Контроль за виплатою лікарняного

ФСС з ТВП, ФСС на випадок безробіття, ФСС від нещасного випадку на виробництві, Фонд соц. захисту інвалідів
Людмилочка1
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 17 липня 2012, 06:25
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Людмилочка1 »

Хто і як контролює терміни оплати лікарняного? У мене на роботі лікарняний не оплачується по 3 місяці! Кожний раз озвучують, що винен соцстрах, казначейство і так далі. Як самостійно можна проконтролювати подачу лікарняного роботодавцем до оплати? Працюю в школі. І ще, якщо під час відпустки була на лікарняному, коли він має бути оплачений? Після закінчення відпустки? Мотивують тим, що я у відпустці і отримала відпускні. Дякую.

Людмилочка1
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 17 липня 2012, 06:25
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Людмилочка1 »

Що, ніхто з бухгалтерів не знає? Чи професійна солідарність? Цікаво...

IrinkaSvetl
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3240
З нами з: 24 березня 2011, 04:30
Дякував (ла): 1696 разів
Подякували: 3006 разів

Повідомлення IrinkaSvetl »

http://buhgalter911.com/yaf/yaf_topics33.aspx Посмотрите пожалуйста в подразделе БОЛЬНИЧНЫЕ

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Людмилочка , скажіть а якщо Ви пожалієтесь у прокурату чи в соціальний захист Ви думаєте , що вам допоможуть. Бюджетні кошти контролює держава . Азаров заробляє на відсотках. Це звичайне підприємство раком і боком ставлять дивляться на терміни і нараховуть чималі штрафи за не виплату лікарняних зарплати та відпускних в термін. У мене підприємство на госпрозрахунку і я виплачує усе в терміни зг. закону. Щоб потім керівника і бухгалтера не таскали порокуратурах і не погрожували штрафами та позбавленням волі з забороною займати посаду. А як там у Вашій шарашкіній канторі платять і чим мотивують сам Бог знає. Взагаліто відпустку Вам мали виплатити за три дні до виходу у відпустку. Лікарняні нараховуються і виплачуються по термінах першої дати виплати зарплати . Якщо за рахунок соцстраху то після отримання коштів на рахунок зі соцстраху. Соцстрах виплачує на протязі 10 днів після подачі заяви розрахунку.

Людмилочка1
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 17 липня 2012, 06:25
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Людмилочка1 »

В тому ж і справа, що я хочу дізнатися в яких нормативних документах прописані ці терміни чи вимоги, що в бухгалтерії не могли мені вішати лапшу. Де це знайти?

Golka
Гуру
Гуру
Повідомлень: 87
З нами з: 04 травня 2011, 08:04
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення Golka »

Людмилочка1 писав:В тому ж і справа, що я хочу дізнатися в яких нормативних документах прописані ці терміни чи вимоги, що в бухгалтерії не могли мені вішати лапшу. Де це знайти?
http://www.ogo.ua/articles/view/2011-03-28/27341.html там є посилання на документи. Може бути й більше ніж 10 днів. Була ситуація, коли фонд довго не перераховував кошти тому, що "велика" сума була. То мотивували тим,що прийдуть - перевірять, тоді перерахують, просили пояснення чого така велика сума і т д. Відбились - перерахували,але якщо не була сама в бухгалтерії, то думала,що щось мутять. Також не перераховували коли була велика заборгованість несплати податків.
А щодо лікарняного пілд час відпустки,то якщо нічого не змінилося,то згідно з пунктом першим частини другої статті 80 Кодексу законів про працю України щорічна відпустка повинна бути перенесена на інший період або подовжена у разі, зокрема, тимчасової непрацездатності працівника, засвідченої у встановленому порядку.

ilona_dz
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 25 січня 2017, 16:38

Повідомлення ilona_dz »

Люди, допоможіть будь-ласка!
Надійшли кошти за лікарняний по вагітності та пологах, в який термін їх потрібно зняти із рахунку, і що грозить, якщо не зняти їх вчасно?

IRINAST
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2192
З нами з: 19 червня 2015, 13:07
Дякував (ла): 835 разів
Подякували: 1040 разів

Повідомлення IRINAST »

ilona_dz писав:Люди, допоможіть будь-ласка!
Надійшли кошти за лікарняний по вагітності та пологах, в який термін їх потрібно зняти із рахунку, і що грозить, якщо не зняти їх вчасно?
Выплачиваете в ближайший день выплаты з/п, у меня все на карточках, до зарплаты было неделя, я и выплатила на следующий день как пришли деньги

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

IRINAST писав:
ilona_dz писав:Люди, допоможіть будь-ласка!
Надійшли кошти за лікарняний по вагітності та пологах, в який термін їх потрібно зняти із рахунку, і що грозить, якщо не зняти їх вчасно?
Выплачиваете в ближайший день выплаты з/п, у меня все на карточках, до зарплаты было неделя, я и выплатила на следующий день как пришли деньги
Сегодня подала заявку и именно этот вопрос уточняла. Сказали, что можно сразу же выплачивать декретные и не ждать ближайшей выплаты зарплаты.

IRINAST
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2192
З нами з: 19 червня 2015, 13:07
Дякував (ла): 835 разів
Подякували: 1040 разів

Повідомлення IRINAST »

Тюша писав:
IRINAST писав:
ilona_dz писав:Люди, допоможіть будь-ласка!
Надійшли кошти за лікарняний по вагітності та пологах, в який термін їх потрібно зняти із рахунку, і що грозить, якщо не зняти їх вчасно?
Выплачиваете в ближайший день выплаты з/п, у меня все на карточках, до зарплаты было неделя, я и выплатила на следующий день как пришли деньги
Сегодня подала заявку и именно этот вопрос уточняла. Сказали, что можно сразу же выплачивать декретные и не ждать ближайшей выплаты зарплаты.
Вот и я так сделала, уж очень хотелось свою девочку порадовать раньше

Відповісти

Повернутись до “Фонди соціального страхування”