1-опт годовой - новый бланк

Звітність, адреси районних відділень
Биба
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1350
З нами з: 21 липня 2011, 12:49
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 192 рази

Повідомлення Биба »

Inna Medvetska писав: дякую, я коли бланк покрутила з усіх боків потім зрозуміла. Ще маю питання: якщо я реалізовую деталі та приладдя для автомобілів (203) і одиниці витіру там стояти тис. грн., то у графах 1 і 5 потрібно проставляти кількість у шт. чи поставити прочерки
я ставлю прочерки - у меня учет в штуках-упаковках , а считать вручную -неблагодарный труд.. да и со статистики не звонили не жаловались .. но если этот показатель легко определяем по оперативным отчетам - ставьте, конечно.. #smile3#

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Биба писав:
Inna Medvetska писав: дякую, я коли бланк покрутила з усіх боків потім зрозуміла. Ще маю питання: якщо я реалізовую деталі та приладдя для автомобілів (203) і одиниці витіру там стояти тис. грн., то у графах 1 і 5 потрібно проставляти кількість у шт. чи поставити прочерки
я ставлю прочерки - у меня учет в штуках-упаковках , а считать вручную -неблагодарный труд.. да и со статистики не звонили не жаловались .. но если этот показатель легко определяем по оперативным отчетам - ставьте, конечно.. #smile3#
ну я можу зробити звіт залинки товарів на складі, але цей звіт загалом не підбиває, а тільки по кожній групі товарів окремо, а груп більше 100. Щоб вирахувати залтшок на кінець я вчора з калькулятором хв. 40 просиділа, а щоб реалізацію порахувати прийдеться ще стільки ж сидіти от я і думаю чи варте воно того чи не морочити собі голову.

Биба
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1350
З нами з: 21 липня 2011, 12:49
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 192 рази

Повідомлення Биба »

говорят, есть три вида лжи - ложь, наглая ложь и статистика.. #g_crazy# если время для расчета показателя ограничено или очень затратное - беру "среднепотолочные", но экономически оправданные цифры - например показатель по отгрузке импортных товаров всегда усредняю..#secret# .. некоторые "ненужные" данные (как в нашем с Вами случае#blush#) вообще не показываю

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Биба писав:говорят, есть три вида лжи - ложь, наглая ложь и статистика.. #g_crazy# если время для расчета показателя ограничено или очень затратное - беру "среднепотолочные", но экономически оправданные цифры - например показатель по отгрузке импортных товаров всегда усредняю..#secret# .. некоторые "ненужные" данные (как в нашем с Вами случае#blush#) вообще не показываю
і то правда, для статистики я теж так роблю.#g_crazy#

Виктория 80
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7199
З нами з: 22 червня 2011, 05:34
Дякував (ла): 1215 разів
Подякували: 1826 разів

Повідомлення Виктория 80 »

Inna Medvetska писав:
Биба писав:говорят, есть три вида лжи - ложь, наглая ложь и статистика.. #g_crazy# если время для расчета показателя ограничено или очень затратное - беру "среднепотолочные", но экономически оправданные цифры - например показатель по отгрузке импортных товаров всегда усредняю..#secret# .. некоторые "ненужные" данные (как в нашем с Вами случае#blush#) вообще не показываю
і то правда, для статистики я теж так роблю.#g_crazy#
ОЙ ДЕВОЧКИ Я УЖЕ СТОЛЬКО ЛЕТ БРЕШУ ПО БЕНЗИНУ #g_haha# #g_haha# #g_haha# И Я ИМ ТАК СРАЗУ СКАЗАЛА ЧТО НА ГЛАЗ

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Виктория 80 писав:
Inna Medvetska писав:
Биба писав:говорят, есть три вида лжи - ложь, наглая ложь и статистика.. #g_crazy# если время для расчета показателя ограничено или очень затратное - беру "среднепотолочные", но экономически оправданные цифры - например показатель по отгрузке импортных товаров всегда усредняю..#secret# .. некоторые "ненужные" данные (как в нашем с Вами случае#blush#) вообще не показываю
і то правда, для статистики я теж так роблю.#g_crazy#
ОЙ ДЕВОЧКИ Я УЖЕ СТОЛЬКО ЛЕТ БРЕШУ ПО БЕНЗИНУ #g_haha# #g_haha# #g_haha# И Я ИМ ТАК СРАЗУ СКАЗАЛА ЧТО НА ГЛАЗ
мені здається, що статистика це така наука, де тяжно не брихати

elfer
Оракул
Оракул
Повідомлень: 216
З нами з: 21 грудня 2011, 03:25
Дякував (ла): 74 рази
Подякували: 13 разів

Повідомлення elfer »


ОЙ ДЕВОЧКИ Я УЖЕ СТОЛЬКО ЛЕТ БРЕШУ ПО БЕНЗИНУ #g_haha# #g_haha# #g_haha# И Я ИМ ТАК СРАЗУ СКАЗАЛА ЧТО НА ГЛАЗ [/quote]

elfer
Оракул
Оракул
Повідомлень: 216
З нами з: 21 грудня 2011, 03:25
Дякував (ла): 74 рази
Подякували: 13 разів

Повідомлення elfer »

Виктория 80 писав:
Inna Medvetska писав:
Биба писав:
ОЙ ДЕВОЧКИ Я УЖЕ СТОЛЬКО ЛЕТ БРЕШУ ПО БЕНЗИНУ #g_haha# #g_haha# #g_haha# И Я ИМ ТАК СРАЗУ СКАЗАЛА ЧТО НА ГЛАЗ

Nataliya 2201
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3400
З нами з: 11 серпня 2011, 07:57
Дякував (ла): 1164 рази
Подякували: 2681 раз

Повідомлення Nataliya 2201 »

Со слов преподавателя статистики : "Открываете справочник Из-зеСтеля и пишите"

inkognito
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3847
З нами з: 12 серпня 2011, 05:23
Дякував (ла): 1843 рази
Подякували: 1936 разів

Повідомлення inkognito »

Отправка будет, но позже. Биба, не спешите!

Відповісти

Повернутись до “Статистика”