Фінансовий звіт малого підприємства

Звітність, адреси районних відділень
Akss
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 504
З нами з: 09 квітня 2013, 07:51
Дякував (ла): 1107 разів
Подякували: 1595 разів

Повідомлення Akss »

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 17.10.2013 №809-р "Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції створення та функціонування автоматизованої системи "Єдине вікно подання електронної звітності" із змінами, внесеними розпорядженням Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 № 705-р повідомляємо, що починаючи з 01.01.2015 року приймання та обробка фінансової звітності буде здійснюватись за допомогою автоматизованої системи «Єдине вікно подання електронної звітності».

При формуванні звітності, яка подається до Державної фіскальної служби України і Державної служби статистики України слід використовувати формати на літеру «S». За результатами обробки такої звітності в органах Державної служби статистики України суб’єктам господарювання буде надіслано квитанція №2.

Якщо, органами Державної служби статистики України додатково формується повідомлення щодо результатів камеральної перевірки звітності, воно надсилається до суб’єкта господарювання засобами автоматизованої системи «Єдине вікно подання електронної звітності».

Звітність, яка подається тільки до Державної фіскальної служби України формується за форматами на літеру «J». Відповідно, за результатами обробки такої звітності в органах Державної фіскальної служби України суб’єктам господарювання надсилається квитанції №2.

На сайте налоговой есть такое сообщение.....

Так и сказали : слід використовувати формати на літеру «S», тоесть [S0110010] и что они его и так видят, когда мы его сдаём в статистику через единое окно.

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

Akss писав:На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 17.10.2013 №809-р "Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції створення та функціонування автоматизованої системи "Єдине вікно подання електронної звітності" із змінами, внесеними розпорядженням Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 № 705-р повідомляємо, що починаючи з 01.01.2015 року приймання та обробка фінансової звітності буде здійснюватись за допомогою автоматизованої системи «Єдине вікно подання електронної звітності».

При формуванні звітності, яка подається до Державної фіскальної служби України і Державної служби статистики України слід використовувати формати на літеру «S». За результатами обробки такої звітності в органах Державної служби статистики України суб’єктам господарювання буде надіслано квитанція №2.

Якщо, органами Державної служби статистики України додатково формується повідомлення щодо результатів камеральної перевірки звітності, воно надсилається до суб’єкта господарювання засобами автоматизованої системи «Єдине вікно подання електронної звітності».

Звітність, яка подається тільки до Державної фіскальної служби України формується за форматами на літеру «J». Відповідно, за результатами обробки такої звітності в органах Державної фіскальної служби України суб’єктам господарювання надсилається квитанції №2.

На сайте налоговой есть такое сообщение.....

Так и сказали : слід використовувати формати на літеру «S», тоесть [S0110010] и что они его и так видят, когда мы его сдаём в статистику через единое окно.
Одним словом получается, что если послали баланс с "S" через Единое окно, то не надо досылать баланс с "J" в ГНИ?

Аватар користувача
Financier
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1273
З нами з: 11 лютого 2014, 11:36
Дякував (ла): 617 разів
Подякували: 1104 рази

Повідомлення Financier »

Тюша, сдавать думаю надо и S и J. Просто баланс в статистику идет через e-mail налоговиков, скорее всего они видят оба баланса, поэтому так и сказали.

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

Financier писав:Тюша, сдавать думаю надо и S и J. Просто баланс в статистику идет через e-mail налоговиков, скорее всего они видят оба баланса, поэтому так и сказали.
Я тоже собираюсь досдать баланс в налоговую с "J", когда бланк обновят.

wasilissa
Оракул
Оракул
Повідомлень: 201
З нами з: 01 березня 2013, 11:16
Дякував (ла): 110 разів
Подякували: 18 разів

Повідомлення wasilissa »

Тюша писав:
Financier писав:Тюша, сдавать думаю надо и S и J. Просто баланс в статистику идет через e-mail налоговиков, скорее всего они видят оба баланса, поэтому так и сказали.
Я тоже собираюсь досдать баланс в налоговую с "J", когда бланк обновят.
И я завтра буду пробовать.
А в МЕДОКЕ в графе срок подачи стоит дата 31/01/2015, но ведь это не правда?

Аватар користувача
Financier
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1273
З нами з: 11 лютого 2014, 11:36
Дякував (ла): 617 разів
Подякували: 1104 рази

Повідомлення Financier »

wasilissa, это срок подачи баланса в налоговую, не в статистику.
Зображення

karmen2011
Гений
Гений
Повідомлень: 492
З нами з: 28 листопада 2011, 07:20
Дякував (ла): 676 разів
Подякували: 178 разів

Повідомлення karmen2011 »

wasilissa писав:
Тюша писав:
Financier писав:Тюша, сдавать думаю надо и S и J. Просто баланс в статистику идет через e-mail налоговиков, скорее всего они видят оба баланса, поэтому так и сказали.
Я тоже собираюсь досдать баланс в налоговую с "J", когда бланк обновят.
И я завтра буду пробовать.
А в МЕДОКЕ в графе срок подачи стоит дата 31/01/2015, но ведь это не правда?
Мне в статистике сегодня сказали.если я правильно поняла.что баланс должен отправлятся в "единое окно".тогда он дойдет до всех!

marinesko
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2793
З нами з: 06 липня 2013, 22:58
Дякував (ла): 741 раз
Подякували: 1787 разів

Повідомлення marinesko »

срок подачи финотчетности в налоговую - 09.02.15
в статистику - 28.02.15

Аватар користувача
Financier
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1273
З нами з: 11 лютого 2014, 11:36
Дякував (ла): 617 разів
Подякували: 1104 рази

Повідомлення Financier »

marinesko, до 09.02.15 срок подачи прибыли, не баланса.

Иташа
Гений
Гений
Повідомлень: 351
З нами з: 17 січня 2013, 00:52
Дякував (ла): 299 разів
Подякували: 75 разів

Повідомлення Иташа »

Financier писав:marinesko, до 09.02.15 срок подачи прибыли, не баланса.
Это если квартальный. а если годовой не 60 дней дается?

Відповісти

Повернутись до “Статистика”