Фінансовий звіт малого підприємства

Звітність, адреси районних відділень
ІринаД
Гений
Гений
Повідомлень: 381
З нами з: 05 липня 2011, 03:49
Дякував (ла): 169 разів
Подякували: 130 разів

Повідомлення ІринаД »

А когда последний день сдачи баланса в налоговую? 01 марта?

ole
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 190
З нами з: 11 січня 2013, 13:38
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення ole »

ІринаД писав:А когда последний день сдачи баланса в налоговую? 01 марта?
Да

ylia1111
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 540
З нами з: 17 червня 2015, 08:48
Дякував (ла): 227 разів
Подякували: 16 разів

Повідомлення ylia1111 »

в налоговую да , в статистику до 28

ІринаД
Гений
Гений
Повідомлень: 381
З нами з: 05 липня 2011, 03:49
Дякував (ла): 169 разів
Подякували: 130 разів

Повідомлення ІринаД »

И еще вопрос, а какой штраф за не вовремя поданную финотчетность в налоговую? Дека о прибыли сдана, а фин.отч.нет ,нету договора со статистикой, буду сдавать позже....

ole
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 190
З нами з: 11 січня 2013, 13:38
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення ole »

ІринаД писав:И еще вопрос, а какой штраф за не вовремя поданную финотчетность в налоговую? Дека о прибыли сдана, а фин.отч.нет ,нету договора со статистикой, буду сдавать позже....
Если в статистику и на пару дней, иногда прощают. Вообще админштраф 8-15 НМДГ, если не ошибаюсь.

ІринаД
Гений
Гений
Повідомлень: 381
З нами з: 05 липня 2011, 03:49
Дякував (ла): 169 разів
Подякували: 130 разів

Повідомлення ІринаД »

ole писав:
ІринаД писав:И еще вопрос, а какой штраф за не вовремя поданную финотчетность в налоговую? Дека о прибыли сдана, а фин.отч.нет ,нету договора со статистикой, буду сдавать позже....
Если в статистику и на пару дней, иногда прощают. Вообще админштраф 8-15 НМДГ, если не ошибаюсь.
Нет,не в статистику, в налоговую?

O'Rybka
Оракул
Оракул
Повідомлень: 219
З нами з: 13 березня 2014, 14:09
Дякував (ла): 85 разів
Подякували: 99 разів

Повідомлення O'Rybka »

Це моє питання на сайті Сонати:
На фінзвіт прийшла квитанція 2 від статуправління, а на Звіт неприбуткових - від ДФС. Як взнати чи є в ДФС фінзвіт?

Відповідь адміна Сонати:
На будь-який фінансовий звіт, відправлений із Сонати (чаркод якого починається на літеру S), надходять дві квитанції (не враховуючи повідомлень). Квитанція №1 підписана Фіскальною службою і свідчить про те, що їх центр у Києві цей звіт отримав. Квитанція №2 підписана Держстатом, і відповідно свідчить про отримання Держстатом цього самого звіту. Якщо ви отримали обидві квитанції - значить все добре, і звіт доставлено туди, куди треба.
ПС. У податковій може бути дві проблеми:
Їх центр у Києві глючить і не відсилає дані про звіт на райони, тоді місцевий інспектор ваш звіт не бачить. Зазвичай це тимчасове явище.
Наскільки я чув, не всі податкові інспектори мають доступ до фінансової звітності (просто не бачать її у своїй системі), про що потім голосно заявляють платнику, замість того, щоб звернутися спочатку до свого начальника.

Це моє питання на сайті Санти: В електронному кабінеті фінзвіт в реєстрі світиться із реєстраційним номером, але не відкривається. Пише "Помилка 404 Not Found". Я не розумію, його в податковій бачать чи ні?

Відповідь адміна Сонати:
По-перше, кабінет не має до Сонати жодного відношення і ми не можемо знати, що робити з його помилками та проблемами. Зверніться, будь ласка, до тех. підтримки Кабінету. По-друге, Кабінет глючить постійно, і дуже надіятися на нього не варто.
А сказати, чи бачать ваш звіт у податковій, очевидно можуть тільки податківці.

Такі справи, малята, любі хлопчики-дівчатка....

blize
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1762
З нами з: 28 серпня 2014, 12:20
Дякував (ла): 2057 разів
Подякували: 611 разів

Повідомлення blize »

ylia1111 писав:
O'Rybka писав:
IRINAST писав:Во второй китанции 2 печати, статистики и налоговой. Как многие писали, есть кв.2 не наші клопоти. И я так думаю. Пусть доработают свою программу и смотрят наши балансы. Писали раньше, опять повтарюсь, Тюша писала, 2 кв.из налоговой вообще не существует.
Я не бачу двох печаток у кв.2 По квитанції 2 написано відправник: Центр обробки електронних звітів Держстату України. Де там хоча б зачіпка про ДФС.
Хвилюватися чи ні? Дуже не хочеться, щоби проблеми ДФС пізніше виявилися моїми.

Я тоже не вижу... вот мне с налоговой и сказали что квитанции № 2 от налоговой , отчет не сдан #g_cray2#
Квит.2 от ГФС не существует в природе!
Насколько я помню, такая же ситуация наблюдалась и в прошлом, и в позапрошлом году. Так что отставить панику)
К тому же, от ГФС есть квит.1 - это же говорит о том, что ими получено!!!

Unnak
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 749
З нами з: 10 вересня 2013, 15:27
Дякував (ла): 395 разів
Подякували: 49 разів

Повідомлення Unnak »

Фінзвіт в ДПІ здаємо в грн. чи в тис.грн?

MilaA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2248
З нами з: 05 грудня 2011, 07:27
Дякував (ла): 1752 рази
Подякували: 2670 разів

Повідомлення MilaA »

Люлик писав:подскажите, а как можно подать фин. отчетность в статистику с бесплатніми ключами?
Я формировала финзвит в фризвите, импортировала в медок и отправила, думала, что в налоговой приняли и все, вчера ножками отнесла отчет в статистику, и была очень удивлена, когда инспектор сказала, что мой отчет принят по электронке.

Відповісти

Повернутись до “Статистика”