Додаток 3 в несч. случай

ФСС з ТВП, ФСС на випадок безробіття, ФСС від нещасного випадку на виробництві, Фонд соц. захисту інвалідів
jelena
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 125
З нами з: 13 травня 2013, 04:44
Дякував (ла): 13 разів

Повідомлення jelena »

а подскажите пож. кто знает - если отправлять по почте, то за сколько дней, за 10 календарных? т.е. сегодня последний день?

Tory2016
УченикУченик
Повідомлень: 9
З нами з: 14 січня 2016, 16:01
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення Tory2016 »

Уважаемые бухгалтера!!! Додаток 3 необходимо сдавать до 25.01.2015 года. Еще в отчете просят указывать контактный телефон. Так что мой Вам совет приходить сдавать уже с написаными в отчетах контактными телефонами. Хочу уточнить что все это я узнала при сдачи ведомости в Фонд соц. страха от несчасных случаев в г. Харькове (на Гагарина 1). Удачи Вам уважаемые коллеги.

Аватар користувача
Ин
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5224
З нами з: 10 жовтня 2011, 04:48
Дякував (ла): 5116 разів
Подякували: 17318 разів

Повідомлення Ин »

jelena писав:а подскажите пож. кто знает - если отправлять по почте, то за сколько дней, за 10 календарных? т.е. сегодня последний день?
Страхувальники мають право надіслати відомость розподілу робочому органу виконавчої дирекції Фонду поштою з повідомленням про вручення згідно з Порядком оформлення поштових відправлень з вкладенням матеріалів звітності, розрахункових документів і декларацій, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 28.07.1997 № 799 (із змінами). У разі надсилання відомості розподілу поштою вона вважається поданою у день отримання відділенням поштового зв'язку від страхувальника поштового відправлення із відомістю розподілу.

Бухгалтер-трудоголік
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 118
З нами з: 04 червня 2015, 17:35
Дякував (ла): 64 рази
Подякували: 25 разів

Повідомлення Бухгалтер-трудоголік »

Підскажіть, будь ласка, якщо ФОП за 2014 рік здавав відомість в цей фонд , бо було 6 найманих працівників, в 2014 році він їх звільнив, за 2015 рік потрібно подавати цю відомість(найманих працівників вже не було)? Подзвонила в фонд, мені якось невпевнено інспектор сказала, що ФОП у них раніше звітував, тобто є в базі, то й за 2015 рік звідомість здавайте (на моє зауваження, що у 2015 році працівників найманих вже не було, відповіла, що ставте вид діяльності, об'єм реалізації, а там де кількість людей -прочерк). Не думаю , що це зовсім вірно. Може хтось з вас, шановні бухгалтери, мав справу з такою ситуацією?


Аря
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2257
З нами з: 10 серпня 2011, 12:55
Звідки: Київ
Дякував (ла): 429 разів
Подякували: 2568 разів

Повідомлення Аря »

Бухгалтер-трудоголік писав:Підскажіть, будь ласка, якщо ФОП за 2014 рік здавав відомість в цей фонд , бо було 6 найманих працівників, в 2014 році він їх звільнив, за 2015 рік потрібно подавати цю відомість(найманих працівників вже не було)? Подзвонила в фонд, мені якось невпевнено інспектор сказала, що ФОП у них раніше звітував, тобто є в базі, то й за 2015 рік звідомість здавайте (на моє зауваження, що у 2015 році працівників найманих вже не було, відповіла, що ставте вид діяльності, об'єм реалізації, а там де кількість людей -прочерк). Не думаю , що це зовсім вірно. Може хтось з вас, шановні бухгалтери, мав справу з такою ситуацією?
если хоть раз был наемный работник у ФОПа, то сдавать надо хоть даже если нет работников или даже если ФОП не ведет деятельность. и сдавать до тех пор, пока ФОП не закроется.

но нововведения с 2016 года за 2016 год подавать уже не нужно будет, т.к. у всех будет единая % ставка начисления - 22% - но это за 2016 - так или не так, еще рано думать об этом.

Аллусик
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1916
З нами з: 16 лютого 2012, 05:14
Дякував (ла): 870 разів
Подякували: 670 разів

Повідомлення Аллусик »

А в Медке есть эта форма. Что-то найти не могу.

Аря
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2257
З нами з: 10 серпня 2011, 12:55
Звідки: Київ
Дякував (ла): 429 разів
Подякували: 2568 разів

Повідомлення Аря »

Аллусик писав:А в Медке есть эта форма. Что-то найти не могу.
в медке - не знаю, я из 1с печатала и сдала

cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3606
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2642 рази
Подякували: 1919 разів

Повідомлення cometa »

Аллусик писав:А в Медке есть эта форма. Что-то найти не могу.
Код С0200605

Tory2016
УченикУченик
Повідомлень: 9
З нами з: 14 січня 2016, 16:01
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення Tory2016 »

Аря писав:
Бухгалтер-трудоголік писав:Підскажіть, будь ласка, якщо ФОП за 2014 рік здавав відомість в цей фонд , бо було 6 найманих працівників, в 2014 році він їх звільнив, за 2015 рік потрібно подавати цю відомість(найманих працівників вже не було)? Подзвонила в фонд, мені якось невпевнено інспектор сказала, що ФОП у них раніше звітував, тобто є в базі, то й за 2015 рік звідомість здавайте (на моє зауваження, що у 2015 році працівників найманих вже не було, відповіла, що ставте вид діяльності, об'єм реалізації, а там де кількість людей -прочерк). Не думаю , що це зовсім вірно. Може хтось з вас, шановні бухгалтери, мав справу з такою ситуацією?
если хоть раз был наемный работник у ФОПа, то сдавать надо хоть даже если нет работников или даже если ФОП не ведет деятельность. и сдавать до тех пор, пока ФОП не закроется.

но нововведения с 2016 года за 2016 год подавать уже не нужно будет, т.к. у всех будет единая % ставка начисления - 22% - но это за 2016 - так или не так, еще рано думать об этом.
Сдавать надо только в том случае если был наймв 2015 году. А если его не было то не сдавать. Это я узнавала сегодня в Фонде.

караул
Гений
Гений
Повідомлень: 319
З нами з: 21 жовтня 2011, 04:07
Дякував (ла): 59 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення караул »

Сегодня сдала на Фрунзе -Киев. Принимают аж бегом. На каждом отчете от руки писала какой район и свой номер телефона. Тоже думала сдавать-не сдавать, еще до 25 числа несколько раз поменяют. А потом решила - лучше сдать (пока принимают) и спать спокойно. ИМ потом эту всю макулатуру разгребать, не нам #bye#

Відповісти

Повернутись до “Фонди соціального страхування”