Помилка в відомості розподілу чисельності працівників, річного фактичного обсягу реалізованої продукції (робіт, послуг)

ФСС з ТВП, ФСС на випадок безробіття, ФСС від нещасного випадку на виробництві, Фонд соц. захисту інвалідів
Аватар користувача
elen_maman
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6456
З нами з: 22 липня 2011, 03:53
Дякував (ла): 8617 разів
Подякували: 4356 разів

Повідомлення elen_maman »

alesya24071989 писав:Отже основним буде вважатись чисельність...Постає питання, що тепер робити з неправильним звітом????#g_cray#
Глянуть какой ЕСВ светил бы, если бы правильно указали численность.
Если больший, чем вы платили, то светит перерасчет ЕСВ за весь 2013 год.
Я бы сидла тихо и не светилась...найдут сами -так и быть, не найдут - слава Богу.
А за 2013г. подала бы как правильно и вышла бы на нужный % ЕСВ.
Хотя....по-моему где-то читала, что в случае смены класса риска и уменьшения % ЕСВ, фсс обязан проводить проверку обоснованности уменьшения...#umbr#
Люблю и горжусь Донбассом!!

Работница
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 523
З нами з: 03 грудня 2013, 13:49
Дякував (ла): 708 разів
Подякували: 318 разів

Повідомлення Работница »

alesya24071989 писав:Отже основним буде вважатись чисельність...Постає питання, що тепер робити з неправильним звітом????#g_cray#


Исправить за прошлый год вы уже не сможете. Оставьте как есть. А в этом году сдавайте правильно. Авось проскочит.

Работница
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 523
З нами з: 03 грудня 2013, 13:49
Дякував (ла): 708 разів
Подякували: 318 разів

Повідомлення Работница »

elen_maman писав:
alesya24071989 писав:Отже основним буде вважатись чисельність...Постає питання, що тепер робити з неправильним звітом????#g_cray#
Глянуть какой ЕСВ светил бы, если бы правильно указали численность.
Если больший, чем вы платили, то светит перерасчет ЕСВ за весь 2013 год.
Я бы сидла тихо и не светилась...найдут сами -так и быть, не найдут - слава Богу.
А за 2013г. подала бы как правильно и вышла бы на нужный % ЕСВ.
Хотя....по-моему где-то читала, что в случае смены класса риска и уменьшения % ЕСВ, фсс обязан проводить проверку обоснованности уменьшения...#umbr#
Да при уменьшении проверка обязательна. Увеличивается без проверки.

alesya24071989
Оракул
Оракул
Повідомлень: 229
З нами з: 14 серпня 2012, 07:05
Дякував (ла): 162 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення alesya24071989 »

Работница писав:
elen_maman писав:
alesya24071989 писав:Отже основним буде вважатись чисельність...Постає питання, що тепер робити з неправильним звітом????#g_cray#
Глянуть какой ЕСВ светил бы, если бы правильно указали численность.
Если больший, чем вы платили, то светит перерасчет ЕСВ за весь 2013 год.
Я бы сидла тихо и не светилась...найдут сами -так и быть, не найдут - слава Богу.
А за 2013г. подала бы как правильно и вышла бы на нужный % ЕСВ.
Хотя....по-моему где-то читала, что в случае смены класса риска и уменьшения % ЕСВ, фсс обязан проводить проверку обоснованности уменьшения...#umbr#
Да при уменьшении проверка обязательна. Увеличивается без проверки.
Проверки небыло. Позвонили, сказали принести баланс и ещо какието отчеты (уже непомню), вот и все так и уменшыли. Уже за 2013 здам правильно, а там буду молится... Спасибо вам дорогие мои#smile3#

zorya33
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 12 січня 2014, 22:20

Повідомлення zorya33 »

Люди подскажите как заполнять "Відомість про розподіл чисельності працівників, обсягу реалізації за видами економічної діяльності " расчёты, где что брать ? Первый раз буду сдавать???
Пожалуйста !

Бух
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 800
З нами з: 08 січня 2009, 12:29
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 289 разів

Повідомлення Бух »

zorya33 писав:Люди подскажите как заполнять "Відомість про розподіл чисельності працівників, обсягу реалізації за видами економічної діяльності " расчёты, где что брать ? Первый раз буду сдавать???
Пожалуйста !
Ничего в нем сложного нет. Вот можете почитать статью с примером заполнения http://buhgalter911.com/ShowArticle.aspx?a=32046. Если останутся вопросы - пишите.

Olenka2222
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 20 січня 2015, 09:20
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Olenka2222 »

#dntknw# Помогите , пожалуйста! Указала в прошлом году в Відомості розподілу чисельності працівників неправильный обсяг реал. продукції. Разница небольшая... Но ЧТО ДЕЛАТЬ?!!!!(((((

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18769
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10331 раз

Повідомлення Popen »

Olenka2222 писав:#dntknw# Помогите , пожалуйста! Указала в прошлом году в Відомості розподілу чисельності працівників неправильный обсяг реал. продукції. Разница небольшая... Но ЧТО ДЕЛАТЬ?!!!!(((((
Ничего...

Olenka2222
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 20 січня 2015, 09:20
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Olenka2222 »

Popen, спасибо))) Мне нравится такое решение))

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18769
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10331 раз

Повідомлення Popen »

Olenka2222 писав:Popen, спасибо))) Мне нравится такое решение))
#g_crazy#

Відповісти

Повернутись до “Фонди соціального страхування”