Статистичні звіти

Звітність, адреси районних відділень
Asia Svetlova
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1638
З нами з: 31 січня 2012, 05:11
Дякував (ла): 822 рази
Подякували: 684 рази

Повідомлення Asia Svetlova »

А статистика молчит? Если да, так может вообще не сдавать, чтобы не светиться. Мне кажется, если бы им от вас эти отчеты были нужны-они бы уже напомнили о себе.
Податки-це зло, неохідне, але все-таки зло, і чим менше їх у нас, тим краще. У. Черчилль 1907р

RadioBaby
Гений
Гений
Повідомлень: 469
З нами з: 22 липня 2011, 06:53
Дякував (ла): 63 рази
Подякували: 15 разів

Повідомлення RadioBaby »

Asia Svetlova писав:А статистика молчит? Если да, так может вообще не сдавать, чтобы не светиться. Мне кажется, если бы им от вас эти отчеты были нужны-они бы уже напомнили о себе.
пришло письмо на почту медка

Лапа
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6158
З нами з: 30 грудня 2011, 00:59
Дякував (ла): 7018 разів
Подякували: 4419 разів

Повідомлення Лапа »

RadioBaby писав:Подскажите плиз, не сдала два отчета по статистике за 2013 год еще (хоть один вообще не пойму каким боком к нам).
Понятно что влетела на штрафы, но можно их сейчас сдать а за штрафом кода-то потом прийти?
Ключевое слово...
Ст 38 Админ кодекса, если не ошибаюсь...
Строки накладання адмін стягнення..
Не пролетела ли ваша статистика??

Лапа
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6158
З нами з: 30 грудня 2011, 00:59
Дякував (ла): 7018 разів
Подякували: 4419 разів

Повідомлення Лапа »

Стаття 38. Строки накладення адміністративного стягнення

Адміністративне стягнення може бути накладено не пізніш як через два місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - не пізніш як через два місяці з дня його виявлення, за винятком випадків, коли справи про адміністративні правопорушення відповідно до цього Кодексу підвідомчі суду (судді).

Якщо справи про адміністративні правопорушення відповідно до цього Кодексу чи інших законів підвідомчі суду (судді), стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - не пізніш як через три місяці з дня його виявлення, крім справ про адміністративні правопорушення, зазначені у частині третій цієї статті.

Адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення може бути накладено протягом трьох місяців з дня виявлення, але не пізніше одного року з дня його вчинення. Адміністративне стягнення за вчинення правопорушення, передбаченого статтею 164-14 цього Кодексу, може бути накладено протягом трьох місяців з дня виявлення, але не пізніше двох років з дня його вчинення.

У разі закриття кримінального провадження, але за наявності в діях порушника ознак адміністративного правопорушення, адміністративне стягнення може бути накладено не пізніш як через місяць з дня прийняття рішення про закриття кримінального провадження.

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

Появилась в ресурсах ссылка: http://kiev.ukrstat.gov.ua/p.php3?c=2883&lang=1 по отчетам по Киеву.
И что имеем на выходе-я смогла проверить только месячные отчеты. Ни квартальных, ни годовых. Сервис получился у них слегка недоделанным.

Oska1302
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1199
З нами з: 16 лютого 2014, 13:12
Дякував (ла): 403 рази
Подякували: 326 разів

Повідомлення Oska1302 »

Тюша писав:Появилась в ресурсах ссылка: http://kiev.ukrstat.gov.ua/p.php3?c=2883&lang=1 по отчетам по Киеву.
И что имеем на выходе-я смогла проверить только месячные отчеты. Ни квартальных, ни годовых. Сервис получился у них слегка недоделанным.
Проверила свое предприятие - вообще написало Підприємство з таким кодом не знайдено...Месячных отчетов у нас нет

sllena19
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 527
З нами з: 12 грудня 2012, 01:41
Дякував (ла): 204 рази
Подякували: 14 разів

Повідомлення sllena19 »

Oska1302 писав:
Тюша писав:Появилась в ресурсах ссылка: http://kiev.ukrstat.gov.ua/p.php3?c=2883&lang=1 по отчетам по Киеву.
И что имеем на выходе-я смогла проверить только месячные отчеты. Ни квартальных, ни годовых. Сервис получился у них слегка недоделанным.
Проверила свое предприятие - вообще написало Підприємство з таким кодом не знайдено...Месячных отчетов у нас нет
у меня аналогичная ситуация. как поступить? как узнать какие формы отчетности должно сдавать наше предприятие?

Люлик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6868
З нами з: 03 жовтня 2012, 07:09
Дякував (ла): 3428 разів
Подякували: 2781 раз

Повідомлення Люлик »

sllena19 писав:
Oska1302 писав:
Тюша писав:Появилась в ресурсах ссылка: http://kiev.ukrstat.gov.ua/p.php3?c=2883&lang=1 по отчетам по Киеву.
И что имеем на выходе-я смогла проверить только месячные отчеты. Ни квартальных, ни годовых. Сервис получился у них слегка недоделанным.
Проверила свое предприятие - вообще написало Підприємство з таким кодом не знайдено...Месячных отчетов у нас нет
у меня аналогичная ситуация. как поступить? как узнать какие формы отчетности должно сдавать наше предприятие?
позвонить в свою районную статистику и узнать, но годовых отчетов еще нет, каталог будет ближе к концу года, я вчера узнавала

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

В начале 2014г. на Тургеневской г. Киева, я получила список стат. отчетов по своим фирмам на 2014г. Но, там было на, что этот список не полный, и может дополняться и другими отчетами.

sllena19
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 527
З нами з: 12 грудня 2012, 01:41
Дякував (ла): 204 рази
Подякували: 14 разів

Повідомлення sllena19 »

Люлик писав:
sllena19 писав:позвонить в свою районную статистику и узнать, но годовых отчетов еще нет, каталог будет ближе к концу года, я вчера узнавала
я звонила, сказали на сайте или к ним ехать. К ним не вариант, надеялась на веб-ресурс(

Відповісти

Повернутись до “Статистика”