Уволен работник, на которого были заказаны новогодние подарки в ФСС

ФСС з ТВП, ФСС на випадок безробіття, ФСС від нещасного випадку на виробництві, Фонд соц. захисту інвалідів
Ullita
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 13 грудня 2013, 13:35
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Ullita »

Уволен работник, на которого были заказаны новогодние подарки в ФСС. Как быть с подарками?

Vlasta
Гений
Гений
Повідомлень: 390
З нами з: 07 червня 2012, 02:52
Дякував (ла): 109 разів
Подякували: 107 разів

Повідомлення Vlasta »

У нас тоже был такой случай ,подарок был заказан человек в скором времени уволился с работы, мы ему позвонили он приехал забрал подарок и расписался в ведомости о получении и все.

nat@lochka
Гуру
Гуру
Повідомлень: 70
З нами з: 21 грудня 2011, 00:47
Дякував (ла): 361 раз
Подякували: 24 рази

Повідомлення nat@lochka »

Vlasta писав:У нас тоже был такой случай ,подарок был заказан человек в скором времени уволился с работы, мы ему позвонили он приехал забрал подарок и расписался в ведомости о получении и все.
І після цього при перевірці нам виписали штраф. За 2 подарунки , виданих в грудні 2010 року, працівникам , звільненим 30 вересня 2010р, заплатили в серпні 2013 року 38,86 грн- як неправомірно витрачені кошти, + 19,43 грн- штраф.

Vlasta
Гений
Гений
Повідомлень: 390
З нами з: 07 червня 2012, 02:52
Дякував (ла): 109 разів
Подякували: 107 разів

Повідомлення Vlasta »

nat@lochka писав:
Vlasta писав:У нас тоже был такой случай ,подарок был заказан человек в скором времени уволился с работы, мы ему позвонили он приехал забрал подарок и расписался в ведомости о получении и все.
І після цього при перевірці нам виписали штраф. За 2 подарунки , виданих в грудні 2010 року, працівникам , звільненим 30 вересня 2010р, заплатили в серпні 2013 року 38,86 грн- як неправомірно витрачені кошти, + 19,43 грн- штраф.
У нас тоже была проверка, в этом году но нам штраф никто не выписал.
Вы хотите сказать что подарок нужно вернуть в соц. страх?

nat@lochka
Гуру
Гуру
Повідомлень: 70
З нами з: 21 грудня 2011, 00:47
Дякував (ла): 361 раз
Подякували: 24 рази

Повідомлення nat@lochka »

Перевіряючий інспектор сказала, що ми повинні були повернути ці подарунки.
Директор , зважаючи на те, що сума незначна, вирішив, що простіше заплатити і не оскаржувати.
Думаю, це вирішують на місцях, бо в законодавстві досить-таки розмито описано з цього приводу.

Vlasta
Гений
Гений
Повідомлень: 390
З нами з: 07 червня 2012, 02:52
Дякував (ла): 109 разів
Подякували: 107 разів

Повідомлення Vlasta »

nat@lochka писав:Перевіряючий інспектор сказала, що ми повинні були повернути ці подарунки.
Директор , зважаючи на те, що сума незначна, вирішив, що простіше заплатити і не оскаржувати.
Думаю, це вирішують на місцях, бо в законодавстві досить-таки розмито описано з цього приводу.
Согласна с вами сумма не большая, и проще ее уплатить. Но у нас было немного все по другому.

Anzhela
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 12 серпня 2013, 13:03
Дякував (ла): 25 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Anzhela »

У мене також сталась така ситуація, що звільнився працівник. Я про це повідомила при одержанні подарунків в ФСС написала листа на меншу кількість подарунків. Вирішила себе підстрахувати і лишнього подарунка не брати, бо фактично на дату отримання подарунків і виписування накладної з ФСС цього працівника у нас вже не було.

Лариса М
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 767
З нами з: 21 жовтня 2013, 11:11
Дякував (ла): 164 рази
Подякували: 207 разів

Повідомлення Лариса М »

У нас с подарками в том году был казус. Нам их просто не дали, ссылаясь на то, что заявку поздно принесли. Не хватило нам подарков. В этом году мы заявку подали в марте. Но я спросила, а вдруг еще родятся детки к концу года, или кто-то уволится. на что мне ответили: " Подарки будете получать по факту" А сегодня позвонили и пригласили с понедельника уже подарки забрать. Готовим доверенность на подарки по "факту"

Практик
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1403
З нами з: 01 квітня 2011, 11:37
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 859 разів

Повідомлення Практик »

Соцстрах всегда имеет определенное количество подарков "в запас".
В конце декабря предприятия по доверенности получают такое количество подарков, которое соответствует количеству детей до 14 лет у сотрудников на дату получения, невзирая на предварительную заявку. Если сотрудник уволен - он не имеет права на подарок, а Вы не имеете права его получать в фонде. В ином случае при проверках - штраф.

В личном деле сотрудников должны быть копии свидетельств о рождении детей до 14 лет. Это основание для выдачи подарков.

Лилия-НИКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3873
З нами з: 08 серпня 2011, 10:16
Дякував (ла): 968 разів
Подякували: 2125 разів

Повідомлення Лилия-НИКА »

Anzhela писав:У мене також сталась така ситуація, що звільнився працівник. Я про це повідомила при одержанні подарунків в ФСС написала листа на меншу кількість подарунків. Вирішила себе підстрахувати і лишнього подарунка не брати, бо фактично на дату отримання подарунків і виписування накладної з ФСС цього працівника у нас вже не було.
- это правильно,
получать подарки на уволенных нельзя, только на детей до 14 лет работающих (на момент выдачи подарков) сотрудников по осн.месту работы .., на совместителей - тоже нельзя.

Відповісти

Повернутись до “Фонди соціального страхування”