Фінансовий звіт малого підприємства

Звітність, адреси районних відділень
zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1407
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 849 разів
Подякували: 588 разів

Повідомлення zoltan »

O'Rybka писав:Це моє питання на сайті Сонати:
На фінзвіт прийшла квитанція 2 від статуправління, а на Звіт неприбуткових - від ДФС. Як взнати чи є в ДФС фінзвіт?

Відповідь адміна Сонати:
На будь-який фінансовий звіт, відправлений із Сонати (чаркод якого починається на літеру S), надходять дві квитанції (не враховуючи повідомлень). Квитанція №1 підписана Фіскальною службою і свідчить про те, що їх центр у Києві цей звіт отримав. Квитанція №2 підписана Держстатом, і відповідно свідчить про отримання Держстатом цього самого звіту. Якщо ви отримали обидві квитанції - значить все добре, і звіт доставлено туди, куди треба.
ПС. У податковій може бути дві проблеми:
Їх центр у Києві глючить і не відсилає дані про звіт на райони, тоді місцевий інспектор ваш звіт не бачить. Зазвичай це тимчасове явище.
Наскільки я чув, не всі податкові інспектори мають доступ до фінансової звітності (просто не бачать її у своїй системі), про що потім голосно заявляють платнику, замість того, щоб звернутися спочатку до свого начальника.

Це моє питання на сайті Санти: В електронному кабінеті фінзвіт в реєстрі світиться із реєстраційним номером, але не відкривається. Пише "Помилка 404 Not Found". Я не розумію, його в податковій бачать чи ні?

Відповідь адміна Сонати:
По-перше, кабінет не має до Сонати жодного відношення і ми не можемо знати, що робити з його помилками та проблемами. Зверніться, будь ласка, до тех. підтримки Кабінету. По-друге, Кабінет глючить постійно, і дуже надіятися на нього не варто.
А сказати, чи бачать ваш звіт у податковій, очевидно можуть тільки податківці.

Такі справи, малята, любі хлопчики-дівчатка....
У ДФС працюють з програмою "Податковий блок" який показує звіти з буквою J i F , для того щоб побачити фінзвіти з буквою S у їхній програмі ("Податковий блок") є режим "Архів ДФС" де ці звіти прекрасно висвітлюються, просто у них бардак і не всі інспектори про це знають

O'Rybka
Оракул
Оракул
Повідомлень: 219
З нами з: 13 березня 2014, 14:09
Дякував (ла): 85 разів
Подякували: 99 разів

Повідомлення O'Rybka »

Unnak писав:Фінзвіт в ДПІ здаємо в грн. чи в тис.грн?
Фінзвіт завжди в тис.грн.

Caramelka
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 959
З нами з: 22 вересня 2013, 10:55
Дякував (ла): 859 разів
Подякували: 517 разів

Повідомлення Caramelka »

zoltan писав:У ДФС працюють з програмою "Податковий блок" який показує звіти з буквою J i F , для того щоб побачити фінзвіти з буквою S у їхній програмі ("Податковий блок") є режим "Архів ДФС" де ці звіти прекрасно висвітлюються, просто у них бардак і не всі інспектори про це знають
Сегодня сдали#g_witch# мне финотчет в налоговую с S . Даже никто не заикнулся, что не то.

O'Rybka
Оракул
Оракул
Повідомлень: 219
З нами з: 13 березня 2014, 14:09
Дякував (ла): 85 разів
Подякували: 99 разів

Повідомлення O'Rybka »

Caramelka писав:
zoltan писав:У ДФС працюють з програмою "Податковий блок" який показує звіти з буквою J i F , для того щоб побачити фінзвіти з буквою S у їхній програмі ("Податковий блок") є режим "Архів ДФС" де ці звіти прекрасно висвітлюються, просто у них бардак і не всі інспектори про це знають
Сегодня сдали#g_witch# мне финотчет в налоговую с S . Даже никто не заикнулся, что не то.
Що фізично відносили? Чи хто Вам здав? Так наче б то тільки з буквою S фінзвітність існує...

luch07
ПрофиПрофи
Повідомлень: 47
З нами з: 02 липня 2013, 12:36
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення luch07 »

здаю звіт в МЕДКу. прийшла квитанція що звіт не принятий .причина-код КОАТУУ. який зазначений вадресній частині бланку .не співпадає з реєстраційними данними картки.ДОПОМОЖІТЬ виправити помилку.заходдила на катрку підприємства-додатково ....нічого не міняється

SkodnaYA
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 194
З нами з: 08 жовтня 2010, 02:16
Дякував (ла): 471 раз
Подякували: 69 разів

Повідомлення SkodnaYA »

Девочки, а как долго ждали кв. 2. по финотчету. Я вчера сдала через единое окно, кв. 1 пришла ( и в эл. кабинете вижу отчет), а кв. 2 - тишина #[-o<

IRINAST
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2196
З нами з: 19 червня 2015, 13:07
Дякував (ла): 836 разів
Подякували: 1041 раз

Повідомлення IRINAST »

SkodnaYA писав:Девочки, а как долго ждали кв. 2. по финотчету. Я вчера сдала через единое окно, кв. 1 пришла ( и в эл. кабинете вижу отчет), а кв. 2 - тишина #[-o<
Я вчера отправила, и где-то через 1 час получила кв. 2

balkolga
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 697
З нами з: 29 січня 2012, 03:58
Дякував (ла): 329 разів
Подякували: 117 разів

Повідомлення balkolga »

SkodnaYA писав:Девочки, а как долго ждали кв. 2. по финотчету. Я вчера сдала через единое окно, кв. 1 пришла ( и в эл. кабинете вижу отчет), а кв. 2 - тишина #[-o<
Такая же ситуация . 1-я квитанция есть , в кабинете отчёт есть . 2-й квитанции нет ...

мюсля
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2335
З нами з: 15 листопада 2011, 14:17
Дякував (ла): 1025 разів
Подякували: 1019 разів

Повідомлення мюсля »

luch07 писав:здаю звіт в МЕДКу. прийшла квитанція що звіт не принятий .причина-код КОАТУУ. який зазначений вадресній частині бланку .не співпадає з реєстраційними данними картки.ДОПОМОЖІТЬ виправити помилку.заходдила на катрку підприємства-додатково ....нічого не міняється
Довідники-Картка підприємства-Додатково-Код тер. за КОАТУУ откроется справочник, нажмите на иконку "увесь довидник" между фильтром и окном поиска, из выпавшего списка выберите свой КОАТУУ согл. городскому району. Сохраните, зайдите в финотчет и обновите - должен КОАТУУ в шапке Ваш подтянуться.
Может какое-то обновление вышло, после которого КОАТУУ пропал или поменялся #umbr# раньше все было ок, а вчера Медок матюкнулся на КОАТУУ, который вдруг стал в карточке не согл. нашему р-ну города, а стал=общегородскому

shrek
Мастер
Мастер
Повідомлень: 66
З нами з: 02 липня 2015, 17:42
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення shrek »

квитанц 1 есть, 2 - нет. что делать? Звонить? Куда?
Как проверить в электронном кабинете ДФС приняли или нет?

Відповісти

Повернутись до “Статистика”