010 году, а Персонификацию сдавали со старой фамилией?

Helen-gold
Оракул
Оракул
Повідомлень: 224
З нами з: 11 квітня 2011, 16:16
Дякував (ла): 123 рази
Подякували: 12 разів

Повідомлення Helen-gold »

На семинаре сказали, что если ошибка в фамилии, то при подаче следующего отчета с правильными данными - все автоматом исправляется.

Лия
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 718
З нами з: 25 березня 2011, 07:43
Дякував (ла): 89 разів
Подякували: 51 раз

Повідомлення Лия »

Мне тоже самое сказали в Пенсионном фонде, сказали главное чтобы был правильно идентификационный код написан.

Bulikj
Мастер
Мастер
Повідомлень: 52
З нами з: 29 листопада 2011, 03:14
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Bulikj »

Лия писав:главное чтобы был правильно идентификационный код написан.
Девочки, а если как раз в коде и ошиблись. Перепутали местами две цифры и так сдавали 3 раза, в январе заметили. В ПФ подняли кипиш сразу,конечно, проверку наслать пытаются и пр. Чем грозит? И что делать, кто-то сталкивался?Спасибо.

Bulikj
Мастер
Мастер
Повідомлень: 52
З нами з: 29 листопада 2011, 03:14
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Bulikj »

Bulikj писав:Девочки, а если как раз в коде и ошиблись. Перепутали местами две цифры и так сдавали 3 раза, в январе заметили. В ПФ подняли кипиш сразу,конечно, проверку наслать пытаются и пр. Чем грозит? И что делать, кто-то сталкивался?Спасибо.
Сама себе и отвечу - нужно подать скасовуючу по этим отчетам и нову звитну,подтверждение изменяемых данных и письмо о причине изменений. Порядок 22-2. п.5

AnnMary
Гуру
Гуру
Повідомлень: 78
З нами з: 18 січня 2011, 16:36
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення AnnMary »

Helen-gold писав:На семинаре сказали, что если ошибка в фамилии, то при подаче следующего отчета с правильными данными - все автоматом исправляется.
Вы меня успокоили. Это точно? Наш ПФ ничего конкретного не говорит#g_dance#

мюсля
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2335
З нами з: 15 листопада 2011, 14:17
Дякував (ла): 1025 разів
Подякували: 1019 разів

Повідомлення мюсля »

А я обнаружила грамматические ошибки в фамилиях двух сотрудников (вместо а были о). Так отчитывалась предшественница 2,5 года. Я с перепуга наваяла дод.5 (отчет за фев2012) внесла правильные фамилии, но без дат... Не знаю правильно сделала или нет... завтра буду звонить в ПФУ#g_witch#

Відповісти

Повернутись до “Пенсійний фонд”