Годовой отчет в ФСНВУ

ФСС з ТВП, ФСС на випадок безробіття, ФСС від нещасного випадку на виробництві, Фонд соц. захисту інвалідів
Яночка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1516
З нами з: 05 грудня 2011, 05:18
Дякував (ла): 592 рази
Подякували: 529 разів

Повідомлення Яночка »


Обсяг реалізованої продукції, робіт, послуг (без ПДВ, акцизу), тис. грн. (так как у меня предприятие Единщик 10% то эта графа соответствует рядку 4 расчета по единому (Усього виручка від реалізації)


Колеги, уточніть будь ласка, що обсяг реалізованої продукції повинен дорівнювати виручці від реалізації продукції. Я думала, що обсяг реал. прод - це те, що нараховано, а виручка від реалізації- те, що сплачено. Я помиляюсь?

MariVol
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 15
З нами з: 14 вересня 2011, 08:11

Повідомлення MariVol »

Яночка писав: Обсяг реалізованої продукції, робіт, послуг (без ПДВ, акцизу), тис. грн. (так как у меня предприятие Единщик 10% то эта графа соответствует рядку 4 расчета по единому (Усього виручка від реалізації)


Колеги, уточніть будь ласка, що обсяг реалізованої продукції повинен дорівнювати виручці від реалізації продукції. Я думала, що обсяг реал. прод - це те, що нараховано, а виручка від реалізації- те, що сплачено. Я помиляюсь?
Для Яночки. Обсяг реалізованої продукції для единщиків буде дорівнювати виручці, для підприємств на загальній системі нарахованій сумі, тобто бухрахунку 70, за вирахуванням ПДВ.

Яночка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1516
З нами з: 05 грудня 2011, 05:18
Дякував (ла): 592 рази
Подякували: 529 разів

Повідомлення Яночка »

MariVol писав:
Яночка писав: Обсяг реалізованої продукції, робіт, послуг (без ПДВ, акцизу), тис. грн. (так как у меня предприятие Единщик 10% то эта графа соответствует рядку 4 расчета по единому (Усього виручка від реалізації)


Колеги, уточніть будь ласка, що обсяг реалізованої продукції повинен дорівнювати виручці від реалізації продукції. Я думала, що обсяг реал. прод - це те, що нараховано, а виручка від реалізації- те, що сплачено. Я помиляюсь?
Для Яночки. Обсяг реалізованої продукції для единщиків буде дорівнювати виручці, для підприємств на загальній системі нарахованій сумі, тобто бухрахунку 70, за вирахуванням ПДВ.
Ви можете пояснити, чому для єдинщиків обсяг реалізованої продукції дорівнює виручці?

Лилия-НИКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3873
З нами з: 08 серпня 2011, 10:16
Дякував (ла): 968 разів
Подякували: 2125 разів

Повідомлення Лилия-НИКА »

в фонде НВ сказали писать через дробь и цифры КВЕДов 2005/2010 и через дробь и наименования этих КВЕДов (сказали что получили письмо)

см. http://www.profiwins.com.ua/uk/letters- ... 85-58.html

-на данном сайте бланк уже исправлен


Яночка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1516
З нами з: 05 грудня 2011, 05:18
Дякував (ла): 592 рази
Подякували: 529 разів

Повідомлення Яночка »

Яночка писав:
MariVol писав:
Яночка писав: Обсяг реалізованої продукції, робіт, послуг (без ПДВ, акцизу), тис. грн. (так как у меня предприятие Единщик 10% то эта графа соответствует рядку 4 расчета по единому (Усього виручка від реалізації)


Колеги, уточніть будь ласка, що обсяг реалізованої продукції повинен дорівнювати виручці від реалізації продукції. Я думала, що обсяг реал. прод - це те, що нараховано, а виручка від реалізації- те, що сплачено. Я помиляюсь?
Для Яночки. Обсяг реалізованої продукції для единщиків буде дорівнювати виручці, для підприємств на загальній системі нарахованій сумі, тобто бухрахунку 70, за вирахуванням ПДВ.
Ви можете пояснити, чому для єдинщиків обсяг реалізованої продукції дорівнює виручці?

shinna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4773
З нами з: 19 квітня 2011, 05:55
Дякував (ла): 876 разів
Подякували: 3172 рази

Повідомлення shinna »

Яночка писав:
Яночка писав:
MariVol писав: Для Яночки. Обсяг реалізованої продукції для единщиків буде дорівнювати виручці, для підприємств на загальній системі нарахованій сумі, тобто бухрахунку 70, за вирахуванням ПДВ.
Ви можете пояснити, чому для єдинщиків обсяг реалізованої продукції дорівнює виручці?
Так было всегда. Для единщиков валовый (грязный) доход является выручкой, которая не должна превышать определенной суммы, в зависимости от группы теперь уже.

Яночка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1516
З нами з: 05 грудня 2011, 05:18
Дякував (ла): 592 рази
Подякували: 529 разів

Повідомлення Яночка »

Я ставлю питання стосовно звіту до ФССНВУ. А чому не взяти обсяг реалізованої продукції (все що нараховано, незалежно сплачена сума чи ні), тобто к-т 70 рахунку? Це буде помилка?

shinna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4773
З нами з: 19 квітня 2011, 05:55
Дякував (ла): 876 разів
Подякували: 3172 рази

Повідомлення shinna »

Яночка писав:Я ставлю питання стосовно звіту до ФССНВУ. А чому не взяти обсяг реалізованої продукції (все що нараховано, незалежно сплачена сума чи ні), тобто к-т 70 рахунку? Це буде помилка?
Во всех отчетах - в едином, в фонды и т.д. в разделе "выручка или доход" для единщиков ставится одинаковая цифра.

Яночка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1516
З нами з: 05 грудня 2011, 05:18
Дякував (ла): 592 рази
Подякували: 529 разів

Повідомлення Яночка »

А в статистику в отчете о фин. рез-тах в строке доход (виручка) от реализации продукции вы тоже ставите сумму полученных денег?

Валюша с
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2708
З нами з: 24 липня 2011, 00:23
Дякував (ла): 1530 разів
Подякували: 1615 разів

Повідомлення Валюша с »

Лилия-НИКА писав:в фонде НВ сказали писать через дробь и цифры КВЕДов 2005/2010 и через дробь и наименования этих КВЕДов (сказали что получили письмо)

см. http://www.profiwins.com.ua/uk/letters- ... 85-58.html

На сайте в ресурсах форма бланка с ошибкой - в шапке нужно "платника єдиного внеску" (а написано єд.податку) (т.е. брать из ПФ номер)
Поясните пожалуйста! Я так поняла нужно писать КВЕДЫ со старого и нового класификатора?
Вы, что уже знаете какие Вам КВЕДЫ присвоят вместо тех которые есть???

Відповісти

Повернутись до “Фонди соціального страхування”