Довідка про згоду надання даних з фінзвітності п-ва органам держвлади

Звітність, адреси районних відділень
Барабашка
Оракул
Оракул
Повідомлень: 230
З нами з: 11 січня 2012, 10:24
Дякував (ла): 48 разів
Подякували: 165 разів

Повідомлення Барабашка »

Доброго ранку, дівчатка!
СКажіть, будь ласка, чи хтось подає таку довідку(назва в темі)? Це я роздрукувала по коду ЄДРПОУ що маю подавати в статистику, минулого року такої довідки не було. Подзвонила в статистику дізнатись що воно й до чого - вони ще раз продиктували назву і нічого внятного не сказали. Вона на щось впливає? Є якісь санкції за неподання?

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

Барабашка писав:Доброго ранку, дівчатка!
СКажіть, будь ласка, чи хтось подає таку довідку(назва в темі)? Це я роздрукувала по коду ЄДРПОУ що маю подавати в статистику, минулого року такої довідки не було. Подзвонила в статистику дізнатись що воно й до чого - вони ще раз продиктували назву і нічого внятного не сказали. Вона на щось впливає? Є якісь санкції за неподання?
Якщо не подавати таку згоду, то де-факто можна не подавати до органів статистики фінансову та статистичну звітність. Санкцій немає.

Автошкола
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 604
З нами з: 16 грудня 2011, 02:31
Дякував (ла): 40 разів
Подякували: 152 рази

Повідомлення Автошкола »

Marlboro писав:
Барабашка писав:Доброго ранку, дівчатка!
СКажіть, будь ласка, чи хтось подає таку довідку(назва в темі)? Це я роздрукувала по коду ЄДРПОУ що маю подавати в статистику, минулого року такої довідки не було. Подзвонила в статистику дізнатись що воно й до чого - вони ще раз продиктували назву і нічого внятного не сказали. Вона на щось впливає? Є якісь санкції за неподання?
Якщо не подавати таку згоду, то де-факто можа не подавати до органів статистики фінансову та статистичну звітність. Санкцій немає.
Санкцій не має, ми кожного року подаємо, що не надаємо згоди. Їм без різниці головне, щоб була довідка#dance#

Натали_87
Гений
Гений
Повідомлень: 363
З нами з: 22 січня 2012, 08:29
Дякував (ла): 130 разів
Подякували: 51 раз

Повідомлення Натали_87 »

А можна "поподробнее" що це за довідка? і в якій формі вона має бути? в медку є?

Натали_87
Гений
Гений
Повідомлень: 363
З нами з: 22 січня 2012, 08:29
Дякував (ла): 130 разів
Подякували: 51 раз

Повідомлення Натали_87 »

Вже сама знайшла в неті http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/l ... 00419.html. а в медку є?

Барабашка
Оракул
Оракул
Повідомлень: 230
З нами з: 11 січня 2012, 10:24
Дякував (ла): 48 разів
Подякували: 165 разів

Повідомлення Барабашка »

Мені працівники статистики сказали, що дана довідка означає, що ми типу не проти, якщо за потреби статистика надасть наші дані прокуратурі, ДПІ, ПФ... Але якщо ми навіть будемо проти, то "за потреби"(по рішенню суду чи як?) наші дані всеодно будуть надані вищеназваним організаціям... Тобто шо в лоб, шо по лбу)))

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

В этом году, когда сдавала "ножками" отчеты в Шевченковский стат Киева, т.к. была очередь-читала то, что у них по стенам развешено.там и "надыбала" такое разрешение.Но никогда его не заполняла, никогда никто его не требовал, по-этому я не "заморачиваюсь".

Відповісти

Повернутись до “Статистика”